Deszcz pieniędzy od Wenus

Deszcz pieniędzy od Wenus

Postautor: Iza74 » 05 kwie 2016, 14:53

W najbliższych dniach będziemy mieć szansę na szybki zarobek! Pojawią się propozycje dorywczych prac, niespodziewane zlecenia, wygrane, spadki...


Wenus to planeta pieniędzy. W horoskopie urodzeniowym dobrze mieć ją w Byku, Wadze lub Rybach, tacy szczęśliwcy nie muszą się o nic martwić!

Osoby, które mają Wenus w znaku Barana, Panny i Skorpiona, często łatają domowy budżet, nie zawsze starcza im do pierwszego i muszą się nieźle namęczyć, żeby dorobić się majątku...

Tymczasem Wenus w Baranie (od 5.04.2016) zapowiada nam obfity deszcz pieniędzy!!

Czy uda nam się skorzystać z okazji, zainwestować i oszczędzić, czy też jak zwykle wszystko szybko wydamy i będziemy potem marzyć, jak cudnie byłoby żyć z pełnym kontem? To akurat w dużej mierze zależy od znaku zodiaku!

Barany, Lwy i Strzelce to najwięksi finansowi ryzykanci w zodiaku.

Mają smykałkę do biznesu i szybkiego zdobywania gotówki, ale nie ciułają jej na czarną godzinę, niektórzy nawet lubią hazard. Najszybciej pozbywa się gotówki Baran, któremu niewiele trzeba, aby na zakupach opróżnić portfel, bo działa pod wpływem impulsu. Lew potrafi wydać krocie na wygląd, reprezentację i samochód, a wszystko musi mieć najlepsze i najdroższe. Żyje na bogato, często ponad stan. Strzelec najwięcej wydaje na naukę, podróże i hobby, na szczęście przyciąga pieniądze i jest w czepku urodzony.

Najlepiej z pieniędzmi umieją się obchodzić Byki, Panny i Koziorożce.

Są systematyczne, pracowite i nie pogardzą ani jedną złotówką, którą mogą zarobić czy dostać. Najłatwiej stabilność finansową uzyskuje Byk, który jak nikt dba o pieniądze i umie je pomnożyć. Koziorożec potrafi z niczego uskładać przez lata wielką fortunę, bo jest bardzo oszczędny i umie wyrzec się przyjemności w imię materialnego bezpieczeństwa. Panna rozsądnie podchodzi do pieniędzy, ale szybko je wydaje i nie zawsze myśli o przyszłości.

Dla Bliźniąt, Wag i Wodników pieniądze to tylko środek do celu.

Służą im one głównie do zdobywania wiedzy i podróżowania. Bliźniak często ma dwa źródła utrzymania, by wystarczyło na jego potrzeby. Wadze dopisuje szczęście do partnerów z pieniędzmi i do umów oraz spółek. Wodnik natomiast zarabia na swoich genialnych pomysłach i świetnej orientacji w najnowszych technologiach.

Dla Raków, Skorpionów i Ryb kasa jest synonimem bezpieczeństwa.

Rak świetnie zarządza rodzinnym majątkiem i skutecznie walczy o pieniądze nie dla siebie, ale dla swoich dzieci czy krewnych. Skorpion ma biznes we krwi i potrafi zdobyć kasę na każdy projekt czy pomysł. Ryba natomiast jest pod szczególną opieką gwiazd, bo mimo że nie interesuje się sprawami materialnymi, tak się jakoś dzieje, że na nic jej w życiu nie brakuje. Ma szczęście do opiekuńczych ludzi i partnerów z pieniędzmi.

Izabela Podlaska-Konkel
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1877
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 115 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Wróć do Znaki Zodiaku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości