Czy wahadełko może określić kolor aury?

Postautor: Mentor » 23 mar 2015, 13:19

Mentor
Niewymowny

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 11

Postautor: szamka » 05 kwie 2015, 13:08

:zalamany: wiesz przynajmniej co to jest aura. Ciekawam twojego zdania.
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Droga życia: 8

Postautor: Mentor » 05 kwie 2015, 20:12

szamka pisze::zalamany: wiesz przynajmniej co to jest aura. Ciekawam twojego zdania.

To sobie bądź. Pytam, albowiem ta kobieta z filmu uważa, że to jest możliwe dlatego pytam.

https://www.youtube.com/watch?v=32OLHFehMBA

Rozumiem, że już mnie oceniłaś ale to dobrze. Ja wolę dyskusję z osobą które mają przynajmniej odrobinę wiedzy, przynajmniej trochę pokory i przynajmniej cokolwiek pozytywnego.
Mentor
Niewymowny

Postautor: Veliax » 06 kwie 2015, 01:19

Po pierwsze - nie unoś się. Już raz ktoś zwrócił Ci uwagę - zanim zadasz pytanie, przeczytaj dział czy już o tym nie pisano.
Po 2 - to że na youtube jest jakiś filmik na ten temat o niczym nie świadczy i niczego nie przesądza.Na youtube jest mnóstwo pierdół. Nawet typu - Jezus był kosmitą.
Po 3 - na temat czakr, aury, OOB napisano tyle bzdur, że temat już się wyczerpał na co najmniej kilka lat.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Nie ważne, jak jesteś wykształcony, utalentowany, bogaty czy fajny. To, jak traktujesz ludzi, mówi o tobie wszystko"
wilk tylko sierść zmienia, a nie obyczaje”.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Veliax
Administrator

Podziękował : 1982 razy
Otrzymał podziękowań: 1705 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Czy wahadełko może określić kolor aury?

Postautor: Mentor » 06 kwie 2015, 06:57

Elie pisze:Po pierwsze - nie unoś się. Już raz ktoś zwrócił Ci uwagę - zanim zadasz pytanie, przeczytaj dział czy już o tym nie pisano.
Po 2 - to że na youtube jest jakiś filmik na ten temat o niczym nie świadczy i niczego nie przesądza.Na youtube jest mnóstwo pierdół. Nawet typu - Jezus był kosmitą.
Po 3 - na temat czakr, aury, OOB napisano tyle bzdur, że temat już się wyczerpał na co najmniej kilka lat.

Film podałam jako przykład! Nie mam zamiaru jak większość użytkowników piepeprzyć o jednym i tym samym w 10 postach. Nie będę czytać całego działu bo mnie to nie obchodzi. Mam konkretne pytanie, ale tu każdy do każdego skacze z twarzą. Ponad to po miałkości wypowiedzi widać, że wiedza nie jest tu ceniona, o tolerancji już nie wspomnę!

TY JAKO ADMINISTRACJA POWINNAŚ O TO DBAĆ!!! JEŚLI NAPISAŁA BY TO OSOBA NOWA TO ZRAŻONA TAKĄ CHAMSKĄ ODZYWKĄ SZYBKO BY UCIEKŁA Z TEGO FORUM. I TAK SIĘ DZIEJE!
Zostało Ci kilku pozytywnych i dobrych ludzi na forum szanuj ich. Bo Ci prostacy kiedyś zajmą się Tobą.

Pisanie caps lockiem w postach jest niezgodne z regulaminem. Jest traktowane jako krzyk / Elie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Mentor
Niewymowny

Postautor: Mentor » 06 kwie 2015, 07:53

Pisanie caps lockiem w postach jest niezgodne z regulaminem. Jest traktowane jako krzyk / Elie

BO TO KRZYK!!!!
Ocknij się kobieto!!!! Pozwalasz na chamskie odzywki na forum? Dla nowego użytkownika też byś na to pozwoliła? Czy tylko do mnie?

Swoją drogą to ona się uniosła nie ja!
Mentor
Niewymowny

Postautor: Veliax » 06 kwie 2015, 09:00

Ocknij się kobieto!!!! Pozwalasz na chamskie odzywki na forum? Dla nowego użytkownika też byś na to pozwoliła? Czy tylko do mnie?

Swoją drogą to ona się uniosła nie ja!

ONA ma nick - szamka i zadała Ci konkretne pytanie
wiesz przynajmniej co to jest aura. Ciekawam twojego zdania.
na które nie raczyłaś odpowiedzieć.

Regulamin Forum Ezoterycznego ForumEzo.pl
C. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź, czy podobny temat już nie istnieje. Użyj w tym celu opcji: Szukaj.

BO TO KRZYK!!!!

Regulamin Forum Ezoterycznego ForumEzo.pl
A. Na forum ezoterycznym „ForumEzo.pl” przebywają wyłącznie osoby kulturalne i znające zasady Netykiety. PISANIE CAPS LOCKIEM,..........itp., poniżanie innych użytkowników oraz szerzenie nienawiści w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa grozi upomnieniem bądź BANEM..

Zbiór zasad kultury obowiązującej wszystkich(!) w Internecie
4. Typowo kulturalne

Międzyludzkie
Nie obrażaj nikogo, staraj się tego nie czynić publicznie nawet gdy masz ku temu powody. Zanim publicznie kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób, przemyśl to na spokojnie i dwukrotnie.

Zwracaj uwagę raczej bezpośrednio danej osobie niż publicznie (zostanie lepiej odebrana i nie jako atak), chyba że jest to osoba już wyjątkowo łamiąca wszelkie reguły (i robi to też publicznie) i po wcześniej osobiście zwróconej jej uwadze nie zareaguje.
Jeśli się zwracasz do danej konkretnej osoby raczej pisz zaimki dużą literą: "Ty", "Ci", "Tobie"... a nie "ty" itp.

Swoje opinie wyrażaj zawsze w sposób kulturalny.

Pamiętaj zawsze, że nie jesteś sam jeden na świecie i że nie jesteś najważniejszy

Jeśli nie musisz, to nie utrudniaj i nie uprzykrzaj życia innym użytkownikom sieci.

Ku przestrodze
Pamiętaj, że tak na prawdę w Internecie nikt nie jest anonimowy! Zawsze można dojść do tego kto, skąd, kiedy, gdzie i co
.
.

Od siebie dodam - Twoje zachowanie przypomina rozkapryszonego, małego dzieciaka. A może to zwykła prowokacja... trudno mi jednoznacznie stwierdzić. Chyba lepiej będzie, jeśli poszukasz sobie miejsca na kolejnym forum ( którym z kolei ? )
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Nie ważne, jak jesteś wykształcony, utalentowany, bogaty czy fajny. To, jak traktujesz ludzi, mówi o tobie wszystko"
wilk tylko sierść zmienia, a nie obyczaje”.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Veliax
Administrator

Podziękował : 1982 razy
Otrzymał podziękowań: 1705 razy
Znak zodiaku: Rak

Postautor: Sosnowiczanin » 06 kwie 2015, 09:31

Mentor pisze:Czy wahadełko może określić kolor aury?

jest kilka-kilkanaście kolorów energii które można badać.

Nie mam za grosz zaufania do wahadełka więc nie będę obiektywny, w teorii odpowiedź na to pytanie wyżej jest twierdząca, w praktyce - rzecz niespotykana :)
warto wiedzieć: Medytacja a także kiedy użyć modlitwy

Awatar użytkownika
Sosnowiczanin
Czarownik - terapeuta

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Wróć do Radiestezja i różdżkarstwo