Czy wasze sny się sprawdzają

Czy wasze sny się sprawdzają

Postautor: Nut » 29 paź 2015, 14:11

Interesuje mnie czy wasze sny się sprawdzają i na jakiej zasadzie odczytujecie znaczenie snu, co przyniesie, przed czym ostrzega taki czy inny sen.Jakimi symbolami się wspieracie. W moim przypadku sny się sprawdzają ale nie oceniam ich na podstawie pospolitych senników. Mam swoje sposoby odczytywania przekazu snu. Bardzo często sen jest odwrotnością tego co się potem wydarzy.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 348 razy
Otrzymał podziękowań: 305 razy
Droga życia: 0

Re: Czy wasze sny się sprawdzają

Postautor: szamka » 29 paź 2015, 16:16

Temat rzeka. Każdy powinien znać mowę swoich snów ale niestety tak nie jest. Wspierając się sennikami możemy jedynie wyłapać błędne opisy. W sumie ludzie którzy nie zwracają uwagi na swoje sny, nie analizują ich, są ubożsi o mowę swojej podświadomości.
Awatar użytkownika
szamka
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Postautor: Ankol18 » 30 paź 2015, 23:36

Moje sny z przed 2 tyg., czyżby były prorocze? Ja jeżdżę do pracy autobusem. Pierw śniło mi się, że autobus spóźnił się rano 5 min. a potem w drodze odpadło mu kółko i spoznilam się do pracy. Jak było w życiu realnym? A więc jeszcze w ten sam dzień autobus przyjechal rano 5 min. później niż zwykle. A następnie wyszłam trochę później z pracy i spoznilam się na autobus, uciekł mi dosłownie z przed nosa. Na szczęście złapałam go na swiatlach ;-) Kilka dni później śniło mi się, że jak jechalam autobusem to na mojej szybie latały 3 muchy. I teraz jak było w realu? Jadę rano, siedze sobie a tu na mojej szybie lata sobie mucha... :-D
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 313 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: lilijka9 » 11 lis 2017, 01:39

Od młodych lat miałam dziwne sny. Nieraz bardzo nie rzeczywiste. Nieraz sprawdzałam coś tam w dostępnych sennikach, ale to nie miało zbytniego znaczenia. Raczej nic się nie potwierdzało. Ale mam swoje przekonania, sprawdzone na sobie. Jak śni mi się woda i ja do niej w jakikolwiek sposób wchodzę - to niechybnie czeka mnie jakaś choroba lub uraz fizyczny. Im woda jest brudniejsza tym sprawa będzie poważniejsza. Wielokrotnie się tak działo. Innym proroctwem sennym jest sen o białym kolorze. Jest tak, że widzę na przykład we śnie coś białego i wtedy jest ta biel znacząca, zwracająca uwagę. Wiem wtedy , że czeka mnie jakaś nowina albo przyjdzie list , lub inną formą przekazu, informacja w jakiś sposób nadejdzie. Najczęściej jest na papierze. Moja teściowa, teraz starsza kobieta, od dawna mówiła mi o swoich snach. Też ma sprawdzone, że jak śni się jej zmarła babka to ktoś znajomy lub bliski wkrótce umrze. Boi się tego coraz bardziej bo naprawdę wielokrotnie się sprawdzało. Nie raz mówiła mi świeżo o śnie, a potem najwyżej w odległości 2-3 dni dowiadujemy się właśnie, że ktoś z rodziny lub znajomych umarł. Nie raz przeglądam senniki i dochodzę do wniosku, że są to mało warte lektury. Myślę też , ze nie ma uniwersalnego tłumaczenia snów dla wszystkich ludzi. Zbyt się od siebie różnimy i mamy inny ''odbiór''.

lilijka9

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Smoczyca » 18 lis 2017, 22:58

Gdy byłam w liceum sprawdziły mi sie 3 sny. Z tego dwa były pytka w pytke, idealne odbicie rzeczywistości. Zgadzało się wszystko nawet pogoda czy ubiór osób. Natomiast jeden był snem odwrotnym. Niestety od tamtego czasu póki co nie pojawiły się tak silnie realistyczne sny. :usmiech:
Smoczyca

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Wróć do Kompendium wiedzy o snach