Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 10 lis 2017, 18:07

pafnucek pisze:Droga Myszko,

Poproszę o przesłanie anielskie dotyczące mojego życia uczuciowego, na obecną pracę oraz propozycję pracy, którą otrzymałam. Marzę o zmianie miejsca zamieszkania, więc jeśli i o to mogę poprosić to jest to specjalna urodzinowa prośba :-)

Z serca dziękuję :0vishenka:

uczucia

HAAWIJA

Obrazek

Mocna energia ochronna, przynosząca poczucie bezpieczeństwa. Leczy chore dusze i uwalnia je od poczucia winy oraz pomaga w przezwyciężaniu barier emocjonalnych i mentalnych. Rozwija pokorę i naturalne, zdrowe podejście do życiowych problemów. Chroni przed popełnianiem błędów, a w przypadku zejścia na złą drogę podaje pomocną dłoń i pomaga uzyskać przebaczenie. Uczy podejmować prawidłowe decyzje poprzez kierowanie człowieka w nurt licznych działań, które wymagają szybkich rozwiązań. Pod jego opieką znajdują się osoby słabsze, upośledzone oraz małe dzieci, nie mogące decydować o sobie.

POSTRZEGASZ TĘ SYTUACJĘ PRAWIDŁOWO

Obrazek

Horus

Zaufaj swoim uczuciom dotyczącym tej sytuacji, ponieważ są trafne i przekonywujące. Pozbądz się wątpliwości wobec swoich odczuć nawet w obliczu opinii innych. Twoja duchowa wrażliwość pomogła Ci zobaczyć prawdę. Choć łatwiej byłoby iść z tłumem albo popaść w apatię, od ciebie oczekuje się podjęcia decydującego działania. Ty już wiesz co masz robić. Nawet jeśli ludzie nie wspierają cię, wiedz że robi to twój Duch. Inni wkrótce przyjmą twój punkt widzenia. W międzyczasie obejmij rolę przewodnika.

Dodatkowe znaczenie karty:

· Zaufaj swojej intuicji i wewnętrznym odczuciom
· Ignoruj krytykę, przeciwników i sceptyków
· Unikaj sytuacji lub relacji które, jak czujesz, nie są dla ciebie dobre
· Tylko ty wiesz co jest dla ciebie odpowiednie

***********************************************************************************

Horus o głowie sokoła, egipski bóg nieba i słońca, to syn Ozyrysa i Izys. Został poczęty wkrótce po tym, jak jego matka, z pomocą boga słońca Ra, przywróciła do życia jego ojca. Ponieważ podczas walki dla pomszczenia śmierci Ozyrysa oko Horusa zostało zranione, bóg ten jest reprezentowany przez jedno duże, jasnowidzące oko.
Możesz prosić Horusa o pomoc w kwestii widzenia fizycznego lub duchowego, a także o to, aby dostrzec prawdę w zaistniałej sytuacji.

obecna praca

TRIUMF

Obrazek

Anioł Stróż

Będziesz triumfował, a Twoje pragnienia dadza o sobie znać. Wszelkie przeszkody, których doświadczałeś są tymczasowe. Twój Anioł Stróż zadba o szczegóły i usunie z Twojej drogi wszelkie przeszkody. Nie martw się pojawiającymi się problemami, ponieważ sa one tylko złudzeniem, które szybko zniknie. Jeżeli nadmiernie martwisz się pewnymi sprawami, rosną one dodatkowo w siłę. Zamiast tego spójrz na nie jak na chmury, które nie mogą ci przecież w niczym przeszkodzić.
Jest to szczególnie ważny czas dla Ciebie. Musisz utrzymac kontakt z Bogiem i Twoim Aniołem.
Czasami kiedy żyjemy w stresie, zapominamy o modlitwie i nie prosimy Boga o pomoc. Jest to jednak czas kiedy szczególnie musimy prosić Stwórcę i niebiańskich Przewodników o wsparcie.
Anioły z chęcią poprowadzą Cię przez życie. Wiedzą one doskonale, że w przyjaznym środowisku rozkwitniesz niczym kwiat, który rośnie gdy ma pod dostatkiem substancji odżywczych, wody i światła słonecznego.
Twoje życie staje się bardziej spokojne i unormowane. Przeszkody i problemy należą już do przeszłości.

GRACE I ANTOINETTE

Obrazek

By znalezć rozwiązanie, wczuj się w sytuację innej osoby.

Dodatkowe znaczenie:

To nieporozumienie jest wynikiem błędnej oceny motywów i charakteru innej osoby. Aby uzdrowić tę sytuację, musisz przestać osądzać. Zamiast zaszufladkować kogoś w kategoriach dobra i zła, znajdz w sobie współczucie. Wiedz, że każdy żyje jak umie najlepiej. Zamiast litować się nad kimś, spróbuj odnalezć w nim wewnętrzną siłę oraz iskrę Bożą. W ten sposób spowodujesz, że na Ciebie i tę osobę spłynie światłość.
Masz tendencję do postrzegania ludzi przez pryzmat własnej osoby. Ta sytuacja jest więc pretekstem, by uporać się z kwestią własnego ego. Myśląc więc o danej osobie, powtarzaj po prostu afirmację: „Chcę uwolnić tę część mnie, która irytuje się, gdy o Tobie myślę”. My, Anioły, pomożemy Ci w cudowny sposób uzdrowić tę sytuację – wkrótce wszyscy zapomną o całym zajściu i wybaczą Ci. Kluczem do tego jest umiejętność współczucia innym.

PRAWO DUCHOWEGO
PRZYCIĄGANIA

Obrazek

Melchizedek

Sytuacja o którą pytasz pojawiła się na skutek działania Prawa Duchowego Przyciągania.
Poprzez swoje myśli, emocje i przekonania przyciągnąłeś określonych ludzi czy sytuacje.
W taki sam sposób, ludzie i sytuacje niegdyś cię absorbujące, odchodzą teraz z twojego życia, ponieważ zmieniłeś kierunek swojej energii orientując ją na własną drogę duchową.
„Podobieństwa się przyciągają’ – co oznacza , że wszystko i wszyscy pojawiający się w twoim życiu pasują do twoich wzorców myślowych. Jeżeli chcesz zmienić to co przyciągasz, myśl pozytywnie z miłością i radością. Mistrzowie Duchowi i Aniołowie mogą Ci pomóc w tej zmianie.

· Możesz zmienić lub uzdrowić tę sytuacje poprzez wzniesienie swoich myśli na bardziej optymistyczny poziom
· Dzięki twoim modlitwom i zapewnieniom zyskałeś nową wspaniałą osobę lub możliwość.
· Nie jest ona ani nagrodą ani karą; przyciągnąłeś ją, co oznacza, że od ciebie zależy, czy ją odrzucisz czy przyjmiesz
· Wyobrażaj sobie i utrzymuj tylko to, czego pragniesz.

Melchizedek był kananejskim kapłanem – królem i nauczycielem patriarchy Abrahama.
W wielu starożytnych tekstach duchowych kojarzony jest z Michałem Archaniołem i Jezusem, oraz tym, który zamieniał swe imię z obiema postaciami.
Melchizedek był uważany za potomka Noego i wielkiego duchowego mistrza alchemii i świętej geometrii (elementy składowe materii).
Wzywaj Melchizedeka, by pomógł Ci zrozumieć i doskonalić mądrość ezoteryczną.

propozycja pracy

OSŁANIAJ SIĘ

Obrazek

Karta ta, wskazuje na to, że jesteś teraz szczególnie wrażliwy na energię i emocje. Archanioł Michał osłania cię przed przykrą energią, jednak bardzo ważne jest, abyś podjął kroki, które pomogą temu wysiłkowi. Na przykład, unikaj sytuacji, w których wyrażany jest gniew i/lub istnieje współzawodnictwo. Poza tym trzymaj się z dala od barów, pubów lub innych miejsc, w których jest nadmiar używek, co przyciąga słabsza energię. Podążaj za swoimi naturalnymi skłonnościami do bycia z samym sobą albo spędzania czasu z grzecznie wypowiadającymi się, bystrymi ludźmi.

Możliwe wybrane znaczenia:
- Noś ze sobą ochronną kryształową kulę, np. czarną
- Upewnij się, że jesteś ochraniany fizycznie, masz ubezpieczenie zdrowotne, sprawny pojazd itd.
- Bądź ostrożny w radzeniu sobie z tą sytuacją i relacją

Modlitwa
Archaniele Michale, proszę Cię, abyś ochraniał swoją potężną tarczą mnie, a także moich najbliższych, pojazd i dom. Otocz nas swoją purpurową poświatą, która pozwala przeniknąć prawdziwej miłości. Proszę, bądź ze mną w dzień i w nocy i spraw, aby moi najbliżsi byli bezpieczni (wymień właściwe osoby lub sytuację).

PRAWO PRZYCIĄGANIA

Obrazek

„Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na twoją prośbę, z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyższych częstotliwości.”

Poprzez tę kartę anioły przypominają ci, że dzięki prawu przyciągania możesz poprawić sytuację, o którą pytasz. Skargi i zmartwienia przyciągają jeszcze więcej tej samej energii, więc wznieś swe myśli na wyższy poziom (z pomocą aniołów), żeby zaczęły przyciągać to, czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja już została uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Poczuj wdzięczność, że w sferze ducha jest to już faktem, wykonując w ten sposób pierwszy krok ku sprowadzeniu tej sytuacji na poziom materialny.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Myśl o tym czego pragniesz, zamiast zamartwiać się i narzekać.
· Wznieś się na poziom osoby, którą pragniesz przyciągnąć.
· Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej pociągają cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych. To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

SPÓJRZ OCZYMA INNYCH

Obrazek

Avalokiteśvara

Odczuwasz silne emocje w związku z tą sytuacją, może czujesz się zdenerwowany, niezrozumiany czy wykorzystywany. Ta karta daje ci odczuć że możesz osiągnąć porozumienie, jeśli wezmiesz pod uwagę opinię innych. Nie musisz się z nią zgadzać, ale po prostu spróbuj zrozumieć ich motywację i wczuj się w ich sytuację. Takie podejście może całkowicie zmienić energię tego sporu, tak jak przecięcie węzła gordyjskiego. Gdy spojrzysz z punktu widzenie innych, otworzysz drzwi niekonwencjonalnemu rozwiązaniu.

· Spójrz na siebie oczyma osoby, którą pragniesz poznać lub spotkać
· Odrzuć defensywność w swoich relacjach
· Popatrz głębiej i zobacz boskość w każdym człowieku
· Wybacz dawne rany i zacznij na nowo

******************************************************************************************

Avalokiteśvara jest wschodnim bóstwem, które czuwa nad światem i słyszy wszystkie modlitwy. Jest uważany za formę męskiej energii QuanYin, bogini współczucia. Avalokiteśvara postanowił wstrzymać swoje przejście do nirwany, dopóki cała ludzkość nie będzie wyzwolona. Spieszy więc chętnie do każdego kto go prosi o pomoc w sprawach rozwoju duchowego.

zmiana miejsca zam.

JUŻ CZAS WYJŚĆ
Z NIEZDROWEJ SYTUACJI

Obrazek
Archanioł Michał wysłuchał twoich próśb o pomoc, a odpowiedź od niego przyjdzie za pośrednictwem tej karty: Zostaw! Już zbyt długo przedłużasz toksyczną sytuację i inwestujesz przy tym dużo czasu i energii, które nie powodują uzdrawiających wyników. Doświadczenie to, nie jest korzystne ani dla ciebie ani dla ludzi, których to dotyczy. Nie musisz pozostawać w złym stanie. Idź dalej naprzód, bez winy i zawahania. Anioły będą cię wspierać i zapewniać o tym, że podział jest harmoniczny, a Archanioł Michał użyje swej tarczy, aby cię ochronić. Podążaj za wewnętrznym głosem, a przemiana pójdzie gładko.

- Ubiegaj się o nową pracę
- Zrób detoksykację ciała od alkoholu, papierosów lub innych używek
- Prowadź zdrowszą dietę
- Zasięgnij opinii od drugiego lekarza
- Skonsultuj się z prawnikiem rozwodowym
- Przeprowadź się do domu
- Upewnij się, że twoje środowisko jest wolne od wszelkich toksyn i chemikaliów

Modlitwa
Archaniele Michale, na których częściach mojego życia powinienem skupić się teraz najbardziej? Dziękuję Ci za to, że pomagasz mi słyszeć Twoje odpowiedzi i dajesz odwagę do rozpoczęcia uzdrawiających zmian w moim życiu.

pozdrawiam cieplutko :usmiech:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Postautor: myszka » 10 lis 2017, 18:19

AnetaW pisze:Witam, poproszę o przesłanie do końca miesiąca na pracę.

SPÓJNOŚĆ

Obrazek

Przeslanie karty:

Dopasuj swoje działania, które dotyczą tego, co jest dla Ciebie dobre, do wlasnych wartości i wewnętrznych przekonań.

Karta ta jest odpowiedzią na Twoje pytania lub modlitwy o zwiększenie szczęścia i pewności siebie. Aniołowie odpowiadają: Rób tylko to, co uważasz za słuszne. Nie wzoruj się na innych, tylko działaj zgodnie ze swoim kodeksem postępowania.

Aniołowie przekazują Ci, że podejmowanie działań, które powodują poczucie winy lub wstydu, prowadzi do obniżenia Twojej samooceny i pewności siebie.

Odwrotnie, możesz poczuć się świetnie jedynie przez robienie tego, co uznajesz za słuszne. I podstawą do tego jest wyłącznie Twój kręgosłup moralny, niczyj inny.

Aniołowie mogą pomóc Ci zmienić lub naprawić sytuację lub związek, tak, abyś był w stanie
Doprowadzić całe swoje życie do zgody z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami.

DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ

Połóż się i medytuj w stanie powszechnie znanym jako „sen na jawie” - czyli pozwól swojej wyobrażni krążyć swobodnie. Nakaż swojemu umysłowi, sercu i duszy, aby pokazały Ci duchowy film o Tobie, żyjącym na najzdrowszym i najwyższym poziomie. Obejrzyj ten film i zapamiętaj, jakie wywołał w Tobie uczucia. Następnie powiedz:

„Archaniele Michale, proszę Cię o pomoc w zorganizowaniu mojego życia i codziennych czynności, abym w całości pogrążył i zaangażował się w czynności, które odzwierciedlają moją wyższą świadomość. Proszę pomóz mi pozbyć się zachowań, nawyków i działań, które wywoływały poczucie winy i wstydu w przeszłości i zastąpić je odpowiednimi dla mnie działaniami.”

OCEAN

Obrazek

„Głębokie błękitne morze przemawia do twojej duszy, przynosząc uzdrowienie i ukojenie. Wystarczy, że wyobrazisz sobie, jak zanurzasz się w jego uzdrawiającym łonie, by doświadczyć upragnionych rezultatów. Najlepiej jednak spędz trochę czasu nad prawdziwym oceanem. Niech jego moc i piękno zmyje wszelkie troski i obawy.”

Otrzymujesz tę kartę ze względu na twoją więz z oceanem. To znak, że powinieneś spędzać więcej czasu nad morzem, na przykład w czasie urlopu. Anioły pomogą ci w tym, jeśli je poprosisz i przyjmiesz ich pomoc. Powietrze nad oceanem i jego woda inspirują cię i uzdrawiają.

· Oczyszczaj się, biorąc kąpiele z solą morską.
· Pij więcej wody.
· Łącz się z delfinami i innymi morskimi istotami.
· Jedno z twoich poprzednich wcieleń związane jest z oceanem.
· Naucz się jakiegoś sportu wodnego, na przykład żeglowania, nurkowania z fajką albo akwalungiem.

pozdrawiam serdecznie :usmiech:
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: pafnucek » 11 lis 2017, 14:21

Droga Myszko,
Dziękuję bardzo :0vishenka:
Wyciągnięte karty mnie zaskoczyły zwłaszcza dotyczące mojej obecnej pracy, bo ja czuję się nią bardzo zmęczona.
Jeśli mogę Cię prosić o jeszcze 2 przesłania...
Jedno ogólne o wskazanie drogi zawodowej oraz o wyjazd do Argentyny.

Z góry bardzo dziękuję, :0vishenka:

Jeśli mogłabym coś dla Ciebie zrobić w zamian to daj proszę znać.
pafnucek

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: myszka » 11 lis 2017, 16:34

pafnucek pisze:Droga Myszko,
Dziękuję bardzo :0vishenka:
Wyciągnięte karty mnie zaskoczyły zwłaszcza dotyczące mojej obecnej pracy, bo ja czuję się nią bardzo zmęczona.
Jeśli mogę Cię prosić o jeszcze 2 przesłania...
Jedno ogólne o wskazanie drogi zawodowej oraz o wyjazd do Argentyny.

Z góry bardzo dziękuję, :0vishenka:

Jeśli mogłabym coś dla Ciebie zrobić w zamian to daj proszę znać.

Kochanie a skad wiesz jak sie bedziesz czuła w nowej pracy? moze jednak ta nowa praca o ktorej piszesz nie jest dla Ciebie dobra? może wpadłabys z deszczu pod rynnę? :wink: moze trzeba rozejrzec sie, poszukac czegos innego?
A co Ci mowi Twoja intuicja? W koncu to Ty kierujesz swoim zyciem i Ty dokonujesz wyborów (jak kazdy z nas).

ad1

NLOKIEL

Obrazek

Energia tego anioła szczególnie potrzebna jest osobom
uwikłanym w okultystyczne praktyki, na które rzucono klątwę lub urok. Dostraja do naturalnych praw kosmicznych, co owocuje pełniejszym i bardziej rozumnym życiem. Przynosi zdolności w zakresie nauk ścisłych. Rozwija szczerość i otwartość, co przyczynia się do lepszego wykorzystywania życiowych szans. Silnie chroni przed emocjonalnymi wampirami i leczy z lęków i depresji. Skłania do dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Wpływ tej wibracji zwiększa intuicję i wyobraźnię.

OCZAROWANIE

Obrazek

znaczenie karty:

Znajdż ponownie w sobie dziecięce uczucie ciekawości i respektu. Postrzegaj świat jako magiczne miejsce.
Pamiętasz jak byłaś dzieckiem i jak magiczny wydawał się wtedy świat? Odczucie oczarowania jest bliskie naszemu wewnętrznemu dziecku. Czy na przestrzeni lat straciłaś to uczucie zaciekawienia?
Aniołowie proszą Cię, byś ponownie odnalazł w sobie magiczną wrażliwość przez przypomnienie sobie, że otacza Cię niezwykła siła. Poproś Boga i Anioły o pomoc we wszystkim – w drobnych i wielkich sprawach. Nie martw się – nie odciągasz Aniołów od „bardziej pilnych spraw”, gdy prosisz ich o pomoc w codziennych sytuacjach. Oni naprawdę bardzo chętnie Ciebie wspomogą, więc nie musisz się przejmować. W ten sposób będziesz promieniować radością i dziecięcą ciekawością, która ufa, że ma prawdziwą opiekę. A gdy jesteś radosny Twoje boskie światło inspiruje wszystkich, którzy Ciebie widzą.

ad2

JUŻ CZAS WYJŚĆ
Z NIEZDROWEJ SYTUACJI

Obrazek
Archanioł Michał wysłuchał twoich próśb o pomoc, a odpowiedź od niego przyjdzie za pośrednictwem tej karty: Zostaw! Już zbyt długo przedłużasz toksyczną sytuację i inwestujesz przy tym dużo czasu i energii, które nie powodują uzdrawiających wyników. Doświadczenie to, nie jest korzystne ani dla ciebie ani dla ludzi, których to dotyczy. Nie musisz pozostawać w złym stanie. Idź dalej naprzód, bez winy i zawahania. Anioły będą cię wspierać i zapewniać o tym, że podział jest harmoniczny, a Archanioł Michał użyje swej tarczy, aby cię ochronić. Podążaj za wewnętrznym głosem, a przemiana pójdzie gładko.

- Ubiegaj się o nową pracę
- Zrób detoksykację ciała od alkoholu, papierosów lub innych używek
- Prowadź zdrowszą dietę
- Zasięgnij opinii od drugiego lekarza
- Skonsultuj się z prawnikiem rozwodowym
- Przeprowadź się do domu
- Upewnij się, że twoje środowisko jest wolne od wszelkich toksyn i chemikaliów

Modlitwa
Archaniele Michale, na których częściach mojego życia powinienem skupić się teraz najbardziej? Dziękuję Ci za to, że pomagasz mi słyszeć Twoje odpowiedzi i dajesz odwagę do rozpoczęcia uzdrawiających zmian w moim życiu.

TWOJE WEWNĘTRZNE WSKAZÓWKI
SĄ RZECZYWISTE I GODNE ZAUFANIA

Obrazek

Archanioł Michał wie, że Twoje uczucia są niepewne i pomieszane, więc wysyła ci tę kartę jako weryfikację tego, czy słyszysz go dokładnie w myślach, pomysłach i uczuciach. Ostatnio miałeś poczucie, że musisz podjąć działanie jednak wahałeś się z powodu strachu, że wykonasz niewłaściwy ruch. Karta ta potwierdza, że owe zmiany są bezpieczne.

- Twój nowy pomysł jest odpowiedzią na modlitwę, więc działaj zgodnie z nim
- Uczucie, które otrzymałeś jest bardzo ważne
- Jeżeli nie ufasz osobie albo sytuacji, bierz pod uwagę te uczucia
- Jesteś prowadzony przez wewnętrzne wskazówki – nawet wtedy, gdy nie widzisz ich, zawsze za nimi podążaj

Modlitwa
Proszę, pomagaj mi wyraźnie słyszeć, widzieć, czuć i znać boże wskazówki, o które prosiłem i modliłem się. Pozwól mi trzymać moje ego z boku, abym przepełnił się Twoją mądrością… dla mojej własnej korzyści i dla tych, którzy są wokół mnie.

SZCZĘŚCIE W NIESZCZĘŚCIU

Obrazek

„To co wydaje się być problemem, w rzeczywistości jest częścią odpowiedzi na twoje modlitwy. Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji, gdy wszystko się wyjaśni. Ufaj w moc niebiańskiej ochrony i nieskończoną mądrość, a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.”

Anioły zesłały ci tę kartę, żebyś mógł dostrzec błogosławieństwo ukryte pod pozorem wyzwania. Coś, co wydawało się utracone, musiało odejść, ustępując miejsca czemuś lepszemu. Nie bój się swojej przyszłości, lecz módl się i idz za swym głosem wewnętrznym, który przemawia do ciebie w postaci powracających uczuć, myśli, wizji i słów.

· Jedne drzwi się zamykają, inne otwierają.
· Sposób w jaki zostaną spełnione twoje modlitwy zostaw Bogu.
· Porzuć potrzebę kontroli i przewidywania wyniku swej obecnej sytuacji.
· Ufaj.

pozdrawiam cieplutko heart
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: pafnucek » 11 lis 2017, 18:52

Dziękuję Myszko, tak właśnie odczytalam Twoje karty, że zmiana nie byłaby korzystna. Sama szukam trzeciej drogi. Jeszcze raz dziękuję. :0vishenka:
pafnucek

Postautor: myszka » 11 lis 2017, 19:08

Powodzenia kochanie :buziak:
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Smoczyca » 15 lis 2017, 21:02

Witam Myszko,
czy mogę prosić o przesłanie na moje życie uczuciowe?
Z góry dziękuję :0vishenka:
Smoczyca

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: myszka » 17 lis 2017, 11:44

Smoczyca pisze:Witam Myszko,
czy mogę prosić o przesłanie na moje życie uczuciowe?
Z góry dziękuję :0vishenka:

ZNAK Z GÓRY

Obrazek

Anioł Stróż

Niebo przesyła Ci błogosławieństwo i odpowiedzi w formie znaków w świecie materialnym. Są to rzeczy, które nieustannie widzisz i słyszysz. Karta namawia, byś zwrócił baczną uwagę na znaki, ponieważ są one częścią odpowiedzi na Twoje pytanie.
Zwróć uwagę na wszystko co zobaczysz lub usłyszysz trzy razy lub więcej. Jeśli na przykład kilka osób poleca Ci tę samą książkę, film lub zdjęcia, jest to znak.
Obserwuj niezwykłe zdarzenia, np. chmury w kształcie Anioła lub rój motyli. Zwróć uwagę na rzeczy, które mają szczególne znaczenie, takie jak piosenka ukochanej osoby w radio lub kwiat, który kojarzy Ci się z daną osobą lub sytuacją.
Nie jest to tylko szczęśliwy zbieg okoliczności. Stare powiedzenie, że „ przypadki zdarzają się wtedy, gdy Bóg pozostaje anonimowy” idealnie tu pasuje. Zaufaj znakom, które
otrzymujesz i wiedz że są one bardzo rzeczywiste i znaczące.

TERESA

Obrazek

Przerwa! Do tej pory byłeś bardzo zapracowany, spełniając potrzeby innych.
Teraz nadszedł czas na odpoczynek i zajęcie się sobą.

Dodatkowe przesłanie:
Mój drogi, pracowałeś bardzo ciężko! Jesteś teraz bardzo zmęczony, ale wciąż zmuszasz się do kolejnego wysiłku! Jestem tu po to, aby mocno i z miłością wziąć Cię za rękę i powiedzieć Ci: „Zatrzymaj się!” Powstrzymaj się na chwilę od pracy i pozwól sobie na wytchnienie. Z pewnością na nie zasłużyłeś. Dzięki odpoczynkowi będziesz mógł pózniej pracować lepiej i wydajniej.
Tak wiele dajesz innym, że w takiej chwili jak ta czujesz brak równowagi. Dziecko w Tobie prosi o uwagę i opiekę, której nikt oprócz Ciebie i Aniołów nie jest mu w stanie zapewnić. Dlatego pozwól sobie na tak potrzebny Ci odpoczynek. Zdrzemnij się lub idz pograć w jakąś grę. Proszę nie odkładaj tego na póżniej. Bądź pewien że Twoje obowiązki nie zostaną zaniedbane. Gdy się odprężysz, poczujesz w sobie nowe pokłady energii i przyjdą Ci do głowy nowe pomysły. Ześlemy Ci także dodatkową, ziemską pomoc i pomożemy w rozdzielaniu pracy między innych.

pozdrawiam cieplutko heart
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Smoczyca » 17 lis 2017, 15:29

Bardzo, bardzo Ci dziękuję. :0vishenka:
Smoczyca

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: myszka » 17 lis 2017, 17:25

Smoczyca pisze:Bardzo, bardzo Ci dziękuję. :0vishenka:

:buziak:
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gabinet Anielski Myszki