Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: Fenghuang » 21 lis 2017, 12:34

dzień dobry Kochana Myszko :usmiech:

dawno mnie tutaj nie było.... bardzo dawno,
za radą Aniołów i Twoją nie dopytywałam - czekałam :usmiech: ale teraz się coś zaczęło się zmieniać

proszę Cię o podpowiedzi Aniołów na uczucia, miłość, na mężczyznę, z którym zaczęłam pracować od pażdziernika

dziękuję heart
Awatar użytkownika
Fenghuang

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 8

Postautor: myszka » 22 lis 2017, 08:35

Fenghuang pisze:dzień dobry Kochana Myszko :usmiech:

dawno mnie tutaj nie było.... bardzo dawno,
za radą Aniołów i Twoją nie dopytywałam - czekałam :usmiech: ale teraz się coś zaczęło się zmieniać

proszę Cię o podpowiedzi Aniołów na uczucia, miłość, na mężczyznę, z którym zaczęłam pracować od pażdziernika

dziękuję heart

UWOLNIJ SIĘ I PODDAJ SIĘ

Obrazek

„Obdarzamy cię błogosławieństwem naszej promiennej miłości. Wyciągnij ręce i uwolnij się od wyzwań, których dotąd trzymałeś się tak kurczowo. Otwórz serce i przyjmij naszą miłość i pomoc.”

Anioły obdarzają cię tą kartą, ponieważ usiłujesz poprawić swoją sytuację samodzielnie. Pragnę ci pomóc i spełnić twoje modlitwy, ale najpierw musisz się poddać i uwolnić od tej sytuacji. Poddanie się wynika ze znużenia ciągłą walką. Przynosi emocjonalną swobodę i wiarę, że boska mądrość Ducha (również twojego wyższego JA) lepiej sobie poradzi. Poddanie się nie oznacza przegranej ani chęci oddania się czyjejś kontroli. Dzięki poddaniu się osiągniesz lepszy wynik. Jeżeli potrzebujesz pomocy, poproś anioły, a pomogą ci się poddać.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Nie martw się tym, w jaki sposób zostanie spełniona twoja modlitwa. Szczegóły pozostaw Bogu.
· Chętnie proś o pomoc.
· Uwolnij się od napięcia i potrzeby kontroli, a wszystko ułoży się najlepiej.
· Nie walcz o władzę w swoim związku. Zachowaj swoją moc, a nie będziesz musiał o nią walczyć.

ARIELLE

Obrazek

Nowe doznania psychiczne i duchowe zmieniaja sposób, w jaki postrzegasz świat i samego siebie. Odkryj swoje duchowe talenty poprzez naukę, modlitwę i medytację.

Dodatkowe przesłanie:
To nie Twoja wyobraznia. Naprawdę jesteś medium i potrafisz nawiązywać łączność ze światem duchów. Te mistyczne doznania są wynikiem Twojej zwiększonej otwarności na sprawy duchowe oraz Twoich próśb o wskazanie Ci boskich opiekunów i drogi życiowej. Jestem jednym z Aniołów, których zadaniem jest pomoc obdarzonym zdolnościami parapsychologicznymi. Zapewnimy Ci dodatkową pomoc na Ziemi w postaci Przewodników Duchowych, książek i zajęć, które pozwolą Ci dalej rozwijać swoje zdolności.
Nie obawiaj się tego daru. Mimo że w dzieciństwie lub młodości byłeś wytykany palcami lub karany za bycie medium, pomożemy Ci zwalczyć wszelkie obawy dotyczące kontaktowaniu się ze światem duchów. Poproś tylko o naszą pomoc, a będzie Ci udzielona.
Ziemia potrzebuje Twojej pomocy już teraz. Prosimy, byś kierował boską miłość i światłość, które masz w sobie ku tym, którzy najbardziej ich potrzebują. Po prostu wysyłaj przesłanie Bożej miłości ku miejscu, roślinie, zwierzęciu, człowiekowi lub sytuacji, a spłynie na nich łaska. Dziękujemy Ci za pomoc Aniołom na Ziemi.

MIEJ PEWNOŚĆ SIEBIE

Obrazek

Ta karta jest jak talizman, który podnosi pewność siebie. Archanioł Michał próbował zapewnić cię o twojej sile, mocy i umiejętnościach cennych dla bożego planu osiągnięcia spokoju. Michał chroni cię wtedy, kiedy świecisz jasnym światłem. Słuchaj intuicji i działaj w opanowaniu. W relacjach z ludźmi, twoja pewność siebie przyciąga ich na twoją stronę, a także wymusza szacunek. Kiedy każdego dnia kładziesz się spać, pros Archanioła Michała o pomoc w podnoszeniu pewności siebie. Wówczas obudzisz się w poczuciu miłości i współczucia do siebie i innych.

Możliwe wybrane znaczenia:
- Miej pewność siebie w planowaniu
- Żyj w harmonii ze swoją intuicją
- Zaufaj osobie, o której się czegoś dowiadujesz
- Miej wiarę w to, że droga, którą kroczysz jest dobra
- Wiedz, że twoje finansowe potrzeby, jak również i inne w najbliższej przyszłości będą zaspokojone

Modlitwa
Archaniele Michale, proszę użycz mi swojej odwagi i hartu ducha. Dopomóż mi w uświadomieniu sobie, że jestem jednością z tym wszystkim co jest boskie: miłością, mądrością, siłą, twórczością, obfitością i zdrowiem. Pozwól mi poczuć pewność siebie i spokój w sobie.

pozdrawiam serdecznie :usmiech:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Postautor: Fenghuang » 22 lis 2017, 19:51

dziękuję Kochana, chciałam jeszcze dopytać o inne rzeczy, ale chyba nie muszę :buziak:

wiele dobra i pięknych chwil dla Ciebie, dziękuję :usmiech:
Awatar użytkownika
Fenghuang

Postautor: myszka » 23 lis 2017, 08:56

Powodzenia heart
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Fenghuang » 24 lis 2017, 17:53

myszka pisze:Powodzenia heart

dziękuję, naprawdę ciekawa jestem, bo pierwszy raz zdarzyło mi się takie podobieństwo w relacjach z mężczyzną, odczuwanie, upodobania, poczucie humoru i to, że jedno coś mówi, a drugie kończy dokładnie tak, jak pierwsze chciało - niesamowite!! i dlatego tak mnie to uderzyło :usmiech: :usmiech:
Awatar użytkownika
Fenghuang

Postautor: myszka » 24 lis 2017, 22:02

To super :D
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Poprzednia

Wróć do Gabinet Anielski Myszki