Anielska Terapia

Anielska Terapia

Postautor: sun » 09 sie 2011, 13:20

Chcialabym zalozyc nowy watek o kartach anielskich z ktorymi zaczelam pracowac.Chcialabym sie z nimi z wami podzielic sa one specyficzne poniewaz nie sluza do wrozb jak tarot lub tez inne karty anielskie ale sa to karty ktore przedstawiaja dzialania,ktorych podjecie zainicjuje proces uzdrawiania i pomoze uwolnic sie od lekow i blokad emocjonalnych.Karty zawieraja przeslanie dotyczace naszych zyciowych celow relacji manifestacji i innych.
Karty o ktorych mowa to karty ANIELSKA TERAPIA autorstwa dr Doreen Virtue.Jesli chcecie je zobaczyc zostawie linka http://sklep.tarotnet.pl/product_info.p ... ch_tit,mod

Jesli bedziecie zainteresowani to moge wyciagac po jednej karcie i opisac przeslanie od Aniolow.
Niedlugo dotra moje karty Anielskie Elly Selleny i jesli moderatorzy i oczywiscie administrator nie beda miec przeciwskazac to zaloze watek z tymi tez kartami ale tamte karty sa ciut inne ale to juz inna sprawa.
Jesli jestescie zainteresowani prosze piszcie.
Fioresta dzieki ;)
Niebo mnie nie chce a pieklo boi sie ze nim zawladne
Awatar użytkownika
sun
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Anielska Terapia

Postautor: sunshiness » 10 sie 2011, 05:53

Czesc nati wg zyczenia daje ci aniolka na miesiac.przepraszam za inny nick ale musialam zalozyc nowe konto bo zablokowalam poprzednie :D

Twoja karta to MISTRZOWIE DUCHOWI :D
Potezni kochajacy i madrzy Duchowi Nauczyciele czuwaja nad toba i cie prowadza

Karta ta wskazuje ze jestes silnie powiazana z jednym lub kilkoma mistrzami duchowymi ktorzy pomagaja ci w sytuacji o ktora pytalas.Nie musisz byc osoba religijna zeby zwrocic na siebie uwage Mistrzow Duchowych.Jedynym mymogiem jest szczere i czyste pragnienie wspolpracy z bostwem.
Pierwszy Mistrzlub Mistrzowie ktorzy pojawiaja sie sie w twoich myslach,to istoty ktor ci pomagaja.Mistrzowie kochaja ciei szanuja.Wiedza jakie masz talenty duchowe i jakie posiadasz talenty a zatem pomoga ci doprowadzic je do perfekcji tak,aby moglybyc uzyte w uswieconym celu.

Dziala jakie nalezy podjac
Pomysl o konkretnym mistrzyu duchowym lub przywolaj duchowy obraz bostwa badz popatrz na jego obraz.Myslac o mistrzu Duchowym automatycznie wzywasz te swieta osobe do siebie.Badz spokojny i obserwuj wszelkie odczucia takie jak cieplo w momencie gdy zaczynasz odczuwac obecnosc mistrza.
Nastepnie wyslij milosc ze swego serca do serca bostwa.Stanie sie to przez te sma chec aby tak sie stalo.Pamietaj ze niezaleznie od tego jak wiele milosci przesleszMistrzowi duchowemu bosstwo zwroci ci milosc powiekszona stokrotnie.Popros Mistrza aby pomogl ci w otwarciu twojego serca tak,bys mogl glebiej poczuc magiczna uzdrawiajaca moc milosci

powodzenia nati ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: Oliwka » 10 sie 2011, 08:09

Witaj :)
Ja tez poproszę. Mam tą książkę i jest MEGA, a karty na pewno też są super :).
Proszę o kartę na sierpień i wrzesień jesli mogę :).
Wszystko ma swój Boski porządek
Awatar użytkownika
Oliwka
Niewymowny

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 11

Postautor: Liliana » 10 sie 2011, 08:43

Ja też poproszę na sierpień i wrzesień :)
Awatar użytkownika
Liliana
Wpadłem na chwilę

Postautor: dio » 10 sie 2011, 10:17

Czesc, to i ja poprosze na ten tydzien :)

Musze sobie kupic sama te karty,wygladaja super
dio

Postautor: sunshiness » 10 sie 2011, 21:24

dobra dziewczyny w piatek rano wam postawie bo dzis padam a jutro caly dzien pracuje ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 06:23

Oliwka pisze:Witaj :)

czesc prosze bardzo ;)

sierpien:wyleciala CZAKARA 3 OKA

mOZESZ bezpiecznie dojrzec energie milosci we wszystkich ich formach

Karta ta trafia do cioebie jako odpoiwuedz na przyszlosc.Masz wizje o sobie i zastanawiasz sie czy sa one prawdziwe czy nie.Coz aniolowie xapewniaja cie,ze masz wlasciwe odczucia i chca zachecic do korzystania z duchowych darow widzenia
Masz naturalne zdolnosci jasnowidzenia kierowane przez centrum energetyczne pomiedzy twoimi oczami znane jako czakra3 oka.
Aniolowie przekazuja ci przeslanie ktore widzisz swym okiem umyslujako ksztalty kolory filmy sny itd.
Anilowie pragna ci pomoc w pelni obudzic twoje 3 okoi zrozumiec twe psychiczne wizje.Prowadza cie do zauwazenia i zaufania wszystkiemu ,co dostrzegasz w swoich w swoich wewnetrznych i zewnetrzych wizjach

Dzialania ,ktore nalezy podjac:
Usiadz s spokoju i powiedz:"Archaniele Rafale i Aniolowie Jasnowidzenia ,prosze was o otoczenie moeje glowy wasza lecznicza energia.prosze,oczysscie moje 3oko z wszelkich starych energii leku,bytow lub innych blokad lub przezzkod."

Oddychaj gleboko,podczas gdy Aniolowie przeprowadxa swoja operacje psychiczna ktora wyreguluje twoj duchowy wzrok.Prowadz dziennik swoich wizji i popros anioly o pomoc w ich interpretacjach
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: Veliax » 12 sie 2011, 06:41

a co to za temat?
Dlaczemu ja tu nie proszę o Aniołka
Mogę prosić na Sierpień i Wrzesień?
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Nie ważne, jak jesteś wykształcony, utalentowany, bogaty czy fajny. To, jak traktujesz ludzi, mówi o tobie wszystko"
wilk tylko sierść zmienia, a nie obyczaje”.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Veliax
Administrator

Podziękował : 1982 razy
Otrzymał podziękowań: 1705 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 06:41

Oliwka pisze:Witaj :)

Wrzesien:POZBADZ SIE NALOGOW

nADSZEDL CZAS POZBYCIA SIE ZACHOWAN KTORE UNIEMOZLIWIAJA CI SPElnienie swoich marzen.Popros Michala Rafala o pomoc w tym uleczeniu.

Karta ta trafia do ciebie aby potwierdzic to co juz wiesz.Czas pozbyc sie nalogow poniewaz maja ony zly wplyw na ciebie szczescie i cel zycioy.Aniolowie zachecalja ciebie abys byl zupelnie ze soba szczeryi przyznal ze te nalogi marnuja twoj czas pozbawiaja energii i pewnosci siebie oraz blokuja odpowiedz na twoje modlitwy.Na szczescie aniolowie pomoga ci na kazdym etapie leczenia z nalogow i ionnych uzalezninen.
Zaczyna sie to od podjecia decyzjio pozbyciu sie z uzalewznieniaZrob bilans strat i zyskownwynikajacych z nalogow.Kiedy juz bedziesz emocjonalnie przygotowany na pozbyciue sie ich posteuj zgodnie z ponizszymi instrukcjami

Dziala ktore nalezy podjac

Udaj sie w spokojne miejsce gdzie nikt ci nie bedzie przeszkadzal i nastepnie powiedz:"Arcahniele Rafale zwracam sie do ciebie"

Pomysl o tym czego chcialabys sie pozbyc (moga to byc destrukcyjne zachowania nalogi toksyczne zwiazki i niezdrowe pragnienia)Wyobraz sobie te uzaleznienia siedzace na twoich kolanmach.Mozesz zobaczyc lub poczuc uzaleznienie.Mozesz takze poczuc jak sa one przymocowane do okolic brzucha za pomoca spetych wiezow pajeczyn korzeni.
Oddychaj gleboko i powiedz"Archaniele Rafalejestem juz gotow oddac moje byle uzaleznienia tobie i NIebiosom.Proasze przetnij wszystkie korzenie wiezy i pajeczynypolaczone z tymi uzaleznieniami i unuies je ku swiatlu aby je zmienic i uleczyc

Po tym jak Rafal zabierze od ciebie uzaleznienia wypelni cie leczniczym szmaragdowym swiatlwm by otoczyc cie opieka i ukoic.Poczujesz zdecydowane zmniejszenie pragnien zwiazanych z nalogami.Powtarzaj ten rytual az do zupelnego pozbycia sie nalogu

Powodzniea ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 12 sie 2011, 06:42

pen pisze:a co to za temat?
Dlaczemu ja tu nie proszę o Aniołka
Mogę prosić na Sierpień i Wrzesień?

hahahahaha no pewnie ze mozesz tylko nie obiecuje ze dzis zdaze ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Następna

Wróć do Opisy Kart Anielskich