AUDIOLOG #01 PODRÓŻE ASTRALNE VS BARDO

AUDIOLOG #01 PODRÓŻE ASTRALNE VS BARDO

Postautor: savespace » 02 lip 2016, 09:16

W sumie to jestem tu nowy, nie mniej jednak mam dla was materiał który zdecydowałem się nagrać. Nie wiem czy robić kontynuację, gdyż nagranie to nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Poruszam w nim temat podróży astralnych, a w zasadzie to opowiadam o pierwszym jego stopniu przyrównując go do buddyjskiego bardo. Możliwe że znajdzie się tam jakiś babol do skorygowania, możliwe że ktoś z was ma w ogóle inne doświadczenie z OBE i możliwe również że się ze mną ktoś nie zgodzi. Tak jak mówiłem w audiologu, to moje zdanie. Generalnie to cieszyłbym się waszą opinią na temat wspomnianego nagrania. Ewentualnie zarzućcie jakimś tematem który mógłbym poruszyć :) Miłego słuchania!

https://www.youtube.com/watch?v=FdNFBDlsRsY
savespace

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Kompendium wiedzy o snach