Andrzejkowa wróżba z kart tarota*)

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Andrzejkowa wróżba z kart tarota*)

Postautor: direk-lolek » 30 lis 2016, 14:57

Dorota.
direk-lolek
Multikonto

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: direk-lolek » 30 lis 2016, 14:59

Elie pisze:
direk-lolek pisze:Hej.tez poprosze o wrozbe milosna.taka ogolna.dziekuje
11.08.1985

Poproszę Twoje imię i .. zweryfikuj poprzednie wróżby.
Co to znaczy - wróżba miłosna. Opisz swoją sytuację - masz partnera czy polujesz na kogoś konkretnego ..

Dorota.na drugie karolina. Wrozby juz werifikowalam te ktore sie sprawdzily.ogolnie.spotykalam sie z kims ale juz nie aktualne. Takze ogolnie na przyszlosc milosna czy kogos poznam .dziekuje
direk-lolek
Multikonto

Postautor: Elie » 30 lis 2016, 15:29

DorotaM74 pisze:Witaj ogólnie na uczucia poproszę :P jest ktoś od dłuższego czasu ale jakoś nam sie przestało kleić ( jest w innym związku) - nie wiem czy zrobi coś w moim kierunku czy warto czekać czy go olać ? Czy zupełnie coś innego mi sie wykroi ? ja raczej już sie zamknęłam totalnie na uczucia ale może ktoś spróbuje szczęścia :P moje dane podam na pw

Obecna sytuacja relacji - Same mi wyleciały 2 karty - 2 Denary...Walet Kielichów
Czyli obecnie mimo zakochania, istniejącego uczucia, jest niewiadoma. Brak podjęcia konkretnej decyzji, brak zdecydowania się na jedno - jest gra na 2 fronty i wahanie co dalej.

TY / ON

Co wnosi - Rycerz Buław / Diabeł
Ty swój temperament, młodość.On pożądanie, uzależnienie od seksu. Możecie też być karmiczni - stąd ta znajomość musiała zaistnieć.

Co pokazuje - 3 Kielichów / Królowa Mieczy
Ty udajesz przed nim, że nie specjalnie Cię ta sytuacja martwi. Prawdopodobnie chodzisz gdzieś na jakieś imprezy, takie, żeby on się o nich dowiedział.On się zasłania surową żoną.

Co ukrywa - 4 Buław / Umiarkowanie
Z kart wynika, jakby Ciebie obecna sytuacja niezbyt dotknęła. Natomiast on jest zadowolony z powrotu na łono rodziny.Odpowiada mu taka sytuacja.

Co w sercu - 7 Mieczy / Walet Mieczy
A jednak czujesz ból, czujesz fałsz i czujesz się oszukana. Nim targają po prostu sprzeczne uczucia, nerwy, które jakby go "dusiły". Czuje potrzebę obrony siebie w oczach ludzi. Chce się wybielić. Uważaj na plotki z jego strony.

Czego oczekuje - As Denarów / Cesarzowa
Oczekujesz po prostu reakcji z jego strony i jasnej deklaracji.On przebaczenia i opieki ze strony żony.

Przyszłość relacji - Moc...Rycerz Denarów...Walet Denarów...As Mieczy...9 Buław...Koło Fortuny...Kochankowie...6 Kielichów

Prawdopodobnie otrzymasz od niego wiadomość w której poinformuje Cię o zerwaniu. Uzna Waszą relację za zbyt trudną.Przerasta go. Po jakimś czasie historia na moment może się powtórzyć, jakiś krótki epizod. Karty pokazują ponownie Waszą relację za karmiczną. Jednak finalnie pozostaną po niej tylko wspomnienia.

ŻYCZĘ POWODZENIA. :)
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Milutka1813 » 30 lis 2016, 17:15

Mam nadzieję, że się jeszcze załapię. Miałam nie pytać o wróżby i zrobić sobie przerwę ale jest coś co mnie niepokoi, dlatego chciałam zapytać ogólnie czy uda mi się dokończyć studia? Jakie mogą być przeszkody? Odłożyłam coś w czasie i chciałabym wiedzieć czy uda mi się to dokończyć. Dane podam prywatnie i bardziej szczegółowo opiszę sytuację. Dziękuję i pozdrawiam :usmiech:
Awatar użytkownika
Milutka1813

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Droga życia: 7

Postautor: Elie » 30 lis 2016, 18:51

direk-lolek pisze:
Elie pisze:
direk-lolek pisze:Hej.tez poprosze o wrozbe milosna.taka ogolna.dziekuje
11.08.1985

Poproszę Twoje imię i .. zweryfikuj poprzednie wróżby.
Co to znaczy - wróżba miłosna. Opisz swoją sytuację - masz partnera czy polujesz na kogoś konkretnego ..

Dorota.na drugie karolina. Wrozby juz werifikowalam te ktore sie sprawdzily.ogolnie.spotykalam sie z kims ale juz nie aktualne. Takze ogolnie na przyszlosc milosna czy kogos poznam .dziekuje

7 Denarów...10 Mieczy...2 Buławy...Głupiec...Królowa Buław...Sąd...Królowa Kielichów...5 Denarów...Królowa Denarów....10 Kielichów
Karty wyrzuciły mi tu inny problem z jakim się zmagasz.Problemy finansowe i określenie siebie, nabranie pewności siebie. Ty po prostu nie wiesz kogo byś chciała, masz problem z samooceną. Sądzę, że uważasz siebie za mało atrakcyjną, zbyt biedną, żeby szukać kogoś wartościowego.Karta Głupiec wskazuje, że nieważne kto, jaki, byle by był.Z tego powodu zamykasz się w domu, w swoim świecie.
Już w pytaniu widać brak pewności siebie, brak określenia kogo byś chciała.
Radą jest uporać się z kłopotami finansowymi, zadbać o siebie, określić swoje marzenia, wyobrażenia, uwierzyć w siebie, wtedy tak, czeka Cię szczęście i miłość, o czym mówi końcowa karta 10 Kielichów.

ŻYCZĘ POWODZENIA :)
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: direk-lolek » 30 lis 2016, 19:26

Dziękuję Ci bardzo za karty:)jesli chodzi o finanse to chyba pokazuje to ze odeszlam z pracy 2 tygodnie temu i fakt troche sie stresuje zeby cos szybko ogarnac bo mam kredyt do splaty.ale nie czuje sie biedna w zaden sposob.jesli chodzi o facetow to chyb wrecz odwrotnie za duze mam oczekiwania i jak juz kogos znajduje co chcial na dluzej to mi nie pasuje do konca i to chyba moj problem za duze wymagania postawilam.
Moze to to karty chcialy przekazac.bo nnie czuje sie ani biefna ani malo atrakcyjna:)
direk-lolek
Multikonto

Postautor: Elie » 30 lis 2016, 19:29

Iza74 pisze:Poproszę o karty wskazówki na 2017 rok. Na co mogę liczyć w uczuciach i zdrowiu, na co zwrócić szczególną uwagę. :0vishenka: .

Uczucia - Walet Kielichów...Świat...Królowa Mieczy...Koło Fortuny...4 Kielichy...Kapłanka
Zdrowie - 3 Buławy
Jest ktoś,kto jest Twoim cichym pomocnikiem. Pomaga Ci w realizacji Twoich marzeń. To ktoś z daleka, a Ty jakbyś odcinała się od niego, była zbyt surowa. Co więcej, jest to ktoś powiązany z Tobą karmicznie. Powraca i znika. To jest osoba o którą jesteś zazdrosna i w ukryciu sama się w nim podkochujesz. Może mniej surowej oceny i zazdrości poprawiłoby Wasze relacje.*)

Zdrowie - 3 Buławy
Ty wiesz o czymś, zdajesz sobie sprawę z tego, że w Twoim organizmie rozwija się jakieś zapalenie. Wybierasz się do lekarza i nie możesz się wybrać. Idź i zrób z tym porządek. *)

Na co zwrócić szczególną uwagę - Rycerz Denarów...6 Buław...7 Mieczy...Papież...Rycerz Kielichów...Kapłanka
Jest w Twoim otoczeniu osoba, która jest pomocna ale nastawiona na zwycięstwo. Bardziej niż uczucia pragnie być doceniony. Udaje kogoś innego niż jest, może Cię obserwować i czasem oszukiwać. Jednocześnie pozostaje wierny i stały w swej roli pomocnika i nauczyciela. To ktoś, kto nie jest stały w uczuciach, słucha się kobiet. Tobie może pomóc w realizacji Twoich marzeń bycia wróżką. Przemyśl dobrze któż to może być.

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 30 lis 2016, 20:14

Milutka1813 pisze:Mam nadzieję, że się jeszcze załapię. Miałam nie pytać o wróżby i zrobić sobie przerwę ale jest coś co mnie niepokoi, dlatego chciałam zapytać ogólnie czy uda mi się dokończyć studia? Jakie mogą być przeszkody? Odłożyłam coś w czasie i chciałabym wiedzieć czy uda mi się to dokończyć. Dane podam prywatnie i bardziej szczegółowo opiszę sytuację. Dziękuję i pozdrawiam :usmiech:

chciałam zapytać ogólnie czy uda mi się dokończyć studia?

Papież...Rycerz Kielichów...As Mieczy...Księżyc...Rydwan...As Denarów

Oczywiście że tak. Przyjdzie taki moment w którym postawisz na jedną kartę. Rydwan i As Denarów wskazuje na wzięcie się w garść.

Jakie mogą być przeszkody? Odłożyłam coś w czasie

Głupiec...Królowa Denarów...5 Denarów...8 Kielichów...As Kielichów....9 Buław

Brak wiary w siebie, mogą pojawić się kłopoty finansowe, powracające uczucie - to wszystko razem może utrudniać Ci naukę. Jednak dasz radę je pokonać.*)

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 30 lis 2016, 20:41

Dziękuję za zaufanie. :0vishenka:
Życzę wszystkim samych wspaniałych wróżb andrzejkowych. :hipnoza:

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Scarlett » 20 gru 2017, 20:47

Elie pisze:
Scarlett pisze:To ja na pierwszy ogień hura
Dane + opis sprawy - wyślę w PW :03777:

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁO ŻYCIE miłosne/uczuciowe w 2017 r.

Gwiazda...Rycerz Mieczy...Rycerz Buław...2 Kielichy...4 Denary...Sprawiedliwość.. / As Denarów...Głupiec...Sąd...10 Kielichów

Zacznę od uwag pod Twoim adresem - wybacz. I z tych kart wychodzi mi Twoja kłótliwość, nieprzemyślane słowa i oskarżenia, czasem plotki, bywają powodem rozstań. Psucia związków które mogły by być udane i szczęśliwe.
Tak będzie i tym razem. Z końcem i początkiem nowego roku prawdopodobnie będziesz jeszcze niepotrzebnie rozprawiać na temat tego co było i minęło. Potem na horyzoncie powinien pojawić się jakiś młody i energiczny facet, z którym przeżyjesz romans. Czekają Cię romantyczne randki. Jednak i te zatrują niepotrzebne kłótnie. Zajmie Cię praca i organizowanie - urządzanie domu, wtedy dojdziesz do wniosku, że sprawy domu ( prawdopodobnie urządzanie go ) i finansów są jednak dla Ciebie najważniejsze. Skupisz się więc na pracy i finansach. I kiedy będzie Ci już wszystko jedno - kto i co, wtedy powinien pojawić się ktoś kompletnie nowy z kim będziesz bardzo szczęśliwa. *)

ŻYCZĘ POWODZENIA> :)

WERYFIKACJA

Na początku roku próbowałam odnowić relację z moim byłym, jednak spełzło na niczym.
W połowie zimy kogoś poznałam. Spotykaliśmy się do połowy wiosny. Relacja zakończona jego decyzją. Relacja fajna, intensywna, ale krótka i taka, o której nawet już nie pamiętam ;)
Zrezygnowana i załamana, chciałam się skupić tylko i wyłącznie na pracy.
Lecz tak się nie stało... bo na samym początku lata poznałam mojego obecnego partnera :) relacja na razie na odległość, ale on ma się wkrótce do mnie przeprowadzić. Jestem z nim mega szczęśliwa :) i on kocha mnie najbardziej ze wszystkich facetów, jakich do tej pory miałam :)

Dziękuję zaloty
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 310 razy

Poprzednia

Wróć do Archiwum wróżb