Anielska Terapia

Re: Anielska Terapia

Postautor: Renne » 16 sie 2011, 16:47

spokojnie my poczekamy a Ty odpoczywaj. należy Ci się :)
maybe tomorrow
I'll find my way home
Awatar użytkownika
Renne
Grafoman

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: sunshiness » 16 sie 2011, 20:32

Dzieki Rene ale problem w tym ze nie mam czasu na odpoczynek jestem za granica i nie moge sobie pozwolic na najmniejszy blad....dlatego caly czas pracuje.Ale juz wczoraj mialam dla ciebie przeslanie ale padlam jak kawka :(
Zaczne wiec od ciebie:)Mysle ze to piekne przeslanie :)

CZAKARA 3 OKA

Mozesz bezpiecznie dojrzec energie milosci we wszystkich ich formach

Karta ta trafia do ciebie jako odpowiedz na przyszlosc.Masz wizje o sobie i zastanawiasz sie czy sa one prawdziwe czy nie.Coz aniolowie zapewniaja cie,ze masz wlasciwe odczucia i chca zachecic do korzystania z duchowych darow widzenia
Masz naturalne zdolnosci jasnowidzenia kierowane przez centrum energetyczne pomiedzy twoimi oczami znane jako czakra3 oka.
Aniolowie przekazuja ci przeslanie ktore widzisz swym okiem umyslujako ksztalty kolory filmy sny itd.
Anilowie pragna ci pomoc w pelni obudzic twoje 3 okoi zrozumiec twe psychiczne wizje.Prowadza cie do zauwazenia i zaufania wszystkiemu ,co dostrzegasz w swoich w swoich wewnetrznych i zewnetrzych wizjach

Dzialania ,ktore nalezy podjac:
Usiadz w spokoju i powiedz:"Archaniele Rafale i Aniolowie Jasnowidzenia ,prosze was o otoczenie moeje glowy wasza lecznicza energia.prosze,oczysscie moje 3oko z wszelkich starych energii leku,bytow lub innych blokad lub przezzkod."

Oddychaj gleboko,podczas gdy Aniolowie przeprowadxa swoja operacje psychiczna ktora wyreguluje twoj duchowy wzrok.Prowadz dziennik swoich wizji i popros anioly o pomoc w ich interpretacjach

Piekne ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 16 sie 2011, 20:34

Nela pisze:hallo :D rowniez poprosze o karte-bez okreslania czasu i dziedziny ;) pozdrawiam serdecznie :)

Hallo Nela :D

Prosze bardzo:

Twoje przeslanie to WROZKI

Jestes mocno powiazany z wrozkami,a twoj zyciowy cel laczy sie z pomaganiem Matce Naturze

Masz te karte bo wrozki chca cie poinformowac ze sa z toba jako przewodnicy duchowi pomagajacy spelnic twoje potrzeby fizyczne i wypelnic cel zyciowy.Wrozki zachecaja cie abys spedzal czas na swiezym powietrzu i pomogl im w zadaniu oczyszczenia ziemii wody i powietrza.Chronia one takze i prowadzazwierzeta.Jezeli pragniesz otrzymac boskie zadanie zwiazane z pomoca zwierzetomLub Matce Nturze popros wrozki!
Karta ta wskazuje tez ze jestes zainteresowany inwestowaniem pieniedzy lub innym wsparciem materialnym.Magiczne wrozki sa zadowolone ze moga ci pomoc w tym przedsiewzieciu pod warunkiem ze odwdzioeczysz sie dobrym uczynkiem dla srodowiska jak np.utylizacja butelek,lub wybor ekologicznych srodjow czyszczacych.

Dzialanie jakie nalezy podjac:

Udaj sie w miejsce gdzie drzewa i rosliny rosna naturalnie i bez pestycydow.Jest to ulubione miejsce "wrozek.Z cala szczeroscia zwroc sie do nich slowami:"Chcialabym poczuc i zobaczyc Wasza obecnosc,czy pomozecie mi pomoc lepiej Was poznac?"
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 16 sie 2011, 20:57

ilka pisze:
sunshiness pisze:
ilka pisze:Witam
Proszę o aniołka do końca sierpnia :) od Kociska mogę się nie doczekać :lol:
Dziękuje

IlkA DZIS WIECZOREM BO JADE NA CALY DZIEN DO PRACY LUB JUTRO RANO ZOSTAWIE CI PRZESLANIE ;)

To proszę o aniołka na wrzesień bo dzisiaj dostałam od Kociska na sierpień
Dziękuje :)

Prosze bardzo Ilka to dla ciebie ;)

Rodzice

Boska prawda mowi ze Twoi rodzice kochaja cie wiecznie najlepiej jak potrafia.Aniolowie pomoga ci uleczyc wszelki bol zwiazany z twoja matka lub ojcem

Masz te karte poniewaz odpowiedz na pytanie zaweira emocje zwiazane z twoja matka i onjcem.Np.jesli masz problemy z akceptacja uprzejmosci plynacej od innych,moze to byc skutekiem nieuleczonych emocji wiazacych sie z twoja matka.Wynika to z tego ze otwartosc jest energia kobieca reprezentowane przez nasze matki.
Jezeli b oisz sie otrzymywania milosci lub odczuwasz wine z powodu proszenia o spelnienie twoich potrzeb popros Aniloly o uleczenie i pomoc.

Ojciec odpowiada za meska energie i rozwijanie wiary w swoje mozliwosci zmaganie sie ze swiatem i czynieniem czegos dobrego.Jezeli Twoja pewnosc siebie jest zachwiana zwroc sie do Aniolow o pomoc w poprawie twojego emocjonalnego kontaktu z ojcem.
Ta karta jest takze wyraznym znakiem ze twoi rodzice cie kochaja nawet jezeli sposob w jaki to ukazuja nie jest dla ciebie wystarczajacy.Jesli twoja matka lub ojciec sa w niebie oznacza to ze zeslali te karte aby ci powiedziec KOCHAM CIE

Dzialania ktore nalezy podjac:

Aniolowie pomoga ci uporac sie z problemem zwiazanym z twoini rodzicami,jezeli ich o to poprosisz.Udaj sie w ciche miejsce i wypowiedz te probe glosno lub cicho:
Aniele Strozu moj lub mojej matki lub ojca zwracam sie teraz do ciebie.Prosze o kojace blogoslawienstwo dl;a moich wewnetrznych i zewnetrznych zwiazkow z rodzicami.Chce pozbyc sie emocjonalnych toksyn zwiazanych z moim dziecinstwem okresem dojrzewania i doroslym zyciem.Prosze etraz Anioly o pomoc w przemianie kazdego z osobna i wszystkich cierpien w spokoj

To bARDZO TRUDNE PRZESLANIE Ilka dlatego bylas jako ostania trudne bylo dla mnie.Mam nadzieje ze choc troszke ci pomoglam pozdrawiam sun
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 16 sie 2011, 20:59

Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam jesli tak prosze sie przypomniec ;) kazdy mile widziany ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: vanilla » 16 sie 2011, 21:23

Dziękuje :)
Awatar użytkownika
vanilla
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 7

Postautor: sunshiness » 16 sie 2011, 21:36

Nie ma za co:)Nie martw sie bedzie dobrze:)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: Wioletta » 16 sie 2011, 22:28

Witaj,ja tez poprosze o karte,jesli mozna;))))
Wioletta

Postautor: Renne » 17 sie 2011, 17:59

sunshiness pisze:Dzieki Rene ale problem w tym ze nie mam czasu na odpoczynek jestem za granica i nie moge sobie pozwolic na najmniejszy blad....dlatego caly czas pracuje.Ale juz wczoraj mialam dla ciebie przeslanie ale padlam jak kawka :(
Zaczne wiec od ciebie:)Mysle ze to piekne przeslanie :)

CZAKARA 3 OKA

Mozesz bezpiecznie dojrzec energie milosci we wszystkich ich formach

Karta ta trafia do ciebie jako odpowiedz na przyszlosc.Masz wizje o sobie i zastanawiasz sie czy sa one prawdziwe czy nie.Coz aniolowie zapewniaja cie,ze masz wlasciwe odczucia i chca zachecic do korzystania z duchowych darow widzenia
Masz naturalne zdolnosci jasnowidzenia kierowane przez centrum energetyczne pomiedzy twoimi oczami znane jako czakra3 oka.
Aniolowie przekazuja ci przeslanie ktore widzisz swym okiem umyslujako ksztalty kolory filmy sny itd.
Anilowie pragna ci pomoc w pelni obudzic twoje 3 okoi zrozumiec twe psychiczne wizje.Prowadza cie do zauwazenia i zaufania wszystkiemu ,co dostrzegasz w swoich w swoich wewnetrznych i zewnetrzych wizjach

Dzialania ,ktore nalezy podjac:
Usiadz w spokoju i powiedz:"Archaniele Rafale i Aniolowie Jasnowidzenia ,prosze was o otoczenie moeje glowy wasza lecznicza energia.prosze,oczysscie moje 3oko z wszelkich starych energii leku,bytow lub innych blokad lub przezzkod."

Oddychaj gleboko,podczas gdy Aniolowie przeprowadxa swoja operacje psychiczna ktora wyreguluje twoj duchowy wzrok.Prowadz dziennik swoich wizji i popros anioly o pomoc w ich interpretacjach

Piekne ;)

Szczerze ... nie spodziewałam się takiego przesłania. Niesamowite! :D Dziękuję
maybe tomorrow
I'll find my way home
Awatar użytkownika
Renne
Grafoman

Postautor: sunshiness » 17 sie 2011, 21:24

Wioletta pisze:Witaj,ja tez poprosze o karte,jesli mozna;))))

Wioletko jutro rano bo juz ide spac ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Anielskich