Czy masz rękę do wahadła?

Postautor: Nut » 24 wrz 2014, 11:20

Wklejam bo fajna sprawa. Osobiście lubię posługiwać się wahadełkiem.Leczenia nie polecam. Wróżenie już tak. W moim przypadku osiągam wyniki w granicach 80 - 100 %

Obrazek

Zostań swoim radiestetą

Gdy musisz zdać się tylko na siebie

No dobrze, ale jeśli nie masz dostępu do sklepu, to co zrobić? To proste. Aby dowiedzieć się, jakich składników potrzebuje twój osłabiony organizm, postaw na stole różne produkty żywnościowe, np. zioła, przyprawy, mięso, warzywa, owoce, witaminy itp. I nad każdym z nich zrób dokładnie to, co opisano powyżej – zadaj pytanie wahadełku (może być zrobione nawet z obrączki zawieszonej na grubej nitce), czy składniki tego pożywienia są ci potrzebne (np. w kakao jest magnez, w szpinaku żelazo itp.). Co więcej – możesz też zapytać, czy są dla ciebie szkodliwe! W ten sposób można znaleźć źródło ewentualnej alergii.

Potem możesz albo jeść więcej potrzebnego ci pożywienia, albo kupić odpowiednie wahadełko i poprzez nie dostarczyć organizmowi potrzebnych energii.

Krok drugi: wyślij polecenie!

Teraz czas na kurację. Trzymaj lecznicze wahadełko za nitkę nad swoją głową (lub nad głową dziecka czy członka rodziny, któremu chcesz pomóc), nad splotem słonecznym lub nad chorym miejscem. Jeśli wahadło ani drgnie, sam wprowadź je w ruch zgodny z ruchem wskazówek zegara. W tym samym czasie wydaj w myślach polecenie: "Niech energie zawarte w uzdrawiających substancjach wahadła uleczą mnie!".

Krok trzeci: łap energię

Wahadełko prawdopodobnie będzie się obracać tak długo, dopóki organizm nie naładuje się uzdrawiającą energią w takim stopniu, w jakim tego potrzebuje. Jeśli jednak tak się nie stanie, kręć wahadłem od trzech do pięciu minut.

W każdym wypadku seans powtarzaj dwa razy dziennie, aż dolegliwości ustąpią.

Leczniczych wahadełek szukaj w sklepach ezoterycznych i w internecie. Polecamy wahadła z pracowni Józefa Baja.

Chociaż do samoleczenia nie trzeba mieć wyjątkowych zdolności radiestezyjnych, to np. do wróżenia czy szukania cieków wodnych – owszem. Oto sposób, jak sprawdzić, czy możesz zostać profesjonalnym radiestetą.

Narysuj na kartce A4 podziałkę (jak na rys. powyżej). Wahadło (może być złota obrączka na nitce) umieść nad zbiegiem linii. Skoncentruj się i zadaj pytanie, czy masz zdolności radiestezyjne. Poczekaj, aż wahadło zacznie się poruszać.

Jeśli wskazało:

● 30% – twoje zdolności są przeciętne;
● 60% – twoje zdolności wykraczają poza przeciętną;
● 80% – po odpowiednim treningu będziesz w stanie wykryć cieki wodne;
● 100 % – masz wybitne uzdolnienia, rozwijaj je!

Malwina Maj
fot. shutterstock
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 364 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy
Droga życia: 0

Re: Czy masz rękę do wahadła?

Postautor: M.Psyche » 07 sty 2015, 12:28

Krok drugi: wyślij polecenie!

Teraz czas na kurację. Trzymaj lecznicze wahadełko za nitkę nad swoją głową (lub nad głową dziecka czy członka rodziny, któremu chcesz pomóc), nad splotem słonecznym lub nad chorym miejscem. Jeśli wahadło ani drgnie, sam wprowadź je w ruch zgodny z ruchem wskazówek zegara. W tym samym czasie wydaj w myślach polecenie: "Niech energie zawarte w uzdrawiających substancjach wahadła uleczą mnie!".

Krok trzeci: łap energię

Wahadełko prawdopodobnie będzie się obracać tak długo, dopóki organizm nie naładuje się uzdrawiającą energią w takim stopniu, w jakim tego potrzebuje. Jeśli jednak tak się nie stanie, kręć wahadłem od trzech do pięciu minut.

W każdym wypadku seans powtarzaj dwa razy dziennie, aż dolegliwości ustąpią.

Leczniczych wahadełek szukaj w sklepach ezoterycznych i w internecie. Polecamy wahadła z pracowni Józefa Baja.

Lubię wróżyć wahadełkiem. Co do leczniczego działania wahadełka jestem sceptycznie nastawiona. Czy ktoś z użytkowników leczył się w ten sposób.
Wybaczanie odnosi się do przeszłości, której się nie da już zmienić, a nie do teraźniejszości, na którą nadal mamy wpływ...

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie

Gandhi
M.Psyche
Niewymowny

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postautor: szamka » 08 sty 2015, 16:27

Co do leczniczego działania wahadełka jestem sceptycznie nastawiona. Czy ktoś z użytkowników leczył się w ten sposób.

Do tego typu metod leczenia jestem nastawiona sceptycznie, wrogo. Badać, mierzyć, wróżyć, owszem, ale nigdy leczyć.
Awatar użytkownika
szamka
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Postautor: Nut » 13 sty 2015, 10:52

Jestem sceptycznie nastawiona co do leczenia wahadełkiem.Osobiście mam kawałek kryształu na łańcuszku. Kryształ ołowiany też działa dobrze, choć wiele osób woli kryształy kwarcowe ze względu na ich naturalną energię. Kryształowa zawieszka (wisiorek), którą możesz nosić jako element biżuterii, to również dobry wybór, ponieważ w każdej chwili masz ją pod ręką
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 364 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy

Wróć do Radiestezja i różdżkarstwo