Anielska Terapia

Re: Anielska Terapia

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 07:18

Liliana pisze:Ja też poproszę na sierpień i wrzesień :)

Liliana dla ciebie:
sierpien:CHRON SIEBIE

Chron siebie przed nieprzyjazna lub wynikajaca ze strachu energia poprzez wyobraznie sobie otaczajacego cie konkonu z leczniczego swialtla.

Aniolowie przekazuja ci te karte ze wzg na twoja podwyzszona wrazliwosc na energie.Ta wrazliwosc oznacza,ze mozesz nieumyslnie wchlaniac energie innych ludzi co moze wywolywac u cuebie uczucie zmeczenia rozkojarzenia lub zdenerwowania.To taj,jakbys w czasie burzy wyszedl bez poarasola....Wazne jest abys w obliczu kazdej emocjonalnej ulewy uzywal energetycznego parasola
Jesli czujesz negatywna energie(albo ludzie kloca sie wspolzawodnicza albo slow wywolujacych leki)koniecznie jest,abys chronil sie .Wyobraz sobie banke ochronnego swiatla otaczajaca cale twoje cialo mozesz rowniez poprosic Michala by chronil cie przed nizszzymi energiami a nawet uzyczyl ci swej tarczy

Dzialania ktore nalezy podjac:
Wyobraz sobie siebie otoczonego przez jeden lub wiecej wymienionych ponizej wymienionych kolorow (mozesz nakladac kolory warstwami aby osiagnac rozne np bial swiatlo cele tuz obok ciebie dla ogolnej ochrony nastepnie warstwa zielonego swiatla zapewniajaca leczenie i kolejna warstwa fioletowa dla ochrony duchowqej.
Niebieski:zwiekszona komunikatywnosc
rozowy beztroska i romantycznosc

Tarcze swietlne trwaja zazwyczaj 12 ha w trudnych warunkach krocej wiec przywoluj je czesciej

;)

Wrzesien:wypadla CZAKRA KRZYZOWA

Jestes w tym momencie bardzo wrazliwy na substancje cehemiczne dodatki przetworzona zywnosc i energie.Uszanuj swoja wrazliwosc unikajac niezdrowych rzeczy sytuacji i zwiazkow

Aniolowie zsylaja ci te karte abys zrozumial gleboka wrazliwosc swojego ciala.Jako bardzo wrazliwa osoba mozesz niekiedy odczuwac konsternacje i odretwienie ktore sa sposobem na radzenie sobie z przytlaczajaca iloscia bodzcow fizycznych.
Mozesz nawet probowac leczyc sie sam uzywajac substancji chemicznych zywnoscilub innych dodatkow by chronic sie przed niezdrowymi energiami.Karta ta przekazuje ci wyrazna informacje abys radzil sobie ze swoja wrazliwoscia w zdrowszy sposob.Anilowoie chca ci pomoc w oczyszczeniu sie z substancji chenmicznych i przetworzonej zywnosci.Pomagaja ci rowniez wyjsc z trudnych do przyjecia sytuachji i zwiazkow wiec zaakceptuj te zmiany.
Czakra krzyzowa to drugie centrum energetyczne ciala mieszczace sie pomiedzy koscia ogonowa a pepkiem.Aby utrzymac rownowage tej czakry wyobraz sobie ze jasnieje ona jasnym i czystym odcieniem koloru pomaranczowego.

Dzialania ktore nalezy podjac:

Uloz sie w pozycji pollezacej w spokojnym miejscu i powiedz cicho lub glosno:"Archaniele Rafale i Michale prosze przyjdzcie do mnie .Prosze was o oczyszczenie mojego duchowego energetycznego emocjonalnego i fizycznego bytu."
Oddychajk gleboko gdy Aniolowie pracuja nad oczyszczeniem ciebie (mozesz poczuc dreszcze i laskotki co potwierdza postep procesu).Gdy twoje cialo uspokoi sie wypowiedz te slowa:
"Dziekuje wam Archaniolowie nza te pomoc.Prosze bym pozostal zrownowazony i chroniony przez boska milosc i swiatlo"

Ta modlitwa zmniejszy sklonnosci do substancji chemicznych poniewaz cel ktoremu sluzy zostanie teraz uleczony metafizycznie

;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 07:32

dio pisze:Czesc, to i ja poprosze na ten tydzien :)

Musze sobie kupic sama te karty,wygladaja super

Prosze bardzo to dla ciebie :)

Potraktuj to jako na ten i przyszly tydzien dobrze?:ZWIERZE MOCY

tWOJ ZWIERZECY PRZEWODNIK DUCHOWY JEST TWOIM OBRONCA I POMAGA CI W TEJ SYTUACJI.

Karta ta informuje abys zaczal prace ze zwierzetami zarowno fizycznie jak i duchowo poniewaz probuja one do ciebie dotrzec i porozumiec sie z toba.By uslyszec te wiadomosci bedziesz musial sluchac swoim sercem i wewnetrznym uchem bez osadzenia Jezeli otworzysz swoj umysl uslyszysz jasno ich zyczliwe glosy i prtzeslanie.Okreslone zwierzeta sa rowniez z toba jako przewodnicy a wsrod nich moze byc jakies wyjatkowe zwierze.Te zwierzeta mocy sa niczym Anioly lecz silnie zwiazane z ziemia.

Dzialania ktore nalzey podjac:

Udaj sie w miejsce gdzie rosna drzewa lub rosliny aby natura mogla ci pomoc w twojej drodze do poznania twego zwierzecia mocy.Nastepnie zamknij oczy o oddychaj gleboko przez caly czas myslac o checi nawiazania wiezi ze zwiertzeciem ktore jest twoim duchowym przewodnikiem.Wyobraz sobie jak w magicznym lesie wzywasz swoje zwierze mocy nie okreslajac jakiego gatunku zwierzecia oczekujesz.Pozwol sobbie zobaczyc i poznac zwierze ktore jest twoim przewodnikiem a nastepnie zadaj mu dowolne pytanie szczegfolnie o twoje powiazania z natura i srodowiskiem

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 07:38

Fioresta twoje przeslanie mam od 2 dni jest pierwsze i chyba najpiekniejsza karta musze tylko ja znow wyciagnac mialam to zrobic jak zobaczylam twoj wpis hehehehe mialam ci wyslac na pw ech nie ma juz niespodzewanki ale za to piekne przeslanie chyba najpiekniejsze z tych wszystkich ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 07:56

Fioresta

Twoje przeslanie:PRZETNIJ SWOJE WIEZY :D

Popros Archaniola Michala aby oczyscil cie z wszelkich starych lekow wynikajacych z przeszlych zwiazkow-to uwolni cie od niszczacych nalogow.

Masz te karte poniewaz negatywna energia zwiazana z przeszlym zwiazkiem wplywa na obecna sytuacje.Na szczescie toksyczna energie mozna usunac z pomoca Archaniola Michala poteznego Aniola ktory uwolni cie od skutkow strachu.Za kzadym razem gdy ty lub twoj partner poczujesz obawy zwiazane z waszym zwiazkiem sznur(podobny do linki wykonanej ze srodka kabelka)zwiazuje was oboje.Mozesz poczuc wiezi(wiekszosc ludzi je odczuwa)laczace cie z rodzicami (zyjacymi lub zmarlymi )rodzenstwem kochankami osobami ktorym pomoglas oraz z kazdym z kim laczyl powazny zwiazek.Wiezy nie sa czyms czego nalezy sie bac lub wstydzic.Jednak nalezy je przeciacgdyz moga pobierac twoja energie i byc sprawca fizycznego bolu.

Dziala ktore nalezy podjac.

Pomysl o pytaniu lub sytuacji w ktorej chcesz poprosic o pomoc.Nastepnie powiedz glosno lub cicho:"Archaniele Michalezwracam sie do Ciebie.Prosze przetnij wiezy strachu ktore blokowaly i pozbawialy mnie energii w przeszlosci.Jestem gotow aby caly bol zamienic w spokoj"
Jesli myslisz o konkretnej osobie w czasie tego rytualu popros Michala aby pomogl usunac ci strach z tego zwiazku.Poczuj jak cialo drzy gdy wiezy sa przecinane jeden po drugim .Nie martw sie nie mozesz przeciac wiezow milosci.Powtarzaj ten rytual zawsze gdy poczujesz sie pozbawiony energii lub zablokowany poniewaz wiezy moga odrastac w momencie gdy strach powraca do zwiazku

Mam nadzieje ze to przeslanie choc troche jest trafione dla ciebie Fioresta i ze choc troche ci ono w czyms pomoze ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 07:58

Elliota i Pen juz nie zdaze teraz ale dzs w nocyy jak wroce z pracy to wam zrobie badz jutro po poludniu ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 08:07

Dziekuje ci slicznie Ellioto :)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 08:08

Firoseta pisze:
sunshiness pisze:
Mam nadzieje ze to przeslanie choc troche jest trafione dla ciebie Fioresta i ze choc troche ci ono w czyms pomoze ;)

Pewnie już sobie o czymś pomyślałam ;)
Jeszcze raz dzięki

Ciesze sie zawsze do uslug wyciagne cci za kazdym razem jak bedziesz chciala ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 08:15

no pewnie ze tak :D wszystkim kto chce ale zaraz musze leciec do pracy i bede dopiero w nocy a jutro mam na rano i bede ok 6wieczorem dopiero wiec jak dzis nie padne po pracy to wam wyloze jak padne to jutro wieczorem ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: Liliana » 12 sie 2011, 10:17

Sunshiness...Dziękuję pięknie za terapie od Aniołków...widać, że czas nad sobą popracować i się pooczyszczać... a najbardziej za pomysł przesłania informacji na maila :)...na poczcie "siedzę" częściej niż na forum i dzięki takiej informacji wiedziałam, że juz mogę poczytać co mi mówią Aniołki

Jeszcza raz dziękuję i życzę samych słonecznych dni :)
Awatar użytkownika
Liliana
Wpadłem na chwilę

Postautor: vanilla » 12 sie 2011, 11:30

Witam
Proszę o aniołka do końca sierpnia :) od Kociska mogę się nie doczekać :lol:
Dziękuje
Awatar użytkownika
vanilla