Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca

Re: Czarcie żebro - kąpiel oczyszczająca

Postautor: Lilith_ » 10 wrz 2014, 21:37

Witam,
Odświeżam nieco wątek, aby zapytać o doświadczenia i przemyślenia kolejnych osób (oraz tych, które już się wypowiedziały) w związku z tym rytuałem. Zabieram się w najbliższym czasie do jego wykonania i chciałabym poznać więcej opinii.
Lilith_

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 2

Postautor: Vitriol » 12 wrz 2014, 13:33

Co Cię konkretnie interesuje?
Vitriol
Niewymowny

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Droga życia: 0

Postautor: Lilith_ » 12 wrz 2014, 21:00

Konkretnie? Jak czują się osoby po kąpieli, czy odczuwają zmiany w swoim życiu. Takie "przemyślenia po czasie". Sam przebieg rytuału jest dla mnie jasny. Dziś udało mi się zdobyć ostrożeń i wkrótce zabieram się do działania :wink:
Lilith_

Droga życia: 2

Postautor: Elie » 12 wrz 2014, 21:54

W zasadzie bardzo rzadko mamy do czynienia z prawdziwą klątwą. Ludziom coś tam się nie układa, jak to w życiu, normalna kolej rzeczy i od razu klątwa. W takich przypadkach gdyby wykąpali się w zwykłej wodzie, uznając, ze pomaga, też by poczuli ulgę. Oczyszczą się i zapominają o wszystkim. W sytuacji kiedy autentycznie mamy do czynienia z klątwa czy urokiem, taka kąpiel nie wystarczy.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Vivien » 13 wrz 2014, 16:47

Tak na prawdę kąpiel działa jedynie na podświadomość.
"Jeśli płaczesz w nocy za słońcem, łzy nie pozwolą ci na ujrzenie gwiazd." - Tagore
Awatar użytkownika
Vivien

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postautor: myszkamiki » 13 wrz 2014, 17:18

tak czy owak, wskazane jest dodać garść soli
myszkamiki

Podziękował : 0 raz

Postautor: Vitriol » 13 wrz 2014, 17:31

Tak na prawdę kąpiel działa jedynie na podświadomość.

Sama kąpiel być może tak, ale jeżeli jest to element rytuału, to całość działa nie tylko na nieświadomość i za skuteczność odpowiada nie tylko efekt placebo.
Vitriol
Niewymowny

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postautor: funiana5 » 26 wrz 2014, 15:52

Witam wszystkich, z racji prześladujących mnie samych problemów (porzucenie, choroby w rodzinie, prawdopodobnie dojdą do tego jeszcze problemy w pracy) przed chwilą zrobiłam sobie kąpiel z czarcim żebrem wg Waszego przepisu.
Dokładnie przyjrzałam się wodzie przed wejściem do wanny i po wyjściu, pływających po powierzchni farfocli (tak jakby osadzonego kurzu) było bardzo mało, woda nie była mętna, ale mam wrażenie, że pociemniała...

Jak myślicie o co chodzi???
funiana5

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 6

Postautor: Elie » 26 wrz 2014, 16:11

Nic dziwnego, że woda pociemniała, prawdopodobnie od zioła. Jeżeli masz wątpliwości za kilka dni powtórz kąpiel, możesz dodać bylicy.Nie zapomnij potem wytrzeć się do sucha. Przygotowując kąpiel, mów coś w stylu - niech ta woda, zioło oczyszczą mnie z ... i tu wymień problemy. Dobrze jest skierować swoją modlitwę do Boga, obojętnie jakiego wyznajesz.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: funiana5 » 27 wrz 2014, 06:09

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale wczoraj parę godzin po kąpieli wpadł do mnie do domu mój były i wręcz zakazał mi jakichkolwiek kontaktów z nim. Hmmm.
funiana5

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 6

PoprzedniaNastępna

Wróć do Klątwy i uroki