Ile mamy przypisanych aniołów?

Ile mamy przypisanych aniołów?

Postautor: milena156 » 14 cze 2011, 14:56

Pytałam się w wątku "Dla początkujących" ale nikt mi nie odpisał więc zapytam jeszcze raz. Ile mamy przypisanych aniołow? I czy opiekun astralny to nasz anioł stróż?
Awatar użytkownika
milena156

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ile mamy przypisanych aniołów?

Postautor: algiz » 14 cze 2011, 19:14

Zawsze masz przy sobie Anioła Stróża :) A w konkretnych sytuacjach pojawiają się inni, a nawet całe ich zastępy..
algiz

Postautor: Skolai O'Shea » 15 cze 2011, 13:55

i ty w to wierzysz ? :?
Skolai O'Shea

Postautor: Paweł. » 15 cze 2011, 14:36

Ja też w to wierzę. :geek:
Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację.
Henry F
Nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.
Platon
Awatar użytkownika
Paweł.
Forumowicz do entej

Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Postautor: algiz » 16 cze 2011, 16:23

Matejaj8 wiem, że nie jesteś wierzący, ale pozwól wierzyć innym, a potem już wiedzieć, nie tylko wierzyć..
algiz

Postautor: ElohimMihael » 10 paź 2011, 20:22

Nie ma sensu zastanawiać się ile kto ma Opiekunów/Stróży ponieważ u każdego może to być inna liczba. Do tego dochodzą również istoty nam przychylne a które chcą pomóc i to robią, choć też nie zawsze (bo nie zawsze mogą) bo na przykład są naszymi przyjaciółmi lub jego przyjaciel poprosił itp.; Modlitwa (prawidłowo wykonana) ma tutaj również znaczenie.
JAM JEST Bogiem!
ElohimMihael
Wpadłem na chwilę

Postautor: Imira » 15 mar 2012, 20:31

Podzielam poglad ElohimMihael ... :D
Imira

Postautor: wróżka Zangara Seth » 23 maja 2012, 20:28

Kochani, Elohim zwrócił uwagę na słuszną rzecz - ilość Anielskich Opiekunów, która w danym momencie jest przy nas zienia się w zależności od tego który z Posłańców jest w danej chwili potrzebny, niemniej jednak prócz Aniołów Urodzeniowych, Opiekuna Anielskiego, mamy grupkę Aniołów Osobistych do których zaliczają się np Anioł podstawy, Anioł Stróż, Anioł nauki, czy też Anioł uzdrowienia, oczywiście nie zapominajmy także o istnieniu Przewodników Duchowych, czy Mistrzów Wewnętrznych, których liczba i funkcja także zmienia się w zależności od tego co mamy przerobić... ;)
Awatar użytkownika
wróżka Zangara Seth
Profesjonalny doradca

Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 5

Postautor: aries » 23 maja 2012, 20:48

:o
to którego wzywać po pomoc? :D
juz się gubię w tych aniołkach, anioł stróż to nie to samo co anioł opiekuńczy?
Awatar użytkownika
aries
Pismak

Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 8

Postautor: ElohimMihael » 23 maja 2012, 21:24

Ja Opiekuna Duchowego i Stróża traktuję jako jedną fuchę. Modląc się do Stróża od razu walę od Opiekunów. Nie orientuję się w różnicy omawianych funkcji, dla mnie nie ma to znaczenia. Mają przyzwolenie na działanie w moim życiu i tyle wystarcza.

Też mam tą książkę, która mówi o aniołach podstawy, nauki, uzdrowienia, troski itp.

Nie przesadzajmy z tymi podziałami. Niewątpliwie taka systematyka potrafi ułatwić pewne rzeczy, i nie ma niczego w takim stanie rzeczy, lecz z drugiej strony nie zmienia to faktu, że Aniołowie mogą, że tak powiem łączyć omawiane funkcje, np. podstawy, troski, uzdrowienia. Więc nie popadajmy od razu w skrajności. Zresztą potrafią mówić o rzeczach, lub je pokazywać, które niekoniecznie są związane z funkcją, którą posiadają. Weźmy na ten przykład Anioły Uzdrowienia, które wbrew pozorom też potrafią walczyć.

A o jaką pomoc ci dokładnie chodzi amelka?
JAM JEST Bogiem!
ElohimMihael
Wpadłem na chwilę

Następna

Wróć do Opisy Kart Anielskich