Jakie znaki zodiaku spotykasz w swoim bliskim otoczeniu?

Re: Jakie znaki zodiaku spotykasz w swoim bliskim otoczeniu?

Postautor: Elie » 27 lut 2012, 20:49

Rak - Panowie jacyś tacy rozchwiani emocjonalnie, sami nie wiedzą czego chcą Panie jakoś mam do nich uraz zawsze okazywały sie fałszywe.
:shock: :evil:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Štilić » 27 lut 2012, 21:31

Oj tam, oj tam :lol:
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Postautor: onaion » 01 mar 2012, 16:51

ja najwiecej w otoczeniu mam panien ( moja babcia, mama , maz, i kilka innych osob z rodziny) 2 fajne kolezanki to skorpiony, jedna to rak , siostry rak, strrzelec, byk..jakos z lwami i strzelacami mialam srednie relacje...
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Magicznasfera_pl » 16 mar 2012, 12:38

U mnie jest dużą różnorodność,ponieważ mama i tata to byk i skorpion,a brat jest Lwem. Ja z kolei to ryby,więc często dochodzi między nami do konfliktów,ale na ogół kończą się one pozytywnie:)
Awatar użytkownika
Magicznasfera_pl

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: szalin » 28 mar 2012, 22:58

W swoim życiu spotykam osoby głównie spod znaku Bliźniąt, znam kilka osób spod tego znaku. W dorosłym życiu potrafią się poświęcać dla szczęścia innych:)
Awatar użytkownika
szalin

Postautor: Dorota74 » 29 maja 2012, 17:10

Jestem rakiem ( koniec czerwca) moja mama rak z połowy lipca. Nie wiem czy dogadujemy sie bo to pokrewieństwo i czy zwyczajnie chcemy sie dogadać ale w pracy z rakami jakos mi nie po drodze. Może dlatego że dużo we mnie bliżniaka ( wenus w bliżniaku) i mam takie szczęście albo pecha ze ciągle gdzies na nich trafiam:)) Na początku jest oki potem sie rozmywa. Poza tym ryby skorpion trochę waga lew i znaki ziemskie ale po jakims czasie zaczynam ich wkurzać bo jestem typem rozchwianym emocjonalnie niestety. Natomiast unikam jak moge strzelców w moim poczuciu to ignoranci a ja jestem na tym punkcie bardzo przewrażliwiona. Kiedyś próbowałam dogadać sie z baranem i miałam dość bardzo szybko- nie lubie gdy ktoś sobie wlewa na zasadzie "co to nie ja"- Co do reszty znaków nie wiem nie miałam styczności.
Dorota74
Wpadłem na chwilę

Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Postautor: runoutofbreath » 23 mar 2016, 16:56

Ja jestem lew z przewaga blizniat (silnie zaznaczony asc) moja mama jest lwem, ale zupelnie innym niz ja, ponoc ma charakterystyke ryb, zerkajac na jej kosmogram widzialam tez duzo planet w pannie, moj tata jest zodiakalnym bykiem, ale chyba tez ma duzo z blizniat jak ja ;d moja babcia to strzelec, jednak bardzo spokojny, nie wydaje mi sie aby byla typowym strzelcem. Z moich przyjaciol to moja obecna przyjaciolka jest baranem (ale chyba tez niezbyt typowym) mialam tez bardzo fajna przyjaciolke, ktora byla wodnikiem, ale musiala miec cos z lwa bo byla dosyc uparta i dumna, wiec chyba dlatego sie dogadywalysmy ;d Oprocz tego skorpiony czesto mi sie zdarzaja lub os z wenus w skorpionie i plutonem, moze dlatego ze sama mam silnie zaznaczonego plutona w skorpionie, chociaz nie wiem czy to ma wplyw
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Poprzednia

Wróć do Znaki Zodiaku