Czy karty archanielskie trzeba oczyszczać?

Postautor: OlaOl » 15 sie 2013, 20:43

Nie wiem czy dobrze umieszczam post. Mam właśnie tą talię kart archanielskich. Nurtuje mnie jedno pytanie. Czy karty archanielskie trzeba oczyszczać? W książeczce dołączonej do nich nic takiego nie pisze.
Uwielbiam te karty, Anioły zawsze trafiają w samo sedno. Jednak ostatnio ich nie czułam, stały się, że tak powiem "nie wyraźne" :P Myślałam, że jakieś foszki mają, ale przecież zawsze im ładnie dziękuję za wszystko. Jako, że moje karty są dostępne dla rodziny i wszystkich moich znajomych, podejrzewam że mogły się nieco "zabrudzić". Oczyściłam je nad płomieniem i znowu wszystko jest ok. :) Znowu czuję ciepło kiedy przykładam je do serca, sądzę więc, że raz na jakiś czas jest wskazane takie małe oczyszczanko. Czy oczyszczacie karty z Aniołkami? Co o tym myślicie?
"Dopóki nieświadomego nie uczynisz świadomym, rządzi to twoim życiem, a ty nazywasz to losem" , "I jeśli myślisz, że już wszystko rozumiesz to połóż się i odejdź, bo możesz już umrzeć."
Awatar użytkownika
OlaOl

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 8

Postautor: Elie » 15 sie 2013, 20:53

Oczyszczanie wszystkich kart nad płomieniem świecy niczemu i nikomu nie zaszkodzi.
Jednak ja uważam, że należy oczyścić siebie, w sensie odpocząć od kart, odprężyć się fizycznie i psychicznie.
Chcąc nie chcąc wróżąc jednak zatruwamy nasz umysł i myśli cudzymi problemami i od tego należy się co jakiś czas odciąć, żeby się zregenerować, mieć siłę psychiczną do dalszej pracy z kartami i problemami ludzi.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Czy karty archanielskie trzeba oczyszczać?

Postautor: chłopak » 11 cze 2015, 11:34

Należy oczyszczać wszystkie karty w tym anielskie jak i wszystkie nasze przedmioty służące nam do dywinacji. Miejsce dywinacji i magii uważam za szczególne, trzeba je traktować wyjątkowo.
Awatar użytkownika
chłopak

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Droga życia: 0

Postautor: Nut » 11 cze 2015, 20:48

Nie tylko karty dobrze jest przesypać solą i wystawić na światło Księżyca.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy

Postautor: chłopak » 13 cze 2015, 14:58

Karty można włożyć na kilka dni do woreczka z solą czy ametystem.
Awatar użytkownika
chłopak

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Wróć do Opisy Kart Anielskich