Jaką duszą jesteś ty? - karmiczna analiza celów duszy

Jaką duszą jesteś ty? - karmiczna analiza celów duszy

Postautor: Asthar » 07 maja 2016, 10:46

Przedstawiam wam analizę wszystkich celów duszy, którą utworzyłam na podstawie:
https://www.youtube.com/watch?v=JmvQHub1C7A
https://www.youtube.com/watch?v=N5oVQq0aQSQ
https://www.youtube.com/watch?v=XAvDUZ0-qJc

Fajnie by było, jeśli skomentowalibyście to z weryfikowaniem - czy któryś z opisów szczególnie was charakteryzuje itd.
:0vishenka:
Celami duszy są: dyskryminacja, akceptacja, re-ewaluacja, wzrost, pokora, dominacja i stagnacja. Każdy cel ma pasmo plusowe i minusowe, zatem jeśli ktoś jest na minusowym, to znaczy, że ma coś do przerobienia. Dusza zazwyczaj wybiera po dwie cechy.

Obrazek


Pasmo ekspresji
Dyskryminacja
Jest wybierana po inkarnacjach, gdzie wcześniej dusza zgadzała się na wszystko, kiedy była zbyt dobra, a w tym momencie chce zamienić się rolami i porządzić. Na minusie może wszystko jej przeszkadzać, dyskryminuje inność, coś co się nie zgadza z jej poglądami. Jest to niewygodne i to trzeba przerobić, ale jeśli jest to w pozytywie, to można ten cel wykorzystać zostając świetnym krytykiem np. filmowym, kulinarnym. Dusza, która wybrała taką cechę potrafi wiele zrobić samodzielnie.

Akceptacja
Dusze wybierają ten cel, aby akceptować wszystko, jak sama nazwa zresztą na to wskazuje. Nie oznacza to jednak, że te osoby są bardzo dobrotliwe tudzież łagodne, po prostu patrzą na wszystko bez oceniania nikogo - akceptują inność. Bardzo często są to osoby z otwartym sercem, ale tego nie widzą. Ich minusem jest to, że myślą, iż każdy jest zdolny do tolerancji tak jak one, dlatego również chcą być akceptowane, więc to jest do przerobienia. Są to bardzo ciepłe, przyjazne i miłe osoby. Chcą się przypodobać osobom w swoim otoczeniu, choć często to może być takim wazeliniarstwem i włażeniem w d...., dlatego trzeba na to uważać. Zazwyczaj wtedy bywają nieszczerzy, bo zakładają maski. Do pasma minusowego należy niedocenianie siebie, tylko innych, aczkolwiek niepotrzebnie. Takie osoby charakteryzują się zbyt dużą pokorą (często bezsensowną) oraz mają bardzo duży lęk przed odrzuceniem przez inne osoby. Wybierając taką formę, dusza musi po prostu nauczyć się pewności siebie.

Pasmo inspiracji i natchnienia
Re-ewaluacja
Re-ewaluacja to cel, gdzie bardzo często nasza dusza zamiata pewne rzeczy pod dywan. Zamiast je rozwiązywać to przychodzimy nad rzeczami do porządku dziennego i niestety może się tak zdarzyć, że potem na sam koniec życia lub w kolejnym wcieleniu mamy wiele rzeczy do zorganizowania. To cel, który ogranicza możliwości osiągania w życiu (prestiżu, stanowisk, ważności naszej osoby). Nie jesteśmy w stanie wszystkiego przemyśleć, objąć naszą logiką, nie potrafimy pewnych rzeczy zrozumieć, musimy jednak próbować, szczególnie jeśli jesteśmy na minusie. Jest to bardzo trudny cel duszy, bo w tej re-ewaluacji mogą spotykać nas wszelkiego rodzaju trudne choroby, w tym wrodzone. Wszystko to co przeszkadza nam w osiąganiu celu. Kiedy nasza dusza wybiera ten cel, to nasz umysł lub ciało jest przeszkodą w osiąganiu rozwoju i nie mamy możliwości wyrażania się, choć są wyjątki. No bo kto z nas nie zna kogoś takiego kto, przykładowo, nie ma rąk, a potrafi malować stopami? W tym celu są punkty, które zbieramy z poprzednich wcieleń. Jeśli je przerobimy, to mamy wysoki poziom przerobienia karmy. Re-ewaluacja to dosyć trudny cel, jednak dla karmicznego sposobu jest bardzo rozwijający. W paśmie minusowym dusza w tym celu ma tendencje do wycofywania się, wpadania w kłopotliwe miejsca, gdzie ktoś może je napaść. Są to osoby bardzo przygnębione, wszystko jest dla nich "źle i niedobrze", więc lepiej wyjść z tego minusa na plus.

Wzrost
Jest to cel, przy którym wzrastamy i mamy dużo do przerobienia. Życie jest wtedy bardzo trudne, pełne zawirowań, radykalnych zmian i obrotu sytuacji o 180°. Bardzo często bywa niewygodne i możemy zapobiec takiemu negatywizmowi tej cechy w momencie, kiedy dużo się poruszamy i zmieniamy niczym Cejrowski, który wiecznie coś działa, niekoniecznie w jednym miejscu. Wtedy te wichry i zawirowania idą nie w przeżywanie problemu, tylko w przeżywanie po prostu. Dusze w tym celu doświadczają najwięcej doświadczeń, gromadzą wszystko pozytywne i negatywne. To ich spotykają najbardziej ekstremalne sytuacje, przygody i propozycje, można powiedzieć, że żyją na krawędzi. Przerabiają dużo karmy, bo spotykają wielu ludzi i wiele sytuacji. Jeśli takie dusze znajdują się w paśmie minusowym, to ciągną się za nimi komplikacje, zakłopotania, są skoncentrowane na sobie i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Na plusie z kolei jest duży rozwój duchowy, mają dużo doświadczeń, ze wszystkiego wychodzą obronną ręką. Są to osoby typu reportera wojennego, gdzie ciągle coś w ich życiu się dzieje.

Pasmo działania
Pokora
Tą cechę wybierają dusze bardzo wrażliwe. Przy minusie może się zdarzyć, że będziemy ciągle chodzić z głową w dół. Pokora jest bardzo ważną cechą, jednak nad-pokora może spowodować to, że do niczego nie będziemy się nadawać, za nic się nie weźmiemy, bo będziemy tacy mali i nic nie będziemy się nam udawać. Tę cechę wybierają osoby bardzo wrażliwe nastawione na to, żeby pomagać innym, widzące potrzeby innych ludzi, a nieszczególnie widzą potrzeby u siebie. Uczestniczą w organizacjach charytatywnych, chcą się rozwijać i potrzebują przewodników duchownych. Są stale bezinteresowni, ciągle pracują dla kogoś innego, ciągle wybaczają błędy (np. pijakom, jeśli z takowym żyją w domu), przykładają dużą uwagę, żeby innym było dobrze, a nie sobie. Trudna cecha i czasem dająca trudne życie.

Dominacja
W dominacji dusza jest bardzo energiczna i energetyczna, dąży aby dostać to czego oczekuje i pragnie. Jeśli ta cecha jest współuczestnicząca w re-ewaluacji to pomaga wyjść z problemu.
To są osoby przewodnicy, które cieszą się życiem i potrafią pociągać za sobą innych. Przewodzą i dominują. Jest to bardzo pozytywne jeśli nie działamy na zasadzie tyranii. Takie dusze mogą osiągać szczyty, zdobywać to co chcą. Będą szanowani i respektowani w swoim środowisku, za to co robią i jacy są. Są bardzo pozytywni i tak są właśnie odbierani przez środowisko. Mają dużo potencjału do wykorzystania. Jeśli znajdują się w paśmie minusowym, mogą być dyktatorskie, wymagające, upierdliwe i to trzeba zmienić. Na plusie są zdyscyplinowani, szarmanccy dla wszystkich, są cenieni w każdym otoczeniu. Jeśli jest to druga cecha jaką obrała dusza, to bardzo wspomaga ona trudne cele.

Pasmo asymilacji
Stagnacja jest cechą wybieraną na zasadzie zen - teraz odpoczywam. Bardzo często jest wybierana po trudnych inkarnacjach, kiedy musieliśmy dużo przerobić, dużo się namęczyć i teraz po prostu chcemy odpocząć. Ludzie przy celu stagnacji są dosyć sprytni, bo sobie ułatwiają życie, potrafią się tak zorganizować żeby się nie namęczyć. Dużo zrobią, ale niekoniecznie dużym wysiłkiem (to jest plus). Mają wiele rzeczy, które głównie dostają i same wchodzą im w ręce. Mają dużo szczęścia i powodzenia. Będąc w paśmie minusowym, nie radzą sobie z pewnymi rzeczami. Siedzą w bezruchu i oczekują, że ktoś za nich coś zrobi. Tak się życia przeżyć nie da - wtedy nawarstwiają się kłopoty i zamiast odpoczynku mamy kłopotliwość.

Awatar użytkownika
Asthar
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 102
Rejestracja: 06 kwie 2016, 16:07
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Re: Jaką duszą jesteś ty? - karmiczna analiza celów duszy

Postautor: Elie » 07 maja 2016, 16:12

Moim skromnym zdaniem, oceniając siebie i swoje życie, powiedziałabym, że Cele Duszy są zmienne, uzależnione od wieku. Inne cele przyświecały mi w młodości a inne obecnie. Z powyższych opisów wybrałabym po trochu. Nie widzę jednego opisu, adekwatnego do mojego życia i celów jakie przyświecały mi w poszczególnych okresach życia.
Owszem, zawsze był i jest nadal jeden cel - najważniejsza była i jest moja rodzina.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30789
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2007 razy
Otrzymał podziękowań: 1772 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Jaką duszą jesteś ty? - karmiczna analiza celów duszy

Postautor: Iza74 » 10 maja 2016, 17:35

Kto się podejmuje sprawdzić jaką duszą jestem :czeka:
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1823
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 102 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Jaką duszą jesteś ty? - karmiczna analiza celów duszy

Postautor: Ankol18 » 15 maja 2016, 13:02

Ciężko jest z samych opisów wywnioskować jaką duszą się jest, bo tak na prawdę chyba z każdego z tych opisów coś do nas pasuje. Chyba najlepiej wybrać ten, w którym jak najwięcej się zgadza, choć i to nie jest takie proste :usmiech:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej
 
Posty: 3667
Rejestracja: 01 sie 2013, 16:41
Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Re: Jaką duszą jesteś ty? - karmiczna analiza celów duszy

Postautor: Elie » 16 maja 2016, 12:38

Nic się samej nie wybiera :mrgreen: Sprawdza się kartami względnie wahadełkiem. :03777:
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30789
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2007 razy
Otrzymał podziękowań: 1772 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Jaką duszą jesteś ty? - karmiczna analiza celów duszy

Postautor: runoutofbreath » 07 mar 2018, 00:00

U mnie wyszla oczywiscie dusza stara, tu zaskoczenia nie bylo, ale zdziwilam sie co do etapu- jestem na 7! Nie spodziewalabym sie ze to juz koncowka koncowki..
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33


Wróć do Dusza i reinkarnacja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie