Jak wybrać odpowiednią metodę wróżenia?

Jak wybrać odpowiednią metodę wróżenia?

Postautor: lilith0908 » 08 kwie 2016, 20:04

Witam!
Forum obserwuję od dłuższego czasu i niedawno postanowiłam założyć tu konto. Od jakiegoś czasu biję się z myślami i zastanawiam nad zaczęciem swojej przygody z wróżbiarstwem. Tematy związane z magią/wróżbiarstwem interesują mnie od kiedy pamiętam, a ponieważ jestem osobą, która posiada bardzo dobrą intuicję pomyślałam, że być może coś z tego wyjdzie.Tu mam pytanie do Was, czy moglibyście mi doradzić od czego powinnam zacząć, w jakie lektury się zagłębić lub o czym pamiętać? Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam :)
lilith0908

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Re: Jak wybrać odpowiednią metodę wróżenia?

Postautor: Elie » 09 kwie 2016, 08:44

My nie możemy za Ciebie decydować. Sama powinnaś wiedzieć co Cię najbardziej pociąga. Odnośnie lektur trudno doradzić nie wiedząc na co się w konsekwencji zdecydujesz.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1935 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Jak wybrać odpowiednią metodę wróżenia?

Postautor: Nut » 15 maja 2016, 09:43

jestem osobą, która posiada bardzo dobrą intuicję pomyślałam, że być może coś z tego wyjdzie

Temat leży i czeka, co w końcu podpowiedziała Ci Twoja intuicja. Na co się decydujesz, na magię czy wróżby :czeka:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 364 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy
Droga życia: 0

Wróć do Pozostałe techniki