Czy jest sposób na uciążliwych sąsiadów?

Czy jest sposób na uciążliwych sąsiadów?

Postautor: kryształek » 26 lut 2018, 15:51

Czy jest jakiś sposób "magiczny" aby się obronić, uchronić przed ciągłym zakłócaniem spokoju w nocy przez sąsiadów? Niestety mieszkam w bloku. Proszenie się nic nie daje. Wezwania policji też nie przyniosły rezultatu. Administracja też nie chce nic zrobić.
Ponieważ interesuję się ezoteryką zastanawiam się czy nie da się tego załatwić "magicznie". Chcę poznać sposób, który by mnie przed tym uchronił, nie wyrządzając nikomu krzywdy. Inaczej mówiąc nie chcę czynić zła żeby do mnie nie wróciło, ale też nie mam ochoty być ofiarą czyjegoś egoizmu. Świat może być przecież kreatywny w rozwiązaniu problemu. Te osoby mogą się na przykład wyprowadzić, albo inne rzeczy mogą się stać. Czy są jakieś sposoby na taką sytuację?
kryształek

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Czy jest sposób na uciążliwych sąsiadów?

Postautor: Smoczyca » 26 lut 2018, 22:14

Cóż może zrób "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" czyli jeśli oni nie dają spać w nocy, pogadaj z resztą sąsiadów i zróbcie im pobudkę po 6 rano np w niedziele. Złośliwy sposób? hm do niektórych tylko tak można dotrzeć. Wiem z doświadczenia :)
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.

Smoczyca
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: Elie » 27 lut 2018, 16:26

Ponieważ interesuję się ezoteryką zastanawiam się czy nie da się tego załatwić "magicznie". Chcę poznać sposób, który by mnie przed tym uchronił, nie wyrządzając nikomu krzywdy.

Jeżeli do tej pory nie zajmowałeś się magią, to nie dasz rady ot tak nagle zastosować rytuał i problem zniknie, bo faktycznie możesz sobie zaszkodzić zamiast pomóc.
Co możesz, to jedynie nastraszyć rysując im na drzwiach np. odwrócony pentagram, czy inny satanistyczny znak, najlepiej na czerwono i z krwią.Ważne, żebyś to zrobił nie "ładując" intencji, ale podszedł z humorem. Może się wystraszą. Stanowczo odradzam malowanie run. Z nimi to nic pewnego. Diabli wiedzą co w nich naprawdę siedzi.

Smoczyca ma rację. Dodam, że warto zmobilizować wszystkich lokatorów i wspólnie napisać skargę do administracji.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Ejbert » 27 lut 2018, 18:49

Też uważam, że jeśli kto z magią nie miał nic do czynienia, ten nie powinien się za nią brać ot tak sobie, z doskoku, bo ktoś coś poradził. Nie wiadomo jakie energię się uruchomi i jak ona może się odezwać w Twoim życiu.
Natomiasat sposoby legalne: nie ma innej rady jak bezustanne wzywanie policji i skargi do administracji, ale najlepsze jest działanie zespołowe.
Zakłócanie spokoju to naruszanie miru domowego, poszukaj w necie co można dzięki temu uzyskać.

Tutaj też trochę jest:
http://regiodom.pl/portal/porady-domowe/porzadki-i-eksploatacja/uciazliwy-sasiad-czy-mozna-z-nim-wygrac

Są ludzie, którzy radykalnie rozwiązują problem osobiście dyscyplinując uciążliwego lokatora, np. dając mu w mordę, oczywiście trzeba mieć warunki ;)
Inni odwdzięczają się pięknym za nadobne, ale to jest dobre jeśli mieszkasz bezpośrednio przez ścianę, sufit czy podłogę - i jak tak robiłem. Jak była balanga to była, póki się nad ranem nie skończyła. A potem czekałem aż się towarzystwo uśpi i o 6 rano zaczynałem "remont" w domu, używając wiertarki udarowej. Wierciłem dziury w kawałku betonu, który sobie na ten cel odlałem. Parę razy się w ten sposób poprodukowałem i... chyba dotarło, o co chodzi. Ale też ludzie wzywali policję, więc myślę, że to wszystko razem zadziałało.
Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Droga życia: 0

Wróć do Klątwy i uroki