Dreamwalking

Dreamwalking

Postautor: Marsy » 13 lip 2017, 12:31

Dreamwalking - terminu tego używa się wtedy, kiedy udaje się nam wejść w czyjeś sny celem przekazania czegoś, jakiejś informacji czy dowiedzieć się o czym osobnik myśli. Trudna sztuka, ale nie niemoźliwa. Można się jej nauczyć, wytrenować poprzez ćwiczenia wizualizacji, koncentracji, nauki kierowania swoimi snami, czyli świadomymi snami.
Piszę i pytam się was komu się udało wejść w czyjś sen. Chcę to zrobić, chcę przekazać wiadomość pewnej osobie. Nie mam z nią kontaktu ani żadnych namiarów, nr. tel. Nic. :cry:
Marsy

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Dreamwalking

Postautor: Elie » 14 lip 2017, 06:08

Dreamwalking, oj w tym przypadku potrzeba sporo doświadczenia, pracy nad sobą i zdolności telepatycznych. Trenuj przed snem, powtarzaj to co chcesz przekazać. Być może za którymś podejściem się uda.
W życiu wszystko ma swoja cenę. Musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1897 razy
Otrzymał podziękowań: 1558 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Ankol18 » 14 lip 2017, 20:10

I może stąd wzięło się powiedzenie, że "jeśli ktoś nam się przyśni, to znaczy, że o nas myślał przed snem" :)
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Moderator

Podziękował : 309 razy
Otrzymał podziękowań: 452 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: fro123 » 14 lip 2017, 21:19

Marsy pisze:Piszę i pytam się was komu się udało wejść w czyjś sen. Chcę to zrobić, chcę przekazać wiadomość pewnej osobie. Nie mam z nią kontaktu ani żadnych namiarów, nr. tel. Nic. :cry:

Pierwszą kwestią jest to, czy dreamwalking jest w ogóle możliwy - bo równie dobrze może być tak, że nasz wspólny sen z drugą osobą będzie tak naprawdę wytworem tylko jednego umysłu. Ale jeśli założymy, że jest możliwy, to trzeba wybrać sposób.

"Najprostszym" sposobem, jaki znam, jest chyba ten - tworzymy sobie w LD lustro, w którym jest widoczny wizerunek "celu" (twarz/głowa/postać), do któregi snu chcemy się dostać, po czym wchodzimy w taflę lustra i przechodzimy przez to lustro do snu innej osoby.

Osobiście do etapu finalnego, czyli wejście w lustro i przejście do innego snu, doszedłem tylko raz w życiu - po przejściu zmieniła się sceneria snu i spotkałem tam tę osobę, w którą celowałem. Jednak nie wiem, czy mi się udało czy nie, bo wszedłem do snu osoby, z której nie utrzymywałem już kontaktu, i nie miałem możliwości weryfikacji.

Elie pisze:Dreamwalking, oj w tym przypadku potrzeba sporo doświadczenia

Niekoniecznie, wszystkiego można się nauczyć.
Elie pisze:pracy nad sobą

I to bardzo dużo, szczególnie jeśli chce się spróbować metody związanej z LD, a nie potrafi się wywołać świadomego snu ot tak.
Elie pisze:i zdolności telepatycznych

Ja chyba takowych nie mam w jakimkolwiek stopniu, a coś tam mi się udało. :P Więc chyba również niekoniecznie.
Elie pisze:Trenuj przed snem, powtarzaj to co chcesz przekazać. Być może za którymś podejściem się uda.

Pełna zgoda - trening czyni mistrza...

fro123

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postautor: Elie » 14 lip 2017, 21:27

Pierwszą kwestią jest to, czy dreamwalking jest w ogóle możliwy - bo równie dobrze może być tak, że nasz wspólny sen z drugą osobą będzie tak naprawdę wytworem tylko jednego umysłu. Ale jeśli założymy, że jest możliwy, to trzeba wybrać sposób.

Możliwy. Wydaje mi się, że wtedy, gdy dwie osoby umówią się na "spotkanie we śnie".
Mnie jak do tej pory udało się uzyskać odpowiedź na pytania zadane przed snem. W jednym przypadku była to odpowiedź osoby, w sensie, że ta osoba przyśniła mi się i we śnie odpowiedziała wprost na moje pytanie .

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Rea » 16 lip 2017, 12:12

Ankol18 pisze:I może stąd wzięło się powiedzenie, że "jeśli ktoś nam się przyśni, to znaczy, że o nas myślał przed snem" :)

Hee to nie takie proste, rzadko tak jest. Sny rządzą się innymi prawami, odczytujemy je symbolicznie. Jeżeli Ty myślisz o tym człowieku, to logicznym wydaje się sen o nim. Jeśli nie myślisz nie masz nim kontaktu i nie chcesz mieć, pomyśl o cechach tego człowieka.Czy go lubisz, czy podzielasz jego styl życia. Jeżeli nie i odpycha Cię od niego, nie akceptujesz jego stylu bycia, to być może chcesz wyeliminować podobne cechy u siebie.
Wydaje Ci się, że słyszysz podszepty demona, a to tylko moje słowa.

https://www.youtube.com/watch?v=iu875cb4dDE

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 69 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Postautor: Ankol18 » 16 lip 2017, 20:43

Elie pisze:Mnie jak do tej pory udało się uzyskać odpowiedź na pytania zadane przed snem. W jednym przypadku była to odpowiedź osoby, w sensie, że ta osoba przyśniła mi się i we śnie odpowiedziała wprost na moje pytanie .

A jak sprowokować sen, aby coś takiego uzyskać?

Rea pisze:
Ankol18 pisze:I może stąd wzięło się powiedzenie, że "jeśli ktoś nam się przyśni, to znaczy, że o nas myślał przed snem" :)

Jeżeli Ty myślisz o tym człowieku, to logicznym wydaje się sen o nim.

Odwrotnie, źle mnie zrozumiałaś Rea :usmiech: Chodziło mi o to, że: ja myślę o kimś intensywnie przed snem, a potem okazuje się, że tej samej nocy śniłam się tej osobie. Miałam kilka razy taki przypadek.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Moderator

Podziękował : 309 razy
Otrzymał podziękowań: 452 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Elie » 17 lip 2017, 12:08

Ankol18 pisze:
Elie pisze:Mnie jak do tej pory udało się uzyskać odpowiedź na pytania zadane przed snem. W jednym przypadku była to odpowiedź osoby, w sensie, że ta osoba przyśniła mi się i we śnie odpowiedziała wprost na moje pytanie .

A jak sprowokować sen, aby coś takiego uzyskać?

Szczerze mówiąc, nie wiem. Może inaczej - wtedy, kiedy zależało mi na tej osobie, na zadane pytania przed snem nie otrzymywałam odpowiedzi. Być może była w postaci symboli. Tak czy siak, wtedy niczego nie skojarzyłam.Ta osoba wyrządziła mi sporo krzywdy, plotkowała i drwiła ze mnie za plecami i kto wie co tam jeszcze. Ja naiwna, nic o tym nie wiedząc nadal lubiłam tę osobę i dalej brnęłam w coś, co mnie potem bolało, tłumacząc zachowanie tej osoby jako .. sama już nie wiem. Z drugiej strony to "kopanie " wiele mnie nauczyło. W sumie, z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to ja jestem tą, która wygrała, skorzystała więcej na tej znajomości. No ale ile można pozwolić na pogardę, na oszukiwanie. W końcu nadszedł czas obojętności i realnej oceny sytuacji. I wtedy pojawiły się sny z odpowiedziami na moje pytania. Nie musiałam się specjalnie wysilać, koncentrować, , żeby we śnie otrzymać odpowiedź.Mało tego, pojawiały się sny z tą osobą w tle w sytuacjach kiedy ponownie coś tam przeciw mnie wywinie, w jakiś sposób mnie zaskoczy.

Analizując, myślę, że wtedy, na tamten czas, nie byłam gotowa na "odpowiedź", zbyt mocno by mnie bolało.A może los tak chciał.. nie wiem.
Mówi się, że Bóg zsyła na nas tylko tyle, ile potrafimy znieść.

Rea pisze:

Jeżeli Ty myślisz o tym człowieku, to logicznym wydaje się sen o nim.

Odwrotnie, źle mnie zrozumiałaś Rea :usmiech: Chodziło mi o to, że: ja myślę o kimś intensywnie przed snem, a potem okazuje się, że tej samej nocy śniłam się tej osobie. Miałam kilka razy taki przypadek.

WOW masz telepatyczne zdolności. :cool:

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Wróć do Kompendium wiedzy o snach