Andrzejki 2015 / 2016 u Turkqueen

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Andrzejki 2015 / 2016 u Turkqueen

Postautor: direk-lolek » 30 lis 2015, 19:33

Dziekuje Ci bardzo za tak objecujace karty na przyszly rok.zycze Ci tez wszystkiego naj....w przyszlym roku :0vishenka:
direk-lolek
Multikonto

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: Ankol18 » 01 gru 2015, 22:43

Turkqueen pisze:MIŁOŚĆ W 2016 - CESARZ
Karta ta oznacza mężczyznę dobrego, łagodnego, spokojnego, dojrzałego, zrównoważonego, szanowanego. Otacza on partnerkę miłością, czułością, poczuciem bezpieczeństwa i stabilności; zawsze służy swoim wsparciem, zarówno w postaci dobrego słowa, jak i silnego ramienia. Ofiarowuje nam uczucie niemalże ojcowskie.

Zapraszam do samodzielnego pogłębiania wiedzy co do wylosowanych dla Ciebie kart Tarota i ich symboliki (przy czym proszę pamiętać, że to są tylko karty, a nie życiowa wyrocznia) :)
Cudownego 2016 roku życzę :0vishenka:

Dziękuję za wróżbę :buziak:
Czytam opisy tej karty i wnioskuję, że znaczeń może być wiele, bo zarówno może być to odpowiedzialny, poważny mężczyzna, który pojawi się w moim życiu, lub też facet, który większym uczuciem mnie nie obdarzy, a podchodził będzie do mnie jedynie z pozycji „pana i władcy”, mogę się mu podobać ale on nie potrafi i nie chce odczuwać, ma zamknięte serce, do którego ciężko dotrzeć. Karta może też oznaczać mnie samą jako osobę pragnącą w końcu dojrzałej prawdziwej miłości.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.

Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Nut » 27 sty 2016, 16:05

Prosimy o weryfikacje.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Postautor: irysek1963 » 27 sty 2016, 18:41

Turkqueen pisze:
irysek1963 pisze:Witam to ja poproszę na miłość,dane priv

MIŁOŚĆ W 2016 - AS BUŁAW
Jesteście już związkiem, małżeństwem, czy tylko się spotykacie?
Tak czy siak, czeka was energiczny, pozytywny, fascynujący, szalony, intensywny, gorący, niezwykle ekscytujący, namiętny i temperamentny czas!

Zapraszam do samodzielnego pogłębiania wiedzy co do wylosowanych dla Ciebie symboliki kart Tarota (przy czym proszę pamiętać, że to są tylko karty, a nie życiowa wyrocznia) :)

Jesteśmy małżeństwem,mam nadzieję że będzie taki rok jak we wróżbie,pozdrawiam gorąco
irysek1963

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 8

Postautor: Ankol18 » 27 sty 2016, 21:53

Turkqueen pisze:
Ankol18 pisze:Ja bym prosiła o kartę na miłość w 2016r. :usmiech:
Anna 04.09.1994.

MIŁOŚĆ W 2016 - CESARZ
Karta ta oznacza mężczyznę dobrego, łagodnego, spokojnego, dojrzałego, zrównoważonego, szanowanego. Otacza on partnerkę miłością, czułością, poczuciem bezpieczeństwa i stabilności; zawsze służy swoim wsparciem, zarówno w postaci dobrego słowa, jak i silnego ramienia. Ofiarowuje nam uczucie niemalże ojcowskie.

Zapraszam do samodzielnego pogłębiania wiedzy co do wylosowanych dla Ciebie kart Tarota i ich symboliki (przy czym proszę pamiętać, że to są tylko karty, a nie życiowa wyrocznia) :)

Z racji, że jest to karta na rok 2016, który dopiero co trwa miesiąc, zweryfikuję pod koniec roku, ewentualnie jak coś się wydarzy może wcześniej. Na razie nic się nie zmieniło w mojej kwestii uczuciowej, więc zweryfikować nic nie mogę na chwilę obecną :wink:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Poprzednia

Wróć do Archiwum wróżb