Andrzejki 2015 / 2016 u Elie

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Andrzejki 2015 / 2016 u Elie

Postautor: Lafayette » 28 lis 2015, 19:42

To ą proszę n miłość pracę :)
Lafayette

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: karska » 28 lis 2015, 20:25

Poproszę również na zdrowie i pracę :)
karska

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Venison » 28 lis 2015, 20:26

Hej, Ellie

jako, że Twoje karty sprawdzają się u mnie najbardziej również chciałbym prosić o taką andrzejkową wróżbę, jeśli czasu i chęci wystarczy :wink:

Dane podeślę na PW.
Awatar użytkownika
Venison
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 4

Postautor: kkk » 28 lis 2015, 22:11

ja tez b.proszę
Kasia 1985 09 11 :0vishenka:
Awatar użytkownika
kkk
Pleciuga

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postautor: Elie » 29 lis 2015, 19:58

"Turkqueen''] Elie zaloty
ja tradycyjnie - praca, uczucia, ogólnie.
Dane podeślę na PW.
Dziękuję :0vishenka:

Praca - Cesarz...Król Denarów...6 Mieczy
Prawdopodobnie czeka Cię zmiana stanowiska pracy. Szef postanowi powierzyć Ci inne zadania. Moim zdaniem będzie to korzystna zmiana dla Ciebie. Druga opcja - Ty sama zdecydujesz się na zmianę pracy, jeżeli w obecnej pracy nie zgodzą się na poprawę Twoich warunków pracy.Będzie to praca bardziej odpowiednia dla Ciebie pod względem emocjonalnym - dla Ciebie najważniejsze jest ( ważniejsze od wynagrodzenia ), żeby praca sprawiała Ci przyjemność, była w niej przyjazna atmosfera.

Miłość/ uczucia - 7 Denarów...4 Miecze...4 Buław/ 7 Buław...Rycerz Kielichów...3 Buławy
W uczuciach też widzę dwie opcje.
Zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy, żeby Twój ukochany zmienił zdanie. W związku z czym postanowisz czekać na jego ruch. Druga - niespodziewanie na horyzoncie pojawi się ktoś nowy, kto wpadnie Ci w oko. Będzie to ktoś, kto oczaruje Cię słowami, wiele obieca .. i ...tu uwaga - ten typ nie potrafi dotrzymywać swoich obietnic. Jeden plus dla Ciebie - jeżeli uda Ci się go oczarować, to będzie Cię słuchał i będzie Ci wierny. Będzie to okazyjne spotkanie, jeżeli szybko nie zareagujesz może się więcej nie powtórzyć.

Karta na rok 2016 - Moc

Obrazek

Karta Moc wskazuje na siłę intelektu i rozumu (a nie siłę fizyczną). Oznacza to, że w nadchodzącym roku nie zabraknie Ci okazji do wykazania się dyplomacją. Jeżeli wiec pojawią się jakieś problemy, z powodzeniem pokonasz je sprytem i rozumem.Ogólnie rzecz biorąc - zdrowie i los będzie Ci sprzyjał.

I tego Ci życzę :0vishenka:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1859 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 29 lis 2015, 21:20

sandy pisze:Ja też bardzo bym prosiła o karty na milosc i prace. Sandra 18.8.1987 dziękuje :-)

Miłość/ uczucia - 8 Denarów...Walet Buław...10 Kielichów
Jeżeli masz partnera, to czeka Cie szczęśliwy rok w uczuciach. Tak czy siak, pojawi się niespodziewanie ktoś nowy w kim zakochasz się ze wzajemnością. Może z tego wyniknąć ognisty romans. Na coś trwalszego z jego strony bym nie liczyła. To nie jest człowiek na którym można polegać. Musiałabyś się mocno postarać.

Praca - Umiarkowanie...Eremita ....Walet Denarów.../ As Kielichów
I tu podobnie - nie wiem czy pracujesz, ponieważ pojawił się Eremita. Więc albo jesteś / będziesz na etapie zastanawiania się nad swoją pracą, albo nad nową. Nowa propozycja powinna się pojawić. Będzie bardzo korzystna.

Karta na rok - Księżyc

Obrazek

Ogólnie rok pod znakiem marzeń o... Obojętnie o czym będziesz marzyć pamiętaj - jeżeli bardzo pragniemy i do tego marzenia połączymy z silną wolą i czynami, mogą się spełnić.
Poczytaj o tej karcie.:)

Życzę Ci wspaniałego 2016 roku. :0vishenka:
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 29 lis 2015, 21:54

karska pisze:Ja również poproszę, jak wyżej - karty na uczucia i zdrowie :)

Nie podałaś danych.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 29 lis 2015, 22:26

Štilić pisze:Ja również poproszę na miłość i pracę :) Dane na pw :)

Miłość - As Denarów...Rycerz Buław...Król Kielichów
Nie wiem czy masz partnera. Obojętnie jaka jest obecnie Twoja sytuacja, ktoś jednak jest czy będzie. Z tym, że mogą pojawić się burzliwe sprzeczki, dyskusje w obronie swojego zdania, racji.. etc. Jednak ogólnie w tym roku możesz liczyć na związek w którym partner będzie Cię kochał - czyli odwzajemnione uczucia.

Praca - 2 Miecze...Królowa Buław...5 Kielichów.../ ..Królowa Denarów
W pracy będzie Cię nosiło. Będziesz oczekiwać zmian, domagać się swoich praw. Mimo pewnych rozterek, dyskusje i wszelkie negocjacje powinny zakończyć się z korzyścią dla Ciebie i ustabilizują Twoją pozycję.

Karta na rok - Wisielec

Obrazek

Pozornie to nie najlepsza karta. Ten rok będzie rokiem wyborów, analizowania, oceniania, zastanawiania się co dla Ciebie jest/ będzie najlepsze.

Życzę szczęśliwego 2016 roku. :0vishenka:

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Michalina » 29 lis 2015, 22:45

To ja teznbym poprosila.Na milosc i prace.dorota 21.02.1990 13.35
Michalina

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 29 lis 2015, 23:28

Someonelikeme2 pisze:Ja rownież prosze na miłość oraz prace :) dane podsyłam na pw pozdrawiam :)

Miłość - Rycerz Kielichów...Mag...Królowa Denarów ../ ..10 Kielichów
Będzie trochę malutkich kłamstewek, kręcenia, ale w sumie będziesz się czuła pewnie i szczęśliwie.

Praca - As Mieczy...Walet Buław...Walet Mieczy...Królowa Kielichów
Natomiast w pracy możesz napotkać sporo kłopotów. Spodziewaj się kłótni, przepychanek i plotek.Wszystko razem może trochę zaboleć, albowiem jesteś z natury nadwrażliwa i wszystko bierzesz zbyt dosłownie. Postaraj się podejść z dystansem a nie ucierpisz tyle.

Karta na rok - Głupiec

Obrazek

Karta symbolizuje osobę, która idzie przez życie nową drogą i jakby bez celu i bez przyszłości. Nie zważa na kłopoty.Jest pełna radości i wiary, że jakoś to będzie.
Poczytaj o tej karcie :)

Życzę wspaniałego 2016 roku. :0vishenka:

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum wróżb