Andrzejki 2015 / 2016 u Elie

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Andrzejki 2015 / 2016 u Elie

Postautor: Nut » 27 sty 2016, 16:04

Prosimy o weryfikacje.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ankol18 » 27 sty 2016, 21:35

Weryfikuję tyle na ile mogę :wink:

Elie pisze:Miłość - 5 Kielichów...Walet Denarów...Głupiec.. .Eremita...Kochankowie...Król Kielichów
Z początku będziesz jeszcze brnęła w pisanie ( wiadomo ocb ) w bezsensowną relacje bez przyszłości.Na jakiś czas odsuniesz się od wszystkiego żeby przeanalizować, poszukać swojego celu w życiu. Potem powinien pojawić się ktoś, kogo pokochasz ze wzajemnością. - Brnęłam w to, pisałam, jednak bez skutku. Teraz chyba jestem na etapie odsunięcia się, takiej przerwy, aby przemyśleć sobie wszystko dokładnie. A czy znów nie popełnię tych samych błędów, albo jeszcze gorszych, nie wiem.. Na razie żaden pan na mojej drodze się nie pojawił, ale kto wie... :wink:

Praca - As Mieczy...Słońce...4 Miecze...9 Kielichów.. i tu dociągałam dużo kart.
No nie wiem. Uważam, że obiecają Ci, że owszem, za jakiś czas podpiszą z Tobą umowę o pracę na cały etat itd. Ale nic z tego nie wyjdzie. Koniec końców wyszło mi, że wyjedziesz Ankol. Sama jestem ciekawa. Zakończyłam pomyślnie staż i dostałam umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy :usmiech:

Karta na rok - Cesarzowa - Kartę roczną zweryfikuję za rok :wink:
Obrazek

Są dwie opcje związane z tą kartą;
Ty możesz zostać matką, czy po prostu zamieszkać z kimś i zostać jego partnerką. I druga - kobieta o cechach matki, teściowej.. .. kobiety zaradnej i prowadzącej dom, odegra kluczową role w Twoim życiu, w przyszłym roku.

Życzę Ci szczęśliwego 2016 roku. :0vishenka:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: DorotaM74 » 08 lut 2016, 11:49

Elie pisze:
DorotaM74 pisze:Bardzo proszę o miłość ( stałe i niezmiennie ten sam Pan) i pracę ( próbuje zmienić - mam plany ktoś mi pomaga ale idzie różnie) - Dorota 30.06.1974. Pozdrawiam .

Miłość - 3 Denary...Rycerz Denarów...4 Denary

Miłość jak widzę powiązana z pracą i finansami. Nic specjalnego nie wyszło. Może tylko jedno - partner pomoże Ci w znalezieniu pracy.

Praca - Słońce...Księżyc...2 Kielichy...Rycerz Buław
Te karty chyba potwierdzają pierwsze. Prawdopodobnie marzy Ci się powrót do poprzedniego miejsca pracy, w której pracuje Twój partner. Dociągałam karty - uważaj, może Cię okłamywać, że bardzo się o to stara.

Karta na rok - Cesarzowa

Obrazek

Następny rok będzie pod znakiem Cesarzowej. To kobieta, matka, żona, która potrafi jak nikt zadbać o dom i trzyma wszystko w ryzach.Jeżeli jesteś matką - karta symbolizuje Ciebie. Jeżeli nie, to będzie kogoś, kto odegra ogromną role w Twoim życiu.Poczytaj o tej karcie. :)

Życzę wspaniałego 2016 roku. :0vishenka:

Weryfikuję wróżbę - miłość nie jest związana z finansami a partner mi nie pomógł w znalezieniu pracy - w każdym razie nic na to kompletnie nie wskazuje bo nie utrzymujemy kontaktów. Że mnie okłamywał to ja wiem ale nie w sprawie pracy - nawet nie wspominał że mi pomoże. Do starego miejsca pracy nie wrócę bo nie chcę. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Postautor: DorotaM74 » 30 mar 2016, 08:45

Elie pisze:
DorotaM74 pisze:Bardzo proszę o miłość ( stałe i niezmiennie ten sam Pan) i pracę ( próbuje zmienić - mam plany ktoś mi pomaga ale idzie różnie) - Dorota 30.06.1974. Pozdrawiam .

Miłość - 3 Denary...Rycerz Denarów...4 Denary

Miłość jak widzę powiązana z pracą i finansami. Nic specjalnego nie wyszło. Może tylko jedno - partner pomoże Ci w znalezieniu pracy.

Praca - Słońce...Księżyc...2 Kielichy...Rycerz Buław
Te karty chyba potwierdzają pierwsze. Prawdopodobnie marzy Ci się powrót do poprzedniego miejsca pracy, w której pracuje Twój partner. Dociągałam karty - uważaj, może Cię okłamywać, że bardzo się o to stara.

Karta na rok - Cesarzowa

Obrazek

Następny rok będzie pod znakiem Cesarzowej. To kobieta, matka, żona, która potrafi jak nikt zadbać o dom i trzyma wszystko w ryzach.Jeżeli jesteś matką - karta symbolizuje Ciebie. Jeżeli nie, to będzie kogoś, kto odegra ogromną role w Twoim życiu.Poczytaj o tej karcie. :)

Życzę wspaniałego 2016 roku. :0vishenka:

Witam weryfikuję - Nie zamierzam wrócić do starej firmy gdzie pracuje mój partner i wogóle o tym nie marzę - za dużo tam plotek i nie przyjaznych ludzi - i napewno on sie o to nie stara - nic nie mówi na ten temat więc nie okłamuje mnie - Partner mi nie pomaga w znalezieniu pracy. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Poprzednia

Wróć do Archiwum wróżb