Czy to jakaś klątwa?

Czy to jakaś klątwa?

Postautor: ktosinski » 01 sie 2015, 09:36

Witam,
Sam nie wierzę, że tutaj w ogóle się udzielam, bo nie wierzę ogólnie w tarota, horoskopy, czary czy tego typu rzeczy, ale chyba już inaczej nie umiem wytłumaczyć tego o czym tutaj napisze.

Mam 21 lat i odkąd pamiętam, to zawsze było coś w moim życiu nie tak. Zawsze miałem pecha, już od dziecka...cokolwiek nie zrobiłem, nie powiedziałem lub chciałem coś dotknąłem zawsze było źle i nic mi nie wychodziło. bywały tylko czasami jakieś lepsze momenty ale krótkie i bardzo rzadkie. Ten pech prześladuje mnie do dzisiaj. Jak chodziłem do szkoły to w szkole zawsze miałem problemy z rówieśnikami z nauką jako tako mi szło, po skończeniu szkoły nie mogłem długo znaleźć pracy, próbowałem różnych etatów, kilkadziesiąt rozmów kwalifikacyjnych. Dosłownie nic mi nigdy nie wychodziło. Jak mówiłem, nie wierzę za bardzo w coś takiego jak klątwa ale po tylu latach pecha przeszła mi taka myśl przez głowę. I tu chciałbym prosić o pomoc kogoś, czy mógłby to ktoś jakoś sprawdzić tak na odległość (jeśli się da) czy to jakaś klątwa lub urok, a może coś innego?

Wiem, że głupio ten post wygląda ale czasami już nie daje z tym wszystkim rady, bo ile może człowieka prześladować pech? Rozumiem, że nie zawsze musi być sielanka ale wieczny pech, całe życie?

Proszę o jakąś pomoc.
ktosinski

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Czy to jakaś klątwa?

Postautor: Nut » 01 sie 2015, 17:31

a może coś innego?

A może przesadzasz...podaj swoje imię i datę urodzenia. Jeśli to o czym piszesz jest prawdą, wynika z Twojego charakteru a nie klątwy, której ja tu nie dostrzegam.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 419 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy

Postautor: M.Psyche » 01 sie 2015, 20:04

Sprawdziłam wahadełkiem. Nie wisi nad Tobą żadna klątwa, urok i tym podobne.To co Cię spotyka wynika z Twojego charakteru, niewłaściwego postępowania i oceny ludzi.
Wybaczanie odnosi się do przeszłości, której się nie da już zmienić, a nie do teraźniejszości, na którą nadal mamy wpływ...

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie

Gandhi
M.Psyche
Niewymowny

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postautor: Ankol18 » 01 sie 2015, 21:42

Zmień podejście do życia. Nie myśl ciągle, że nigdy w życiu nic Ci się nie uda, bo Ty masz pecha. Głowa do góry, trochę pozytywnego myślenia i więcej wiary w siebie, czynią cuda! ;P
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.

Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Emma Cole » 01 sie 2015, 22:19

Ankol18 ma rację. Niestety, wielu ludzi sobie wmawia klątwy. Są oczywiście osoby rzeczywiście przeklęte, ale około 95% przypadków to niestety osoby, które chcą na klątwę zrzucić odpowiedzialność za to, że w życiu im się nie układa. Wystarczy zmienić podejście, zacząć działać i obserwować efekty. Czekanie na mannę z nieba nikomu nigdy nie pomogło. Poza tym negatywne myślenie sprawia, że ściągasz na siebie negatywne zdarzenia. Walcz o swoje! Bądź lwem ;-)

Awatar użytkownika
Emma Cole
Wróżka z TV

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 9

Wróć do Klątwy i uroki