Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 28 gru 2017, 16:18

Eli kochanie dziękuję za pamięć i za życzenia :buziak: heart heart heart
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 175 razy

Postautor: Scarlett » 28 gru 2017, 23:54

Sto lat, Myszeńko, spełnienia wszystkich marzeń! :0vishenka:
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 444 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: myszka » 29 gru 2017, 06:58

Dziękuję heart
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: pafnucek » 07 sty 2018, 13:23

Droga Myszko,

Chciałabym Ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :0vishenka: !

Chciałabym też poprosić o przesłanie anielskie dotyczące dwóch kwestii - jedną na pewną relację damsko - męską:-)
a drugą, co stoi za lękiem związanym z podejmowaniem przeze mnie decyzji.

Pozdrawiam ciepło!!!
pafnucek

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: myszka » 08 sty 2018, 09:29

pafnucek pisze:Droga Myszko,

Chciałabym Ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :0vishenka: !

Chciałabym też poprosić o przesłanie anielskie dotyczące dwóch kwestii - jedną na pewną relację damsko - męską:-)
a drugą, co stoi za lękiem związanym z podejmowaniem przeze mnie decyzji.

Pozdrawiam ciepło!!!

Dziękuję za życzenia :)

ad1

ANIOŁ MIŁOSCI

Obrazek

Pojawienie się tego anioła może mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze może zwiastować pojawienie się miłości lub zwrócić uwagę o możliwych zagrożeniach. Anioł mówi że jesteś dobry, wszak nosisz w sobie tę malutka cząstkę boskości. Tak bardzo chcesz kochać i chcesz być kochany. Nieraz w samotności nocy lub szarości wieczoru wołasz o miłość pragnąc , by ktoś utulił twoje smutki i zabrał rozpacz. Wiele obietnic dajesz sobie, aby zjawiła się ta wymarzona miłość. I co robisz , gdy wkracza w twoje życie? Łapiesz ją jak ptaka, ściskasz mocno w garści, chcesz aby była tylko twoja. Zapominasz, że ona, ta twoja miłość też jest człowiekiem i ma prawo do decydowania o sobie. Prawdziwa miłość nie zna zazdrości, nie zna kłamstwa, ma w sobie wiele wybaczenia i daje wiele wolności. A jaka jest twoja miłość? Anioł miłości chce napełnić twoje serce dobrymi, złocistymi energiami, zasilić cię pozytywnym spojrzeniem na miłosne sprawy i dać wiele nadziei na szczęście bycia kochanym.

wyglada na to ze relacja jak najbardziej rozwojowa :)

ad2

DARY OD BOGA

Obrazek

Archanioł Sandalfon:

„My anioły przynosimy Ci dary od Twojego Stwórcy. Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

Dodatkowe znaczenie:
„Niebiosa stale się rozwijają i rosną. Jednym ze sposobów w który to czynią jest ciągłe dawanie i wysyłanie miłości. Ta miłość dociera do Ciebie w różnych formach, a twoim zadaniem jest chcieć ją chłonąć. Właśnie teraz odpowiedź na twoje modlitwy czeka na twoją chęć otrzymywania jej. Otwórz swe ramiona na te dary!
Twój Stwórca chce, byś był szczęśliwy, zdrowy, bezpieczny i by Twoje potrzeby były zaspokojone. Oddaj mi wszystkie swoje lęki związane z przyjmowaniem.”

Praca z Archaniołem Sandalfonem:
Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda jest słyszana i wysłuchiwana [choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy ]. Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły pomóc każdemu na Ziemi.
Zawołaj Sandolfona, jeżeli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.

pozdrzwiam cieplutko :usmiech:
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Agathar » 08 sty 2018, 13:05

Droga Myszko,

proszę o przesłanie Anielskie w kwestii wewnętrznych lęków, pracy, małżeństwa, zdrowia i miłości

pozdrawiam serdecznie
Agathar

Podziękował : 14 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 3

Postautor: pafnucek » 08 sty 2018, 22:29

Oj jakie piękne karty heart
Z serca dziękuję. heart
Niech się spełni a Tobie wróci dobro, które otrzymałam :0vishenka: !

pafnucek

Podziękował : 5 razy

Postautor: myszka » 11 sty 2018, 08:28

Agathar pisze:Droga Myszko,

proszę o przesłanie Anielskie w kwestii wewnętrznych lęków, pracy, małżeństwa, zdrowia i miłości

pozdrawiam serdecznie

ad1

Obrazek

ad2

SIŁA MANIFESTACJI

Obrazek

Przesłanie karty:

Użyj swoich duchowych darów i naturalnych zdolności do przyciągania pożądanego wyniku.

Masz moc! Poprzez tę kartę Aniołowie przypominają Ci o Twoich wrodzonych zdolnościach duchowych. Być może narzekałeś na coś lub czułeś się jak ofiara pod wpływem innej osoby.
Karta ta przypomina Ci, że posiadasz siłę, aby zmienić wszystko w swoim życiu przez użycie naturalnego duchowego daru manifestacji.

Gdy narzekasz, oddajesz swoją siłę innym. Narzekanie to także negatywne wyznania, które przyciągają więcej podobnych negatywnych sytuacji. Aniołowie chcą, abyś zastąpił stare przyzwyczajenia do narzekania, zdrowszymi odpowiedziami w postaci wizualizacji i chęci do osiągnięcia pożądanego skutku. To działa !

DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ:

Pomyśl o sytuacji, którą chciałbyś naprawić; napisz lub stwórz kolaż, który opisuje oczekiwany przez Ciebie rezultat. Codziennie patrz na obraz Twoich pragnień i nie martw się tym, „ w jaki sposób „ się one spełnią.
Zawsze, gdy ogarnie Cię zmartwienie lub zwątpienie w Twoje umiejętności manifestacji, powiedz:

„ Archaniele Jofielu, Aniele piękna, proszę Cię, upiększaj moje myśli o mych pragnieniach, aby miały swoje źródło wyłącznie w miłości „.

ad3

RADOŚĆ

Obrazek

„Radość jest najwyższą energią. To magiczne poczucie że wszystko jest możliwe. Jej źródłem jest wdzięczność za dary, które niesie ze sobą każdy moment. Przyciąga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyższym poziomie.”

Wylosowałeś tę kartę jako przypomnienie, że źródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radości. Poproś anioły, żeby podpowiedziały ci co możesz zmienić, by wprowadzić więcej radości w życie własne i innych. Jeżeli czujesz się w jakiś sposób uwięziony lub prześladowany, anioły mogą złagodzić twoje brzemię. Radosne spojrzenie na świat przyniesie ci upragnioną swobodę, a wszystkie obowiązki zostaną spełnione.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Porzuć albo uzdrów te części swojego życia którym brakuje radości.
· Odpowiedzią na twoje pytania jest wybór drogi, na której znajdziesz najwięcej radości.
· Realizując swoje cele porzuć obawy i skup się na odczuwaniu radości, tak jakby twoje pragnienie już się spełniło.

RUCH

Obrazek

Anioł Stróż

Jest to przesłanie o ruchu – najczęściej oznacza rychłą przeprowadzkę do nowego domu. Rozważałeś taką możliwość, a to jest potwierdzenie Twojego pomysłu. Aniołowie pomogą Ci w wyborze nowego, wspaniałego domu i będą towarzyszyć Ci w trakcie przeprowadzki z poprzedniego lokum. Skieruj wszelkie związane z tym troski ku niebu i bądż pełen wiary, że sprawy finansowe, rodzinne i inne potoczą się po Twojej myśli.
To także przesłanie o dostarczaniu swemu ciału większej ilości ruchu. Aniołowie zachęcają Cię, aby wprowadzić poruszenie w Twoim życiu dzięki wysiłkowi fizycznemu. Możesz to osiągnąć poprzez kołysanie się lub taniec w rytm muzyki, ćwiczenia, piesze wycieczki, zabawę z dziećmi, itp. Każdy wysiłek pozwala Ci na nowy początek. To nowe przyjazne doświadczenia, szanse, więc wszelkie obawy związane z tymi zmianami skieruj do niebios i Aniołów.

ad4

BIERZ POD UWAGĘ SWOJE SNY

Obrazek

Archanioł Michał pracuje z tobą, zajmuje się tobą w czasie snu, aby pomóc ci uwolnić się od dawnych lęków i wspiąć się na wyżyny radości i pokoju. On naucza, prowadzi cię, kiedy śpisz, podsuwając odpowiedzi na twoje modlitwy i budując fundament życiowych celów. Jednocześnie możesz nie pamiętać tych snów, jednak wiedza ta, znajduje się w twojej podświadomości i pomaga ci na wiele sposobów. Możesz zachować i odczytać wiele wskazówek Michała, prowadząc dzienniczki snów. Każdy rodzaj notatnika będzie odpowiedni, przechowuj go tuż przy łóżku i dokładnie zapisuj wszystko, co uda ci się przypomnieć ze snów z poprzedniej nocy. Szybko naucz się rozpoznawać wzory w temacie snów oraz ich symbolikę, co po przebudzeniu da ci wskazówki.

Możliwe wybrane znaczenia:
- Powracające sny przemawiają do ciebie – bądź wrażliwy i czujny
- Respektuj i reaguj na potrzeby serca
- Skorzystaj z pomocy specjalisty marzeń sennych lub sennika
- Upewnij się, że masz wystarczająco dużo snu
- Zasypiaj spokojnie i trzeźwo, środki chemiczne mogą zakłócić fazę REM (snu głębokiego)

Modlitwa
Dziękuję Ci za otulenie w łóżku i pomoc w czerpaniu radości ze wspaniałego, relaksującego nocnego snu. Archaniele Michale, zaprosiłem Cię do moich snów jako nauczyciela, przewodnika i uzdrowiciela. Proszę, pozwól mi zrozumieć (opisz konkretną sytuację) duchowo i udziel mi porady.

DELIKATNOŚĆ

Obrazek

Archanioł Sandolfon:

„Bądż teraz delikatny wobec siebie. Otaczaj się łagodnymi ludżmi, sytuacjami i środowiskiem.”

Dodatkowe znaczenia:
Sandolfon chce pomóc Ci poczuć się wyciszonym i skupionym – zdecydowanie doradza Ci słuchanie delikatnej muzyki. Odtwarzaj ją gdziekolwiek jesteś. Mów cicho i zajmij się powolnym, rytmicznym ruchem, takim jak kołysanie się w jej takt albo łagodnymi sesjami jogi. Nie angażuj się teraz w żadne batalie. Zamiast tego unikaj konfliktu, gdyż to odnowi twojego ducha i staniesz się silniejszy. Odłóż na póżniej podejmowanie decyzji. Będziesz dokładnie wiedział co robić, gdy opuścisz już swoje zacisze.”

Praca z Archaniołem Sandalfonem:
Aura Sandalfona jest koloru kojącego, chłodnego turkusu, podobnego do przezroczystego, tropikalnego oceanu. Medytuj z tym kolorem albo trzymaj kamień powiązany z jego energią – turkus. Poczuj jak uspokaja się bicie twojego serca i oddech. Sandalfon może pomóc Ci w tym, by twoje słowa i czyny były dobre i łagodne, a mimo to pełne mocy. Ponieważ jest archaniołem powiązanym z muzyką, możesz silnie odczuć jego obecność, gdy jej słuchasz, śpiewasz lub grasz na instrumencie muzycznym.

pozdrawiam cieplutko :usmiech:
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Agathar » 11 sty 2018, 12:14

Dziękuję Myszko, mam teraz wiele do przemyślenia, muszę oswoić lęki, wsłuchać się w siebie i swoje potrzeby, obracać to co negatywne na pozytywy i cieszyć się z każdej drobnostki, być wdzięczną za wszystko

Piękne karty, niech dobro Cię prowadzi heart
Agathar

Podziękował : 14 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 3

Postautor: myszka » 11 sty 2018, 22:01

Powodzenia Agathar heart
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gabinet Anielski Myszki