Aby dowiedzieć się, co nas czeka w danym miesiącu

Aby dowiedzieć się, co nas czeka w danym miesiącu

Postautor: Elie » 20 lut 2013, 05:50

Aby dowiedzieć się, co nas czeka w danym miesiącu, należy dodać Liczby odpowiadające Wibracji Urodzenia i Celów Życiowych do miesiąca i roku nas interesującego. Na przykład: Pytanie brzmi: Jaka będzie tendencja dominująca w marcu 1994 roku dla osoby, której Wibracja Urodzenia odpowiada Liczbie 7, a Wibracja Celów( wibracja imienia i nazwiska ) równa się Liczbie 2. Liczymy zatem: Wibracja Urodzenia = 7 Wibracja Celów = 2 razem: 9.
Liczba miesiąca = 3 (marzec)
Liczba roku = 23 (1994 = 1 + 9 + 9 + 4)
razem: 26
Suma: 9 + 26 = 35 = 8
Odpowiedź brzmi: Wibracja Miesiąca tej osoby odpowiadać będzie Liczbie 8.
Wibracja Miesiąca
1
Nowe wydarzenia. Miesiąc sprzyjający realizacji ważnych projektów wymagających odwagi, roztropności i odpowiedzialności.
W tym miesiącu trzeba będzie liczyć wyłącznie na siebie. Zmiany - podróże, praca, interesy, kontakty z ludźmi, kupno lub sprzedaż okażą się teraz bardzo korzystne.
Wibracja Miesiąca
2
Zalecana jest wyjątkowa ostrożność w działaniu, gdyż wyniki mogą być zaskakujące. Wewnętrzny niepokój, podatność na irytację, nieumiejętność kontrolowania własnych emocji i brak rozwagi - mogą być przyczyną wielu błędów w postępowaniu: pochopnych decyzji, rozstań itp. Radzimy postępować dyplomatycznie i bardziej panować nad swymi nerwami, a także dbać o zdrowie.
Wibracja Miesiąca
3
Ogólnie mówiąc, miesiąc bardzo korzystny; może przynieść zmiany dotyczące spraw zawodowych lub rodzinnych. W tym okresie trzeba wiedzieć, czego się chce i być bardziej niż zwykle stanowczym i zdecydowanym. Wibracja pozytywna, jeśli chodzi o finanse, podróże, planowanie przyszłości ikontakty zawodowe, a także osobiste.
Wibracja Miesiąca
4
Moment "budowania fundamentów". Spróbujmy dokończyć rozpoczęte wcześniej sprawy. Nie planujmy wyłącznie przyszłości, ale skoncentrujmy się na pracy, studiach i w ogóle - róbmy cokolwiek, ale zawsze z myślą o przyszłości. Odpowiedni mement na wszelkie inwestycje związane z naszą przyszłością.
Wibracja Miesiąca5
Uwaga: czerwone światło! Należy wzmóc czujność, jako że w tym miesiącu grożą nam wszelkiego rodzaju straty, wypadki i przeciwności losu. Nie podejmujmy żadnego ryzyka, bardziej niż kiedykolwiek szanujmy zdrowie, pracujmy wydatniej i dbajmy o najbliższych.
Wibracja Miesiąca
6
Miesiąc ten będzie wymagał sporego wysiłku z naszej strony, ponieważ wyniki naszych działań w tym czasie będą zależały wyłącznie od nas samych. Mogą pojawić się pewne trudności, przeszkody czy opóźnienia w realizacji naszych planów. Zachowując wewnętrzną równowagę i spokój, zdołamy zapanować nad sytuacją. W tym czasie szczególnie dbajmy o zdrowie.
Wibracja Miesiąca
7
Okres zastanowienia i przemyśleń. Pozwólmy dojść do głosu intuicji; teraz bardziej niż kiedykolwiek pomoże nam ona w podejmowaniu właściwych decyzji. Podróże i sukcesy zawodowe. Ważną rolę odegrają przyjaźnie.
Wibracja Miesiąca
8
Miesiąc bardzo istotny; mają szansę spełnić się nasze ambicje i marzenia (na płaszczyźnie materialnej). Odwagi! W tych dniach możemy dokonać wielkich rzeczy, odkryjemy w sobie nieznane pokłady energii i wewnętrznego magnetyzmu. Odpowiedni moment, aby zrealizować dawno wymarzoną podróż lub dochodzić praw, które od dawna nam przysługują. Nie wahajmy się zatem zwrócić się o pomoc do ważnych i wpływowych osób.
Wibracja Miesiąca
9
Miesiąc ten będzie bardzo ważny, gdyż uda nam się przezwyciężyć wszelkie przeszkody i trudności, powstałe w poprzednim okresie. Czas wzmożonej aktywności. Mimo że nie zabraknie również sytuacji konfliktowych, strat, zdrad czy oszustw, z perspektywy czasu zrozumiemy, iż miesiąc ten był bardzo korzystny. Zaleca się ostrożność, jeśli chodzi o planowanie przyszłości

Opracowano na podstawie książki Gladys Lobos "Magia numerologii"

Obliczenie jest proste: do roku osobistego dodajemy aktualny miesiąc.
rok osobisty
+ miesiąc kalendarzowy
____________________
miesiąc osobisty

A więc np dla kogoś kto ma rok osobisty 9, aby poznać wibrację obecnego miesiąca (kwiecień = 4), dodajemy 9+4=13=4
Miesiąc osobisty 1
Rozpoczynasz nowy cykl w skali najbliższych miesięcy, otrzymujesz zastrzyk pozytywnej energii, masz nowe pomysły, przystępujesz do realizacji śmiałych przedsięwzięć. Przypływ siły życiowej sprawia, że stajesz się nie tylko bardziej twórczy, ale również bardziej atrakcyjny dla innych. W miesiącu osobistym 1 możesz nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie, które będą trwałe i wniosą wiele do twego życia. Teraz należy oczekiwać "szczęścia" w różnych sprawach, korzystnych zbiegów okoliczności i niespodziewanego rozwiązania starych problemów, które może ujrzysz w nowym świetle. Należy uważać, by nie roztrwonić pozytywnej energii na działanie, którego cel nie jest dla ciebie jasny. Nie "osiądź na laurach", ale też nie podejmuj nadmiernego ryzyka - ten miesiąc jest znakomitym początkiem wielu przedsięwzięć, lecz przed tobą jeszcze wiele pracy. Jesteś bardziej pewny siebie niż zwykle, jednak bądź ostrożny z wyrażaniem swojej woli w sposób nieznoszący sprzeciwu. Dla osób zachowawczych, obawiających się zmian, miesiąc nr 1 może stanowić trudne wyzwanie i wprowadzić pewien niepokój.
Miesiąc osobisty 2
W tym miesiącu twoje doświadczenia związane będą z innymi ludźmi, ich planami, potrzebami i problemami. Testowana będzie twoja zdolność do współpracy, do podporządkowania się potrzebom innych lub wymaganiom, jakie stawia przed tobą działanie dla osiągnięcia wspólnego celu. Możesz spełnić rolę doradcy lub mediatora pomiędzy skłóconymi stronami. W tym miesiącu prawdopodobnie będziesz bardziej ulegać wpływom innych ludzi. Będziesz bardziej wrażliwy niż zwykle i jest prawdopodobne, że nawiążesz romans, być może z kimś z twoich dotychczasowych przyjaciół. Ten miesiąc nie sprzyja jednak podejmowaniu ważnych decyzji, choć życie będzie tego od ciebie wymagać - jesteś pełen wątpliwości, niejasnych doznań i czujesz, że raczej jesteś prowadzony przez okoliczności, niż je stwarzasz.
Miesiąc osobisty 3
Czujesz przypływ sił twórczych i rosnącą potrzebę wyrażenia siebie poprzez sztukę i miłość. Odczuwasz wielką radość życia, która przyćmiewa kłopoty i nie rozwiązane problemy. Nawiązujesz liczne kontakty, spędzasz czas z przyjaciółmi, błyszczysz w towarzystwie, możesz także stać się inicjatorem i kierownikiem wspólnych przedsięwzięć. Masz skłonność do czerpania przyjemności z życia, co zwykle pociąga za sobą duże wydatki. Twoja aktywność może zostać spożytkowana na twórczość artystyczną, przede wszystkim literacką, gdyż słowo jest teraz dla ciebie najlepszym nośnikiem twojej wewnętrznej energii. W tym miesiącu mogą niepokoić cię rozterki związane z wyborem kierunku w życiu - nastawienie na publiczny sukces pozostawia niedosyt życia wewnętrznego. Jeśli zaś jesteś skierowany ku swemu wnętrzu, możesz otrzymać wiele cennych inspiracji.
Miesiąc osobisty 4
Jest to trudny okres dla osób niecierpliwych, nie przyzwyczajonych do wysiłku. Ten miesiąc oznacza ciężką pracę, której efekty widoczne będą dopiero za jakiś czas. Jest to okres gromadzenia, zabezpieczania, budowania bazy dla przyszłych przedsięwzięć. Realizujesz powoli swoje pomysły, które odkładałeś na potem, wykonujesz prace, które dawno wymagały dokończenia. Musisz zrezygnować z przyjemności i rozrywek. Jest to miesiąc ograniczeń, które zaowocują w przyszłości. Masz świadomość, że stwarzasz prawdziwą wartość, trwałą i przynoszącą satysfakcję z dobrze wykonanej roboty. Jeśli jednak wibracja 4 nie jest zestrojona z twoją naturą, możesz czuć się nieszczęśliwy, zniecierpliwiony, wściekły. Możesz być nieostrożny, skłonny do ryzyka, konfliktowy. Upór i wygórowana ambicja mogą doprowadzić cię do poważnych strat finansowych. Swoim chłodem i zamknięciem się w sobie sprawiasz przykrość bliskim ci osobom.
Miesiąc osobisty 5
Jest to miesiąc, który wprowadzi wiele zmian w twoje życie osobiste i zawodowe. Przede wszystkim wyrazi się to w twojej zwiększonej ruchliwości, konieczności (lub chęci) odbycia podróży albo zmianie miejsca zamieszkania czy pracy. Dla osób zestrojonych z wibracją "piątki" miesiąc ten będzie pełen sukcesów towarzyskich, zawodowych i uczuciowych. Wibracja 5 stanowi test na twoje zdolności przystosowania się. Jest to czas, w którym można "sprzedać siebie", zareklamować swoje pomysły i dokonania. Szansa na przeżycie ekscytującego romansu lub odbudowania więzi emocjonalnej i erotycznej z partnerem. Dużo akceptacji ze strony otoczenia przyniesie wzrost pewności siebie i wiary we własne możliwości. Jeśli wynika ona tylko z nieuzasadnionego entuzjazmu lub megalomanii - grożą ci przykre rozczarowania. W tym miesiącu może powstać skłonność do ekstremalnych przeżyć emocjonalnych i ryzykownych przygód. Rozterki uczuciowe mogą przejawić się w zazdrości i ingerencji w sferę wolności innych. Osoby, dla których wibracja "piątki' jest obca, mogą czuć się niepewnie wobec jej wyzwań. Nieśmiałość i brak wiary w siebie sprawi, że przepuszczą wiele okazji i będą miały poczucie zmarnowanych szans.
Miesiąc osobisty 6
Jest to miesiąc, w którym będziesz z przyjemnością zaspokajał swoje potrzeby materialne. W związku z tym, że wibracja "szóstki" związana jest z wychowaniem i edukacją, nie obędzie się bez czerpania nauki z tego, co ci się przydarza. Jeśli jesteś dobrze zestrojony z wibracją liczby 6, chętnie podzielisz się swymi materialnymi zdobyczami z innymi. Jeśli okaże się, że musisz płacić wysokie podatki, znaczy to tylko tyle że twoja sytuacja finansowa jest bardzo korzystna. Może też zdarzyć się, że ktoś zwróci się do ciebie o pomoc.
Wiele wysiłku włożysz w upiększenie swego otoczenia i podniesienie komfortu życia swojej rodziny. W tym miesiącu przyjmiesz na siebie wiele nowych obowiązków, ale nie będziesz ich postrzegać jako ciężar, przeciwnie - sprawią ci one przyjemność. Być może właśnie teraz założysz rodzinę lub będziesz podejmować decyzje dotyczące swoich dzieci. Więcej czasu poświęcisz ich wychowaniu i rozwijaniu ich talentów. Jeśli jesteś osobą reagującą negatywnie na wibrację "szóstki", możesz mieć pesymistyczny nastrój i odczuwać niezadowolenie ze swojej sytuacji, niezależnie od tego, czy jest dobra, czy zła. Wydaje ci się, że nie jesteś wystarczająco doskonały. Możesz stać się nietolerancyjny i niezdecydowany co do swoich dalszych ruchów.
Miesiąc osobisty 7
Jest to czas głębokich dociekań filozoficznych, chłodnej refleksji na twoim życiem, oceny twoich związków i kontaktów z ludźmi. Ten miesiąc może przynieść przeżycia mistyczne i rozbudzenie potrzeb intelektualnych. Twój umysł jest teraz wyjątkowo jasny i czysty, nie należy go zaprzątać nieistotnymi, codziennymi problemami, lepiej wykorzystać ten czas na poważne studia. Masz dużą potrzebę samotności i kontakty z ludźmi mogą być dla ciebie nieco uciążliwe, a w każdym razie mniej ekscytujące niż zwykle. Możesz się wydawać w tym czasie tajemniczy, zresztą wielu twoich myśli istotnie nie zamierzasz ujawnić.
Miesiąc osobisty 8
Niezależnie od tego, kim jesteś i co robisz, w tym miesiącu wszystko będzie zależało od ciebie. Tematem przewodnim tego okresu będą pieniądze, a testowany będzie twój stosunek do wartości materialnych. Miesiąc nr 8 przyniesie ci satysfakcję finansową, która może stanowić pokusę sięgnięcia po władzę, w sensie określonym okolicznościami twojego życia. Możesz poczuć się szczególnie mocny jako ostoja rodziny, wymagający jako wspólnik czy szef. Ta wibracja uczyni cię osobą dającą innym poczucie bezpieczeństwa, więc twoje przywództwo będzie naturalne i akceptowane, a jako podwładny możesz oczekiwać awansu. Jeśli nie jesteś dobrze zestrojony z wibracją "ósemki'", uważaj, by poczucie mocy nie zawróciło ci w głowie. Miesiąc ten jest dobrym okresem do uporządkowania spraw materialnych, dokonania poważnych operacji finansowych, inwestowania, zakupu akcji. Miesiąc ten może ci też uświadomić, że poczucie bezpieczeństwa na wartościach materialnych jest bardzo kruche...
Miesiąc osobisty 9
Jest to okres zakończenia cyklu w skali najbliższych miesięcy. Dokonuje się bilans zysków i strat, rzeczy potrzebnych i zbędnych. Pewnych spraw, związków, zobowiązań nie będziesz ciągnął dłużej za sobą. Dojrzałeś jak owoc i wydałeś kolejne ziarno, które przyniesie plon w następnym cyklu. Jesteś bezkompromisowy, szczery wobec siebie i innych, co jest czasami tyleż piękne, co bolesne. Być może rozstaniesz się z bliską ci osobą albo dokonasz transformacji tego związku. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swego życia, w tym miesiącu możesz mieć ochotę "rzucić to wszystko" i na przykład udać się w daleką podróż, która czasami może mieć sens czysto metafizyczny. Wibracja "dziewiątki" rozbudza intuicję, możesz więc zadać sobie wiele pytań i z ufnością oczekiwać odpowiedzi.

źródło: Na podstawie numerologii Nataczy Czermińskiej.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30983
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1859 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Pozostałe techniki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości