6 BUŁAW

6 BUŁAW

Postautor: Amadeo » 23 wrz 2011, 15:09

ObrazekObrazek Obrazek
Amadeo
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Droga życia: 0

Re: 6 BUŁAW

Postautor: Štilić » 23 wrz 2011, 18:20

Odpowiednik astrologiczny:

Jowisz w 10 domu rozumiany jako sukces i uznanie.

Źródło: Tarot dla każdego - H. Banzhaf
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 146 razy
Otrzymał podziękowań: 419 razy

Postautor: Tola » 24 wrz 2011, 06:49

6 Buław

Jedna z najlepszych kart symbolizująca zwycięstwo i sukcesy w każdej dziedzinie życia. Oznacza zabawę, świętowanie, popularność i sympatię otoczenia, chęć pomagania, pomoc od przyjaciół, nauczanie innych, praca o jakiej się marzyło, szczęśliwe sytuacje. oraz urządzanie swojego domu W uczuciach wyznania, oświadczyny huczne wesele, które będzie się pamiętać wiele lat.

W negatywie - Straty, niespełnione marzenia, zbyt powolne działanie, beztroska, niedojrzałość emocjonalna, pochopne decyzje, chaos, niedowartościowanie, unikanie odpowiedzialności, nieczysta gra, egocentryzm, snobizm, brak dyscypliny i nawyku pracy. Brak wsparcia w rodzinie, zerwane zaręczyny, zdrada.

źródło: Internet, Blog Haliny.
Uwaga: Na PW, nie udzielam odpowiedzi, na temat Tarota i Numerologii.
Awatar użytkownika
Tola
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Damix » 24 wrz 2011, 17:18

Znaczenie ogólne: Dobre perspektywy,sukces,zwycięstwo,optymizm,radosne wiadomości olśniewający "come back"
Relacje: przezwyciężenie trudności,rozkwit związku,szczęśliwa wiadomość.
Cel: Zarażać innych pewnością i wiarą w siebie.
źródło Klucze do Tarota Hajo Banzhaf
Damix
Pleciuga

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Skolai O'Shea » 24 wrz 2011, 19:57

Obrazek
Skolai O'Shea

Postautor: Skolai O'Shea » 25 wrz 2011, 11:33

Suliga:
Pozycja prosta: Inwencja. Zwycięstwo, triumf, wygrana i uznanie wygranej. Plano­wane zamierzenia okażą się w przyszłości dobre i przyniosą sukces. Za­borczość. Dobre wieści od kogoś, kogo znało się w dzieciństwie. Opty­mizm. Gra, zabawa, hazard.

Odwrócona: Brak zdecydowania i powolność działań staną się przy­czyną fiaska. Nowa praca. Nowe pomysły. Nielojalność. Niezbyt czysta gra. Złe skutki hazardu. Fałszywy optymizm.
Skolai O'Shea

Postautor: Serena » 02 paź 2011, 00:26

Obrazek Obrazek Obrazek

Znaczenie karty 6 Buław:

Pozytywna karta zwiastująca zwycięstwo, dobre nowiny, pokonanie przeszkód. Satysfakcja z osiągnięcia celów, nagroda, wygrana, duma, zawarcie pokoju, szczęśliwy powrót, radosne powitanie, zbieranie owoców ciężkiej pracy, rozwianie dręczących wątpliwości i korzystny obrót spraw. Dobra passa, cel został osiągnięty, można odetchnąć z ulgą i cieszyć się tym, co zostało zdobyte. Karta może oznaczać również wygraną w pewnym przedsięwzięciu, konkursie, zawodach. W miłości może oznaczać również powrót do domu, powrót, odzyskanie partnera, w sytuacji kiedy, związek został wcześniej z jakichś powodów zakończony.

Źródło
Znam wielu, ale jestem dla nielicznych, stawiam granice po to, by dla innych ich nie mieć, robię to co lubię, jestem kim chciałam być.
Awatar użytkownika
Serena
Gawędziarz

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: Serena » 02 paź 2011, 00:31

Obrazek Obrazek

Jako karta dnia:
Masz wszystkie podstawy, by liczyć na zwycięstwo, ponieważ dziś odniesiesz sukces! Czekają Cię dobre wiadomości. Jeśli masz za sobą trudny okres, zauważ jak wszystko płynie naprzód, jak przyspiesza i Ty możesz zabierać się do "wyprzedzania". Tam, gdzie w pełni się angażowałeś, teraz czeka cię za to nagroda i uznanie. Ciesz się swym tryumfem i pozwól także innym osobom w tym uczestniczyć. Okaż radość i świętuj w gronie przyjaciół.

Jako dobra rada:
Oczekuj na dobre wiadomości i rezultaty. Postępuj z ufnością. Postaw na zwycięstwo! Ze wszystkim się uporasz.

Jako ostrzeżenie:
Po zwycięstwie nie spoczywaj na laurach.

Źródło
Znam wielu, ale jestem dla nielicznych, stawiam granice po to, by dla innych ich nie mieć, robię to co lubię, jestem kim chciałam być.
Awatar użytkownika
Serena
Gawędziarz

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: Skolai O'Shea » 08 paź 2011, 17:42

+ Niepewne/chwilowe zwycięstwo. Chwilowy sukces.
- Niepewności. Przeszkody. Kłopoty.
Skolai O'Shea

Postautor: Amadeo » 09 paź 2011, 13:37

Dla mnie ta karta to po prostu zwycięstwo.Odnoszenie sukcesu w każdej dziedzinie,zdanie egzaminów,ukończenie trudnych spraw i zarazem radość,triumf,wygrana w rywalizacji.
Amadeo
Wciąż tu siedzę

Następna

Wróć do Znaczenia kart tarota - AM