co może oznaczać lew??

co może oznaczać lew??

Postautor: supersymmetry » 06 kwie 2013, 16:00

ja tez mam sen o lwie, ale u mnie raczej nie chodzi o mezczyzne

sniło mi sie ze mieszkałam w starym domu przy jakims rezerwacie/ogrodzie takie dzikie chaszcze odgrodzone i zamkniete na klucz. Był chyba wieczór, taka "szarówka",lato. Nagle przez okno domu albo ze schodow zobaczylam lwa, młodego albo lwice bo chhyba bez grzywy byl albo mial jeszcze małą, był na wolnosci a nie w ogrodzie. przerazilam sie, bo na schodach bawiły sie małe dzieci, ale zareagowalam dopiero pozniej, poinformowalam o tym mame jakbym byla małym dzieckiem. na koncu ktos kto sprawe wyjasniał powiedzial ze kiedys w poblizu było zoo, ale od dawna go juz tam nie ma, powiedział też że tego lwa wcale tam nie bylo,co bylo dla mnie nie zrozumiałe, bo przeciez go widzialam... i obudzilam sie. wiecie co to moze znaczyc?

Dodam jeszcze ze sny z lwem i tygrysem powtarzaja mi sie od czasów dziecinstwa, czasem przed nim uciekam czasem tylko obserwuje, ale zazwyczaj wszystko sie dzieje na podworku, blisko mojego prawdziwego domu
supersymmetry
Grafoman

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 1

Re: co może oznaczać lew??

Postautor: Elie » 06 kwie 2013, 18:58

Uważam że czujesz się troszeczkę uwięziona i jakby uzależniona od domu z którego chciałabyś się wyswobodzić, ale nie możesz. Nie możesz też w nim czuć się swobodnie, być sobą. Jednym słowem, czujesz się osaczona.Nie możesz również zwierzyć się nikomu. Ukrywasz swoje marzenia i pragnienia.
A kim byś chciała być ? Jakie pragnienia drzemią w Tobie ?

Lew oraz podobne mu groźne i wspaniałe zwierzęta, symbolizują wigor seksualny, ale również dumę i męstwo, a w niektórych przypadkach, także swobodę i niezależność.
W snach kobiet lwy i inne drapieżne zwierzęta uosabiają zwykle mężczyzn, ich agresję i seks, chociaż lwica może być symbolem macierzyństwa, albo wyrażać próbę bronienia przez kobietę swoich racji.
Przeważnie jednak podobne sny określają lęki i nadzieje kobiet wobec aktualnego partnera, względnie ich postawy wobec seksu i "pierwiastka męskiego ".
Przez antycznych tłumaczy snów, lew był utożsamiany z pierwotną siłą Słońca.
Lew pojawiający się w marzeniach sennych, może również znamionować energię duchową, nieokiełznaną siłę i namiętność, która nas przeraża.
W tym kontekście zmaganie z lwem należy rozumieć jako walkę a własnymi namiętnościami, natomiast ucieczkę przed nim, jako obawę,że nie zdoła się zapanować nad własnymi żądzami.
Podobne sny mogą jednak symbolizować - rzeczywiste lub urojone zagrożenie.
To tak w skrócie.
W życiu wszystko ma swoja cenę. Musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 624 razy
Otrzymał podziękowań: 542 razy
Znak zodiaku: Rak

Postautor: supersymmetry » 06 kwie 2013, 19:25

W sumie to marze tylko o tym zeby sie wyprowadzic ale finanse na to nie pozwalają. wiec to by pasowalo
supersymmetry
Grafoman

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Znak zodiaku: Lew

Postautor: Sosnowiczanin » 12 kwie 2013, 22:37

m86fc pisze:ja tez mam sen o lwie, ale u mnie raczej nie chodzi o mezczyzne

sniło mi sie ze mieszkałam w starym domu przy jakims rezerwacie/ogrodzie takie dzikie chaszcze odgrodzone i zamkniete na klucz. Był chyba wieczór, taka "szarówka",lato. Nagle przez okno domu albo ze schodow zobaczylam lwa, młodego albo lwice bo chhyba bez grzywy byl albo mial jeszcze małą, był na wolnosci a nie w ogrodzie. przerazilam sie, bo na schodach bawiły sie małe dzieci, ale zareagowalam dopiero pozniej, poinformowalam o tym mame jakbym byla małym dzieckiem. na koncu ktos kto sprawe wyjasniał powiedzial ze kiedys w poblizu było zoo, ale od dawna go juz tam nie ma, powiedział też że tego lwa wcale tam nie bylo,co bylo dla mnie nie zrozumiałe, bo przeciez go widzialam... i obudzilam sie. wiecie co to moze znaczyc?

Dodam jeszcze ze sny z lwem i tygrysem powtarzaja mi sie od czasów dziecinstwa, czasem przed nim uciekam czasem tylko obserwuje, ale zazwyczaj wszystko sie dzieje na podworku, blisko mojego prawdziwego domu

Zawsze mnie dziwi że na forum wróżebnym jest problem z odczytaniem snów o wielkich kotach
- przecież jest karta Moc, a na niej właśnie dziki kot.

A co w Twoim śnie... zwraca uwagę otoczenie - dużo granic, tak jakbyś mocno oddzielała sferę sacrum i profanum, ziemską, zwyczajną oraz tą magiczną, duchową. Poza tym ogród (ogród-labirynt to pyszny symbol przestrzeni zjednoczenia) jest zaniedbany - oj oj :)

Ale Twoja wewnętrzna moc upomina się o Ciebie, mimo tego że się jej boisz i wątpisz w jej istnienie.
Buddyzm i medytacja niekomercyjna strona edukacyjna.
Awatar użytkownika
Sosnowiczanin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Wróć do Archiwum