Finanse

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Finanse

Postautor: nn0305 » 11 mar 2017, 07:10

Droga Tereso, proszę o udzielenie odpowiedzi bede bardzo wdzieczna.
Mam pytanie dotyczace finansow. Wiec chcialabym wziac nie duzy kredyt ale chce sie upewnic czy to teraz dobry moment dla mnie poniewaz pod koniec lipca konczy mi sie umowa (mam nadzieje ze zostanie mi przedluzona ale wiadomo ze roznie bywa) i czy jest sens teraz go brac czy moze lepiej sie wstrzymac i przeczekac.
Pozdrawiam serdecznie :)
Dane na pw
nn0305
Niewymowny

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Znak zodiaku: Byk
Droga życia: 3

Re: Finanse

Postautor: Teresa » 11 mar 2017, 09:44

Droga nn0305, proponuję zachowywać bardzo dużą ostrożność w braniu kredytów jakichkolwiek i kiedykolwiek, zwłaszcza dużych kredytów bez bardzo poważnego zabezpieczenia → np. proponuję każdą ew. decyzję kredytową sprawdzać bardzo precyzyjnie JEDNOCZEŚNIE (np. pytaniami z różnych punktów widzenia) kilkoma metodami: Astrologią + Kartami + wahadłem + innymi.

W Twojej dacie urodzenia wpisane są bowiem m.in. tendencje:

--- 1/ Tendencja najważniejsza. Twoja kariera zawodowa i szeroko pojęte relacje społeczne - z różnymi przedstawicielami władzy, z pracownikami wszelkich, różnego rodzaju, urzędów, BANKÓW, sądów, służby zdrowia, itd., oraz z SZEFAMI (i współpracownikami/koleżankami/podwładnymi, itp., itd.) - mogą przebiegać w całym życiu z jakimiś problemami/przeciwieństwami/oporami (+ fochami przedstawicieli władzy/urzędów/banków/firm/itp. + różnymi/nietypowymi zbiegami okoliczności, itp., itd.) i ew. małymi/większymi sporami/konfliktami.
…... 1a/ W celu łagodzenia tej tendencji, oraz wychodząc naprzeciw tendencji do chęci/potrzeby walki o prawa swoje/czyjeś, a także w celu zwiększenia pewności siebie – proponuję na bieżąco dbać o jak najbardziej merytoryczną znajomość przepisów prawa, m.in. z zakresu prawa pracy, z zakresu Twoich praw pracowniczych, z zakresu prawa resortowego/„firmowego”/bankowego, itd., by Twoje sprawy zawodowe i wszelkie relacje ze społeczeństwem/firmami/urzędami/BANKAMI/itd. od strony prawnej objęte były (w możliwie szerokim zakresie) Twoją asekuracją i/lub kontrolą.
…... 1b/ M.in. w związku z tą tendencją, oraz m.in. w związku z tendencją do chęci/potrzeby walki o prawa swoje/czyjeś, proponuję postępować zawsze w miarę możliwości w zgodzie z prawem, z zasadami/normami społecznymi itd., + nawet najlepiej byłoby unikać jakichkolwiek działań na pograniczu prawa.

--- 2/ Tendencje do czasami zbyt idealistycznego – jak „przez różowe okulary” – postrzegania rzeczywistości, poszczególnych sytuacji, ludzi, itp., itd., w powiązaniu z tendencjami do czasami podejmowania decyzji nadmiernie emocjonalnego/impulsywnego/szybkiego i/lub z jakąś przesadą, itp.

Ponadto Twoja aktualna sytuacja zawodowa oraz aktualna sytuacja młodych osób na rynku pracy, nie stanowią wystarczającego zabezpieczenia, byś obecnie z optymalną asekuracją podejmowała długoterminowe decyzje kredytowe.
Np. jeśli Twoja ewentualna(→!) umowa o pracę byłaby podpisana dzień po rozwiązaniu obecnej umowy:
~~~~ 1] to mogłaby nie sprzyjać w ogóle, jeśli byłaby podpisana do ok. godz. 14.oo → w tym dniu bowiem do ok. godz. 14.oo przypada pusty bieg Księżyca (ale sprawdź u Astrologa),
~~~~ 2] abstrahując od punktu 1] – wg Numerologii:
~~~~~~~~ ogólnie → mogłaby nie sprzyjać Twojej dacie urodzenia przez pierwsze ok. 5-6 lat,
~~~~~~~~ w szczegółach → wnosiłaby tendencje mało sprzyjające lub niesprzyjające karierze zawodowej.

Nn0305, mogłabyś wziąć pod uwagę, by propozycje z punktu 1a/ od razu poszerzyć o znajomość przepisów prawa z zakresu prowadzenia własnej działalności (+ prawa lokalnego, itp., itd.) – ponieważ wraz z wiekiem (wg Numerologii) mogą wzrastać Twoje zdolności do prowadzenia własnej firmy.

Nn0305, jeśli miałabyś pytania, to chętnie odpowiem.
Pozdrawiam serdecznie – Teresa
Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Wróć do Archiwum wróżb