Jakie techniki osiągnięcia LD są najskuteczniejsze?

Re: Jakie techniki osiągnięcia LD są najskuteczniejsze?

Postautor: fro123 » 25 sty 2015, 22:13

Estera pisze:(...) Mam tylko pytanie, zawsze jak mam /o ile mamLD/ to dotyczy jednej sytucji, jak w filmie, jeden fragment ten sam urywa się po chwili i zasypiam normalnym snem, nie doświadczyłam Ld poza wielokrotnoscią jednej i tej samej sytuacji z różnymi drobnymi zmianami, ale ogólnie dotyczy jednej i tej samej sytuacji
Nie wiem jak to wszystko odbierac poniewaz nigdy nie czytałam zadnej literatury o Ld tylko sama cwicze instynktownie. Nie wiem jak na to sie zapatrywać Jesli mozna poprosze o poradę .

Widocznie wypracowałaś sobie tę sytuację jako "przedsionek" LD - dlatego wszystko tam się zaczyna. Następnym razem jak się tam znajdziesz, to pierwsze co zrób to za wszelką cenę postaraj się uspokoić sytuację i utrzymać świadomość. Gdy już się to stanie, będziesz mogła zacząć dowolnie kreować otaczający Cię świat.

fro123

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Jakie techniki osiągnięcia LD są najskuteczniejsze?

Postautor: Estera » 25 sty 2015, 22:31

:0vishenka: Bardzo ci dziekuję tak myślałam że coś nie gra /teraz sobie to wszystko przemyślę i poćwicze, trochę to potrwa i muszę uzbroić się w cierpliwość oraz gdzieś pupila zamykać aby nie spał ze mną bo czesto mi przerywa sen .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Estera

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 7

Poprzednia

Wróć do Stany naszego umysłu