2015: Rok Kozy

2015: Rok Kozy

Postautor: Nut » 26 lut 2015, 08:42

Żegnamy Drewnianego Konia i oddajemy się pod panowanie Ziemskiej Kozy. To stateczny znak, zwany też Szanowanym Baranem. Przyniesie nam bardzo pracowity rok, w którym najważniejsze okażą się sprawy zawodowe.

Będziemy inwestować w karierę i szukać nowych okazji do zdobycia pieniędzy. To bardzo dobry czas, aby zakładać firmę, zarabiać na dochodowym hobby lub szukać lepszej posady. Kto zajmie się pracą, ten szybko poczuje to w portfelu.

W domu i w rodzinie szykuje się dobry czas na ważne zakupy, inwestowanie w ziemię lub mieszkanie. W sprawach urzędowych i sądowych warto szukać ugody, a nie walczyć do upadłego. Szanowany Baran pomoże tak się z ludźmi dogadać, że wszyscy na tym skorzystają! Bo ten znak zodiaku uczy nas szukać korzyści, a nie upierać się przy swoim.

Związki zawarte w roku Ziemskiej Kozy będą stabilne, a partnerzy sporo się razem dorobią. Koza nie lubi rozwodów, jest też raczej tradycjonalistką, jeśli chodzi o wartości rodzinne, a także społeczne.

Tu przechodzimy do polityki pod panowaniem Ziemskiej Kozy. Na świecie sytuacja powinna się ustabilizować. Zamiast ze sobą walczyć i rywalizować, politycy zajmą się szukaniem sposobów na zgodną współpracę i zarabianiem pieniędzy na rynkach międzynarodowych. Budżety, lokaty i rynki giełdowe okażą się ważniejsze od ideologii.

Ogólne nastroje będą sprzyjać korzystnym inwestycjom. I dzięki temu zrobi się spokojniej. Ziemska Owca chce, aby wszystkim się dobrze wiodło, ale najchętniej wspomaga branże związane z żywnością, medycyną, rolnictwem, nauką, a także ze sztuką. Od spekulacji woli cierpliwą pracę. Unika rywalizacji i wojen. Zamiast nich wybiera negocjacje i współpracę.
Jeśli chcesz zaprosić do swojego życia korzystne energie, 22.02.2015 wschodnim zwyczajem odpal fajerwerki lub po prostu zrób w domu trochę hałasu, a wygonisz starą biedę i zrobisz miejsce na nowe okazje i uśmiechy losu! Aby je ściągnąć, ubierz się na czerwono. Rankiem wysyp przed próg domu szczyptę soli i przygotuj się na czas pełen fajnych przygód, podróży i niezwykłych znajomości.

Jakie będzie zdrowie:

● W 2015 roku warto robić analizy i konsultować się ze specjalistami, bo lekarze będą bardziej cierpliwi i przyjaźni dla pacjentów.
● Bez względu na to, spod jakiego jesteśmy znaku, postarajmy się o porządny urlop w ciągu roku.
● Element drewna wyczerpuje ziemię i potrzebuje wody, a więc odpoczynek nad wodą pomoże w regeneracji.
● Warto pić więcej zielonej herbaty, wody mineralnej, a także chodzić na basen lub do sauny.

Co się na pewno uda:

● inwestycje, zakładanie firmy, poprawa finansów,
● pomaganie innym, realizowanie szczytnych idei,
● zawieranie zgody, kończenie poważnych konfliktów,
● sztuka, szukanie hobby, rozwój duchowy.

Co przyniesie szczęście:

● talizmany i figurki z baranem, kozą lub owcą (mogą pochodzić ze wszystkich kultur, nie tylko z Chin),
● żółty kolor, bo ta barwa przypisana jest Kozie (Owcy).

Kiedy zaczynać ważne sprawy:
● w południe, ponieważ to godziny najsilniejszej mocy Ziemskiej Kozy.

Dzieci urodzone w roku Ziemskiej Kozy...

...są bardzo pracowite. Od najmłodszych lat chcą pomagać rodzinie, chętnie się uczą, a potem są dużym oparciem dla bliskich. Dobrze się czują w rodzinnych biznesach, ale świetnie im się też pracuje na niezależnych stanowiskach. Lubią wygodne życie, sztukę i rozrywkę. Zarabiają sporo, ale nie żałują sobie niczego. W miłości łatwo ulegają emocjom i muszą się nauczyć, jak nie dać sobą manipulować.

Czego Ziemska Koza nie lubi, co jej nie interesuje?

Brakuje jej ochoty do rywalizacji, przez co może tracić niektóre okazje. Zwykle jednak unikanie ryzyka wychodzi jej na dobre, bo przeciwnicy wykruszają się z powodu różnych potknięć. Ziemska Owca czeka, obserwuje, działa powoli i w ten sposób w końcu stawia na swoim.


Miłosława Krogulska
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2495
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 460 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Wróć do Horoskopy przepowiednie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość