Andrzejki 2015 / 2016 u Štilić

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Andrzejki 2015 / 2016 u Štilić

Postautor: DorotaM74 » 29 lis 2015, 20:59

Dziekuję bardzo- same pozytywy na ten nowy rok :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Postautor: paula00 » 30 lis 2015, 18:13

dziekuje ale ta karta 8 mieczy to pozycja prosta czy odwrocona?
paula00
Ban - MULTIKONTO

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Postautor: Štilić » 30 lis 2015, 18:54

Prosta
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postautor: direk-lolek » 30 lis 2015, 19:23

Hej.zalapie sie jeszcze na przeslanie anielskie?w milosci i pracy.i to imie bym chciala meskie :0vishenka:
Karola 11.08.1985
direk-lolek
Multikonto

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: lola895 » 30 lis 2015, 19:31

ja poproszę przesłanie anielskie na miłość oraz imię mężczyzny:) ewa 31.03.89 :0vishenka:
lola895
Multikonto

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: Štilić » 01 gru 2015, 13:39

direk-lolek pisze:Hej.zalapie sie jeszcze na przeslanie anielskie?w milosci i pracy.i to imie bym chciala meskie :0vishenka:
Karola 11.08.1985

miłość
AKCEPTACJA
Spójrz na siebie i innych ludzi oczami aniołów, z bezwarunkową miłością i akceptacją. W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w każdym człowieku jego najwyższy potencjał.
Ta karta ma pomóc ci w relacjach z samym sobą i z innymi. Następnym razem, kiedy poczujesz pokusę, żeby surowo ocenić siebie lub kogoś innego, zamiast tego pomódl się o wasze zdrowie i szczęście. Idąc drogą pozytywnego myślenia i działania, tworzysz poczucie własnej wartości i harmonii, a także uzdrawiasz relacje.
Dodatkowe znaczenia karty:
- zauważ o ile lepiej czujesz się, kiedy myślisz pozytywnie o sobie i o innych,
- nie próbuj kontrolować ani zmieniać innych,
- porzuć skłonności do wymuszania zdarzeń, a pożądany (lub jeszcze lepszy) rezultat osiągniesz w łagodniejszy sposób
- kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się inne.

praca
ASERTYWNOŚĆ
Tę sytuację możesz uzdrowić łagodnie i z miłością, jednak wymaga ona także twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi. Szczerze przedstaw swój punkt widzenia, a my wesprzemy cię i natchniemy twe słowa siłą.
Wylosowałeś tę kartę ponieważ pytałeś o sytuację, w której czujesz się prześladowany. Anioły mówią, że można ją rozwiązać jedynie dzięki jasnemu wyrażeniu własnych potrzeb i oczekiwań. Możesz być jednocześnie anielski oraz asertywny, jeżeli będziesz prosił anioły o odwagę i przewodnictwo, gdy szczerze przedstawisz swój punkt widzenia. Dzięki praktyce życzliwa asertywność staje się łatwiejsza.
Dodatkowe znaczenie karty:
- staw czoło tej sytuacji,
- przeczytaj książkę o asertywności albo zapisz się na kurs,
- zachowania agresywne lub pasywno-agresywne zastąp asertywnością,
- rozwiąż konflikt dzięki uczciwości i miłości,
- bądź szczery wobec siebie i innych,
- ta sytuacja jest dla ciebie okazją do rozwoju osobistego i duchowego

karta na 2016r - 10 denaów
imię - Jakub
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Postautor: Štilić » 01 gru 2015, 13:41

lola895 pisze:ja poproszę przesłanie anielskie na miłość oraz imię mężczyzny:) ewa 31.03.89 :0vishenka:

POPROŚ
Poproś nas o pomoc w tej sytuacji, a my natychmiast zaczniemy działać w twoim imieniu. Podlegamy wielu prawom wszechświata, a jednym z nich jest zasada wolnej woli, która pozwala ci dokonywać własnych wyborów. Cierpliwie czekamy wiec na twoja prośbę.
Karta ta przypomina, żebyś częściej prosił swoje Anioły o wsparcie. Mogą pomagać w każdej sferze życia, także podsuwać pomysły, użyczać odwagi, wiary i pewności siebie oraz jasności umysłu. Mogą pomóc zaspokoić także potrzeby materialne i fizyczne: związane z pieniędzmi, czasem, zdrowiem i witalnością.
Dodatkowe znaczenia tej karty:
- proś o wszystko, czego potrzebujesz,
- zamiast narzekać, poproś o pomoc,
- poproś innych o pomoc,
- powierzaj działanie innym,
- korzystaj z pomocy innych,
- pros swe Anioły o pomoc we wszystkich sprawach, małych i dużych

karta na 2016r. - 3 buław
imię- Daniel

Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Postautor: Nut » 27 sty 2016, 16:03

Prosimy o weryfikacje.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 354 razy
Otrzymał podziękowań: 315 razy

Postautor: DorotaM74 » 30 mar 2016, 08:49

Štilić pisze:
DorotaM74 pisze:Ja też poprosze o wróżbe andrzejkową ale bez karteczki z imieniem :D Dorota 30.06.1974

Przesłanie:
NOWY PARTNER
Żadne spotkanie nie jest przypadkowe. Zaaranżowane przez Boga, wprawia w ruch ciąg zdarzeń, których celem jest ziszczenie się twoich modlitw. Zwracaj baczną uwagę na nowych ludzi, których zsyłamy w twoje życie. Rozpoznasz ich, bo wydają ci się znajomi, przynoszący otuchę i poczucie bezpieczeństwa.
Ta karta jest sygnałem, że w odpowiedzi na modlitwy w twoim życiu pojawił się lub pojawi się ktoś nowy. Będzie to partner w interesach, przyjaciel bądź ktoś bliski sercu. Nie szukaj tej osoby, bo we właściwej chwili sama pojawi się na twojej drodze. Kiedy ja spotkasz, badx otwarty na boskie przewodnictwo, a poprowadzi was droga pełna miłości, magii.
Dodatkowe znaczenia karty:
- spotkałeś (albo wkrótce spotkasz) swoją bratnią duszę,
- nie próbuj wszystkiego robić samodzielnie, ale pozwól sobie pomóc,
- poradź się znawcy,
- twoja modlitwa spełnia się poprzez innych ludzi,
- w twoim życiu pojawi się nowy ulubieniec.

Karta na rok 2016r. - As kielichów

pzdr

Witam weryfikuję - nikt nowy się nie pojawił i jeśli mam być szczera to nie chcę żeby się pojawił :) Nie robię wszystkiego samodzielnie- pozwalam sobie pomóc- jeśli chodzi o pracę :) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Postautor: DorotaM74 » 11 wrz 2016, 06:40

Weryfikuje - nie pojawił sie nikt nowy a na pewno mi na tym jakoś specjalnie nie zalezy :D swoją bratnią duszę spotkałam i ona była obecna w moim zyciu gdy były andrzejki - nikogo innego nie będzie :D
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Poprzednia

Wróć do Archiwum wróżb