Jakie znaki zodiaku spotykasz w swoim bliskim otoczeniu?

Jakie znaki zodiaku spotykasz w swoim bliskim otoczeniu?

Postautor: xMoni7 » 31 sty 2012, 23:09

Witajcie. Zastanawia mnie to, czy każdy z Was ma tak, że w swoim najbliższym otoczeniu spotyka najwięcej osób spod konkretnych znaków zodiaku? A czy może spotykacie przedstawicieli wszystkich?
Jak to jest u Was?

Ja np mam tak, że wśród bliskich mi osób, czy bliskich znajomy, z mojego otoczenia spotykam głowie: Wodniki, Skorpiony, Panny i Wagi.
Natomiast nigdy nie spotkałam: Ryb, Raków, Strzelców.

Czy według Was to od czegoś zależy? Może karma? Albo może odpowiedzi powinniśmy szukać patrząc na nasze daty urodzenia pod względem numerologicznym? Może to w liczbach jest zapisane, że przyciągamy do siebie takie, a nie inne energie zodiaków. Jak myślicie?

:)
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
"Ścieżek i dróg jest wiele, cel tylko jeden - Miłość"
Awatar użytkownika
xMoni7
Forumowicz do entej

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 1

Re: Jakie znaki zodiaku spotykasz w swoim bliskim otoczeniu?

Postautor: Mar85 » 31 sty 2012, 23:59

Wydaje mi się, że tu bardziej o numerologię chodzi, bo przyciągamy osoby o konkretnych cechach charakteru, poglądach na życie, a z innymi zamienimy kilka słów i tyle.

U mnie w rodzinie są 4 panny, 2 barany, wodnik, bliźnięta, lew.

W życiu spotkałam ludzi z pod znaku kilka baranów, 4 x byk, 2 x ryby, kilka koziorożców, kilka strzelców, wagi, skorpionów, raka. Chyba wszystkie znaki, ale z niektórymi osobami trudniej było złapać kontakt lub rozmowa się nie kleiła. Pomimo, że czasem były to te same znaki zodiaku. Przyznaję, że trochę czytam o charakterach i wierzę w to, że są typowe cechy osób o danym imieniu, znaku zodiaku, numerze w numerologii. :) Jedne bardziej nam odpowiadają, a inne są obojętne lub nawet denerwujące:D
Mar85
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 11

Postautor: Olenka74 » 01 lut 2012, 08:54

U mnie w rodzinie są 2 x wodniki, 2 x panny, 2 x koziorożce, lew, baran, 2 x raki, bliżniak, 2 x byki, wydaje mi się że mam cały zodiak wśród rodziny i znajomych, nawet miałam koleżankę, w liceum, która urodziła się tego samego dnia co ja, ale wyszło to dopiero jak miałyśmy 18-stkę w klasie :lol: :lol: .
Awatar użytkownika
Olenka74
Gawędziarz

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Rossalie » 02 lut 2012, 18:10

Tak jak wcześniej już napisałam w innym wątku otaczają mnie głównie Barany, Bliźnięta, Koziorożce, Panny i Wagi :)
Awatar użytkownika
Rossalie
Pleciuga

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: Aniołek93 » 02 lut 2012, 18:17

W rodzinie mam 3 Baranów, 2 Koziorożce, 1 Lwa 1 Byka, 1 Wodnika.

W przyjaciołach mam 3 Bliźniaków, 1 Barana, 2 Raków, 1 Lwa, 1 Strzelca, 1 Pannę.
Aniołek93
Pismak

Droga życia: 0

Postautor: pytajmnie » 02 lut 2012, 18:23

w rodzinie -2 lwy 2 strzelce 2 panny 2 koziorożce
u przyjaciół wodnik bliźniak ryba
Awatar użytkownika
pytajmnie
Pleciuga

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 4

Postautor: Elie » 02 lut 2012, 18:50

No ok.tylko np,ja jestem Rakiem 1 i najbardziej dogaduję się z Bykiem 7.Są pracowici i konkretni,chociaż troszeczkę chytruski.Kobiet Byków nie lubię ,obojętnie jaką ma dż.
Rybka 3,uuu,trudny orzech do zgryzienia.Prawdę powie przez pomyłkę,kłamie ,zmyśla ,chociaż nie jest kłótliwa.Tylko czasami warto usłyszeć prawdę w oczy,niż za plecami :P
Skorpiony 8 ,pracowici i po trupach do celu.Podziwiam,ale do czasu.Bywają niezwykle mściwi i podli.
Panna.Lubę i podziwiam za talent i czystość,kulturę.Tylko na dłuższą metę nie potrafię być w jej towarzystwie.
Strasznie przemądrzała i obrażalska.
Lubię wodniki i z tych co znam,podziwiam chociaż potrafią pokazać swoją wyższość.
I ok,oby tylko pokrywała się z rzeczywistością.Czyściochy jak Panny.Lubią porządek.
O innych,potem dokończe.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1935 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak

Postautor: Olenka74 » 02 lut 2012, 19:08

Jestem Rybką i nie potrafię kłamać, a jak to robię to od razu wszyscy wiedzą, że kłamię. Także ja akurat kłamczuszkiem nie jestem :D , za to bardzo kłótliwa, to i owszem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Olenka74
Gawędziarz

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Mar85 » 02 lut 2012, 22:31

Barany są uparte, lubią innym pomagać, z trudem, ale idą na kompromis.
Byki bardzo uparte, jak coś postanowią to tak musi być; nigdy nie odmawiają pomocy, oddadzą ostatnio bułkę innym; ich życie prywatne to ich twierdza; swoje problemy załatwiają w domu. Skryte w sobie, ale ambitne. Cenią sobie bezpieczeństwo.
O bliźniaku nie powiem za dużo, bo mam 8 miesięczną siostrzenicę, ale widzę że lubi być w centrum zainteresowania, mają 2 natury raz "niedobrotka", a raz "słodziak", a dorosły bliźniak potrafi słuchać i się poświęcać, aby uszczęśliwić innych.
Rak nie mam zdania.
Lew lubi dogryzać innym, być w centrum zainteresowania, nie lubi sprzeciwu, lubi być chwalony, perfekcjonista w swojej dziedzinie. Jak nie wygra to się bardzo obraża.
Panny czyste, kulturalne, jak im coś nie wyjdzie to są złe jak osy lepiej się nie zbliżać. Lubi mieć idealnie w kuchni, w porządkach. Jak ma problem to tłumi to w sobie, ale potem żali się i często nie słucha rad innych. Bardzo zaradne życiowo, odnoszą sukcesy w pracy za swoją dobroć i pomysłowość. Taka złota rączka, jest bardzo czuła na losy innych. Łatwo ją urazić, a wtedy trudno ją udobruchać.
Waga pracowita, dobra, uparta, ambitna.
Skorpiony egoiści, gdy chodzi o osiąganie swoich celów, mściwi to fakt, czasem w młodości leniwi, ale ambitni i szybko się uczą nowych rzeczy.
Strzelec jest pracowity, dobry, ma własne poglądy, których broni, ambitny, potrafi wiele się wyrzec dla dobra rodziny. Czasem uparty.
Koziorożec to dusza towarzystwa, pracowity, rodzinny, ambitny, przedsiębiorczy, lubi osiągać sukces w pracy.
Wodnik lubi się wykazać, czasem leniwy jak czegoś nie lubi, nie lubi sam podejmować trudnych decyzji, jak coś go wkurza to milczy, aż w końcu wybucha.
Ryby są wygadane, mają własne poglądy, których się trzymają, nie przebierają w słowach i czasem ranią, lubią pomagać innym, pracowici, kłótliwa, krytykuje innych a sam nie jest fair.

to takie moje spotrzeżenia:D
Mar85
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 11

Postautor: Elie » 02 lut 2012, 22:37

Rak nie mam zdania.

w zasadzie to szkoda,bo Raczki mają dobre serca :D :mrgreen:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1935 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak

Następna

Wróć do Znaki zodiaku