Co cenisz w drugim człowieku?

Co cenisz w drugim człowieku?

Postautor: xLena » 22 paź 2012, 14:38

Tak dla odmiany;) Co cenisz w ludziach? Jakie cechy u drugiego człowieka najbardziej tobie odpowiadają? (nie chodzi tu o naszych partnerów tylko ogólnie o ludziach których spotykamy)

Ja cenię sobie u drugiej osoby mądrość, życiowe doświadczenie. Lubię też kiedy ludzie których spotykam są konkretni, wiedzą czego chcą i do czego dążą. O i bardzo ważna cecha jak dla mnie to dotrzymywanie obietnic (mam świra na tym punkcie nie lubię być robiona w "balona")
xLena

Re: Co cenisz w drugim człowieku?

Postautor: Karolina 17 » 22 paź 2012, 15:00

U mnie to zależy jakby od "roli" danego człowieka w moim życiu. Ale gdybym miała tak uogólnić, to w drugim człowieku cenię:
-empatię
-lojalność
-umiejętność dotrzymywania obietnic
-szczerość
-optymizm
-praktyczność (w tym też "mądrość")
;-)
"Umysł jest tym, co nas ogranicza; ego jest jego częścią. To jaźń duszy daje nam pewne pojęcie o wolności."
Awatar użytkownika
Karolina 17
Gawędziarz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 11

Wróć do Na każdy temat