Horoskop dla znaków na 2015 rok

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:53

Horoskop dla Wodnika na 2015 rok
Izabela Podlaska-Konkel

Czas na zmiany! Postanowisz zerwać z nudą i nieciekawymi znajomymi oraz wyrwać się ze starych układów i zdobyć nowe umiejętności. Od stycznia do początku sierpnia Jowisz w opozycji do twojego znaku doda ci skrzydeł i umożliwi realizację ambitnych pomysłów. Pomyślisz o dalszej nauce, chętnie zmienisz rytm swojego życia. Jowisz będzie sprzyjać twoim zamierzeniom, a nowe przyjaźnie bardzo ci się przydadzą. Także podróże dostarczą ci w tym roku wielu wrażeń i będą sprzyjały interesom. Druga połowa roku może przynieść ci okazję do dłuższego wyjazdu, a nawet przeprowadzki.

Miłość
Bądź optymistą i nie daj się wciągnąć w cudze miłosne spory. Plotek w tym roku może być więcej niż zwykle, a ty będziesz w centrum różnych wydarzeń. Jeśli jesteś samotny, to czeka cię wiosną więcej okazji do nowych znajomości. Emocji szukaj w podróży lub w internecie, ale bądź ostrożny. Na płomienne obietnice nadejdzie czas w sierpniu i wrześniu. Planety sprawią, że spełnisz swoje marzenia o udanym, bezproblemowym związku. Nie bój się zaangażować i odkryć przed bliską osobą, co naprawdę czujesz.

Kariera
Jeśli szukasz lepszej posady lub wielkich pieniędzy, to w tym roku planety szczególnie ci sprzyjają. Będziesz pracować na najwyższych obrotach. Żadna ważna sprawa nie uda się bez ciebie. Zostaniesz wybrany do reprezentowania innych, wysłany w ważną podróż, a ludzie będą cię uważnie słuchać i chętnie wypełnią twoje polecenia. Druga połowa roku to doskonały czas, aby założyć własny biznes lub wpaść na pomysł, który zapewni ci wielki przypływ gotówki. Pod koniec roku odpocznij i zregeneruj siły.

Zdrowie
Kondycja będzie ci dopisywać, ale warto regularnie ćwiczyć. Będziesz ruchliwy i energiczny, a jazda rowerem lub gra w piłkę okażą się idealnymi sportami dla ciebie. Warto też ćwiczyć jogę i rozwijać się duchowo. W styczniu i lutym Mars w twoim znaku zodiaku sprawi, że zapragniesz nauczyć się tańczyć, grać w szachy i wyładować nadmiar energii w sporcie lub dodatkowych aktywnościach. W sierpniu i wrześniu uważaj na drodze i spiesz się powoli.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:56

Horoskop dla Ryb na 2015 rok

Czeka cię rok pełen nowych propozycji, do których chętnie dostosujesz swoje plany. Postanowisz zmienić wszystko na lepsze i nie będziesz chciał zmarnować ani chwili swojego czasu. Planeta Jowisz od sierpnia sprzyja związkom, nauce, twojej pracy, awansowi. Wszystko jednak będzie wymagało od ciebie cierpliwości i systematyczności. Już w wakacje twoja strategia przyniesie spodziewane efekty! Druga połowa roku bardzo sprzyja zyskom, awansowi, zdobyciu szacunku i prestiżu.

Miłość
To dobry czas na pielęgnowanie istniejących już związków. Saturn w kwadraturze do twojego znaku sprzyja utrwalaniu tego, co zdobyłeś przez ostatnie lata. Zdobędziesz się na ważne wyznanie i deklarację, wspólne mieszkanie czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit! Samotne Ryby w drugiej połowie wakacji i jesienią mają szansę odnowić relację z kimś, z kim los je dawniej rozłączył. Neptun osłabi twój krytycyzm i poczujesz ochotę na romantyczne zauroczenie. W drugiej połowie roku zaczniesz doceniać uroki rodzinnego życia, pogodzisz się z kimś z rodziny.

Kariera
Mimo powodzenia w sprawach finansowych wskazana jest ostrożność. Na początku roku sprawy związane z zawodowymi sprawami mogą nie układać się aż tak pomyślnie, jakbyś sobie tego życzył. Będziesz musiał pokazać innym, jak zarządzać majątkiem i sprawnie inwestować. Uporządkuj swoje rachunki, bądź oszczędny i skromny. Nie bierz kredytów, jeśli nie jest to konieczne. W lipcu i sierpniu możesz spodziewać się większych zysków. Pod koniec roku dzięki przyjaciołom twoja sytuacja zawodowa się poprawi. Spotkasz pomocnych ludzi i podpiszesz korzystną umowę. Koniunkcja Neptuna będzie cię wspierała cały rok i pomagała w pokonywaniu barier i trudności.

Zdrowie
Bądź dla siebie wyrozumiały i zapewnij swojemu organizmowi trochę wytchnienia i luksusu. W ostatnich miesiącach roku panuj nad nerwami, bo od września do listopada Mars skłaniać cię będzie do kłótni lub ryzykownych zachowań za kierownicą.

Izabela Podlaska-Konkel
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1881
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Horoskopy przepowiednie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości