Jak podrywa koziorożec?

Jak podrywa koziorożec?

Postautor: klad2244 » 21 gru 2015, 10:45

Mam takiego jednego na oku, ale raz podrywa raz jest całkowicie obojętny na moją osobę. Gdy już myślę, że coś jest na rzeczy i że odwzajemnia zainteresowanie moją osobą (rzuca podteksty, aluzje typu "boli mnie serce co mam z tym zrobić- pytanie skierowane bezpośrednio do mnie) itp. zaraz robi się oziębły, niedostępny małomówny i wręcz chamski. O co w tym chodzi?
klad2244

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Jak podrywa koziorożec?

Postautor: Kii » 21 gru 2015, 11:37

Chamski ? To niedobrze...z peenością nie wszyscy panowie koziorożce sa tacy sami ...ale oni nie za bardzo okazuja uczucia...to fakt...
Kii

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: Elie » 21 gru 2015, 11:42

I nie każdy żart czy uśmiech jest zaraz podrywem. Do niektórych ludzi nie warto się odzywać a już broń Boże żartować z nimi - myślą że się leci na nich
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1935 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: klad2244 » 21 gru 2015, 11:51

Aha czyli on tylko sobie żartuje tak? Nic co mówi i robi względem mnie nie powinnam traktować poważnie?
klad2244

Postautor: Avena » 21 gru 2015, 12:08

klad2244 pisze:Aha czyli on tylko sobie żartuje tak? Nic co mówi i robi względem mnie nie powinnam traktować poważnie?

... Nie ma nas przy Was... Pomyśl przez chwilę. W brew nazwie forum, nie dysponujemy kulą kryształową w której widzimy wszechświat. Takie rzeczy to tylko w filmie... i to amerykańskim lub z bolywood-u.

Żartuje się z osobami, które się lubi, bo się je lubi, i nie oznacza to, że się je podrywa.
Jednak, żartuje się też z osób, które zbyt poważnie do żartów podchodzą. Bo frajdę ma osoba żartująca ze zmieszania i z dezorientacji osoby, z której czyni sobie żarty.
Do tego Panowie miewają niewybredny system żartów, i są tacy, u których wszystko i zawsze kręci się w okolicach tzw. "Dupy Maryni" i zawsze do tego zmierza, choć nie mają na celu podrywu kogokolwiek... taki styl bycia, a im dziewczę się bardziej miesza tym bardziej się podkręcają, ogólnie, a nie szczególnie.

Wybacz, ale ile masz lat? Jeśli mniej niż osiemnaście, to nie jest to miejsce dla ciebie. Jeśli więcej niż osiemnaście, to się ogarnij i zastanów się, czy chcesz być przez tego Pana podrywana, czy faktycznie jesteś. Być może tego chcesz, a oznaki jego ogólnej sympatii (zupełnie nie związanej z flirtem) odbierasz jako flirt i podrywanie...

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Postautor: klad2244 » 21 gru 2015, 16:12

To moze odpowie ktoś kto ma do czynienia z koziorożcem. Jak wyglądają jego podchody i zaloty a historie ktorą opisałam z nim powyżej zwyczajnie pominie. Skupmy się na astrologii a nie ma analizie psychologicznej mojej osoby.
klad2244

Postautor: Kii » 21 gru 2015, 16:47

Kii

Postautor: Venison » 21 gru 2015, 18:35

Najbardziej wredny znak zodiaku jaki miałem okazję poznać lecz w moim przypadku kobiety ... dla ludzi spod znaku koziorożca powinni z powrotem auschwitz uruchomić... :diablo:
Awatar użytkownika
Venison
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 4

Postautor: Kii » 21 gru 2015, 20:38

Venison a czemu wredne ? Powiedz
Kii

Postautor: Venison » 21 gru 2015, 20:58

Kii pisze:Venison a czemu wredne ? Powiedz

Tak po krótce .. to masz wszystko namalowane tutaj znaki-zodiaku-w-milosci-t44005.html

Koziorożec: Ludzie spod znaku Koziorożca sprawiają wrażenie chłodnych i pozbawionych uczuć. Rzeczywiście, są to raczej samotnicy,

Tak jak tu napisali tak też jest .... dalej...

Koziorożce utrudniają innym emocjonalne zbliżenie się do siebie. Jeśli jednak komuś się uda, nie puszczą go nigdy. Niestety więź emocjonalna z drugim człowiekiem sprawia, że Koziorożce czują się zagrożone. Tak powstaje wewnętrzny konflikt w umyśle Koziorożców.

Dokładnie tak jak jest napisane ... nie warto czasu tracić ..

Prezenty dla Koziorożca: wakacje, markowe podarunki, pięknie wydane książki
Tiaaaa

Na PW Ci jeszcze coś podeślę do poczytania ... niby z żartem, ale sprawdza się doskonale.
Awatar użytkownika
Venison
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 4

Następna

Wróć do Znaki zodiaku