Gdy trudno o kimś zapomnieć...

Re: Gdy trudno o kimś zapomnieć...

Postautor: incognito » 10 sty 2011, 14:25

A ja proponuję medytację z onyksem i noszenie go przy sobie.
Onyks uwalnie od przeszłości, daje siłę, usuwa z naszego życia i myśli wszystko, co nas rani i przygnębia. Działa jak klosz oddzielający nas od tego, kto nas rani. Idealny na toksyczne zwiazki.
Ale trzeba wiedzieć też, że onyks jest nazwany kamieniem samotności.

Awatar użytkownika
incognito

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: wiedżma » 10 sty 2011, 16:00

Tia. Z moją siłą wizualizacji dowiedziałabym się, że mój eks-luby leży w rowie i gnije, bo sama na niego to ściągnęłam:)
Często przebywam sama ze sobą. Lubię towarzystwo ludzi inteligentnych.
Awatar użytkownika
wiedżma

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: OlaOl » 15 sie 2013, 20:05

hehehe dobre :D Kiedy byłam nieszczęśliwie zakochaną nastolatką mama kazała mi sobie wizualizować jak chłopak, który mnie zranił siedzi na kibelku i ma problemy jelitowe! Pomagało :D
A tak na marginesie fajne są rytuały odcięcia negatywnych energii. Ja stosuję je raz na jakiś czas w autohipnozie bądź w medytacji. Jakby ktoś chciał spróbować, to dajcie znać. :)
"Dopóki nieświadomego nie uczynisz świadomym, rządzi to twoim życiem, a ty nazywasz to losem" , "I jeśli myślisz, że już wszystko rozumiesz to połóż się i odejdź, bo możesz już umrzeć."
Awatar użytkownika
OlaOl

Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 8

Postautor: Elie » 15 sie 2013, 20:31

Kiedy byłam nieszczęśliwie zakochaną nastolatką mama kazała mi sobie wizualizować jak chłopak, który mnie zranił siedzi na kibelku i ma problemy jelitowe! Pomagało

Haha dobre. Że ja wcześniej nie wiedziałam :diabel:
Znasz więcej takich przepisów ? Czasami zamiast kart - czy wróci niewierny kochanek, warto podsunąć jakiś cwany sposób.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2008 razy
Otrzymał podziękowań: 1775 razy
Droga życia: 1

Postautor: akkaria » 15 sie 2013, 20:35

Najprostszy sposób na "pozbycie się" osoby z przeszłości - spalić wszystkie pamiątki z tą osobą związane, wizualizując sobie, że ogień oczyszcza nas i uwalnia od więzów, które nas z tą osobą łączą. W ten sposób nie grozi nam przypadkowe zranienie tej osoby i umożliwia nam pozbycie się z naszego życia zbędnego balastu niechcianych powiązań i wspomnień. Aby rytuał zadziałam najlepiej wykonać go wraz z Boginią malejącą.
NAJTRUDNIEJSZA Z WALK TO TA, KIEDY SERCE KRZYCZY "WALCZ", A ROZUM MÓWI "ODPUŚĆ, NIE WARTO". /temyśli.pl/
Awatar użytkownika
akkaria

Otrzymał podziękowań: 6 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 34

Nieświadome zatrzymanie energetyczne

Postautor: OlaOl » 15 sie 2013, 21:03

Dokładnie Akkaria :) Ja w medytacji robiłam ostatnio oczyszczenie żywiołami. Niesamowite doświadczenie a wyszło całkiem spontanicznie. Nie dość, że pozbyłam się silnej migreny, po wszystkim czułam się tak lekko jakbym frunęła. :) Coś niesamowitego.

Chciałabym Wam przytoczyć pewną historię, która niedawno miała miejsce. A propos ognia i zatrzymania energetycznego.
Moja siostra nie mogła się pozbyć z życia dwóch facetów. Pierwszy dręczył ją 7 lat. Wydzwaniał, wyznawał miłość, prześladował, groził. Drugi natomiast po jakimś czasie spotykania się i zerwania znajomości był po prostu wredny. Więc mówię do mojej siostrzyczki: "Asiunia, powiedz mi co masz, co należy do nich albo jest prezentem, może jakieś zdjęcia?" Jak ona mi powiedziała co miała... hehehe mówię Wam gdybym akurat nie siedziała to bym się przewróciła. A więc Asiunia na to: "A no mam zdjęcia... ale one nie są całe. Jedno spaliłam do połowy-zostało samo czoło, a w drugie wbiłam szpilkę -też w czoło" :gafa:
No a potem się dziwi, że jeden biedak 7 lat nie może się odczepić, a drugim szargają jakieś dziwne emocje co do niej. Kazałam jej wziąć zdjęcia, spalić najpierw jedno, potem drugie z taką intencją: "Przepraszam za zatrzymanie, wybaczam tobie wszystko i również proszę o wybaczenie. Odcinam się energetycznie. Oddaje ci twoją energię i zabieram swoją. Żyj swoim życiem, a ja będę żyć swoim. Wszystkiego dobrego, żegnaj."
No i oczywiście pomogło. A morał jest taki, że czasem osoby, które nie są świadome tych sił, całkiem przez przypadek mogą sobie napytać biedy.
"Dopóki nieświadomego nie uczynisz świadomym, rządzi to twoim życiem, a ty nazywasz to losem" , "I jeśli myślisz, że już wszystko rozumiesz to połóż się i odejdź, bo możesz już umrzeć."
Awatar użytkownika
OlaOl

Postautor: Rossi » 16 sie 2013, 10:28

nie pomyślała bym nigdy ze tak możemy narozrabiac bawiąc sie zdjęciami.. A jednak
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: OlaOl » 16 sie 2013, 12:00

Ja też nie :P Widocznie paląc jedno do połowy, a w drugie wbijając szpilkę musiała skubana bardzo silną energię wysłać. Nieświadomie odprawiła jakiś rytuał. Ale całe szczęście, że już wszystko ok, bo ten pierwszy, co siedem lat się ciągnął był wręcz niebezpieczny. Dosłownie jakiejś paranoi dostał na jej punkcie.. tak go urządziła.
Awatar użytkownika
OlaOl

Postautor: Rossi » 16 sie 2013, 13:59

musiała być przepełniona bardzo silnymi emocjami.. Trzeba uważac co sie robi bo można na samego siebie jakieś nieszczęście sprowadzić bezmyślnie
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: koala » 25 lut 2015, 14:14

Same emocje nie wystarczą, potrzebna jest pomoc Góry.
Jeżeli chcesz uwolnić się od nieudanej miłości, która zadaje Ci wyłącznie ból i cierpienie:
Około 21 czerwca (letnie przesilenie), uszyj torebkę z materiału naturalnego - bawełna, len - wypełnij ją ziołami: lawendą, rumiankiem, dziurawcem pospolitym lub innymi. Równocześnie przelej mentalnie - w myśli - do jej wnętrza wszystkie swoje kłopoty, problemy i cierpienia. Zwiąż ją czerwonym sznurkiem. Zapal czerwoną świecę. W jej płomieniu spal torebkę wymawiając słowa:

„Wypędzam Cię nocą Bogini i Boga;

Wypędzam Cię nocą słońca, księżyca i gwiazd;

Wypędzam Cię nocą ziemi, powietrza, ognia i wody.”
Awatar użytkownika
koala

Droga życia: 0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rytuały