Jak mi się bedzie pracować w nowej firmie?

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Jak mi się bedzie pracować w nowej firmie?

Postautor: Scarlett » 12 sie 2018, 16:37

Od początku lipca mam nową pracę, na razie na okres próbny.
Na przełomie czerwca i lipca postawiłam sobie karty: Jak będzie mi się w tej firmie pracować?
Karta-sygnifikator: Król Pucharów
Trzy karty na przyszłość: Sąd Ostateczny, 7 Buław, 3 Monet.

Interpretacja: myślę, że Król to odwzorowanie mojej szefowej - kobiety spod znaku Raka, miłej, sympatycznej, ciepłej, otwartej, aczkolwiek pracowitej i wymagającej. Pozostałe karty myślę, że pokazują moją współpracę z resztą działu (3 Monet) oraz moje "zmagania" z nowymi zadaniami i z obowiązkami (7 Buław) oraz wykorzystanie mojej dotychczasowej wiedzy i umiejętności w tejże pracy (Sąd).
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 310 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Jak mi się bedzie pracować w nowej firmie?

Postautor: Iza74 » 14 sie 2018, 22:35

Karta-sygnifikator: Król Pucharów

Ta karta przedstawia osobę której się wróży, w tym przypadku Ciebie. Poza tym wszystko ok. :wink:
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 103 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje