Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: vanilla » 13 sty 2018, 15:30

Myszko prosze o jedna karte anielska na uczucia w styczniu,dziekuje :buziak: Ilona
Awatar użytkownika
vanilla
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 7

Postautor: myszka » 14 sty 2018, 13:24

vanilla pisze:Myszko prosze o jedna karte anielska na uczucia w styczniu,dziekuje :buziak: Ilona

BIERZ POD UWAGĘ SWOJE SNY

Obrazek

Archanioł Michał pracuje z tobą, zajmuje się tobą w czasie snu, aby pomóc ci uwolnić się od dawnych lęków i wspiąć się na wyżyny radości i pokoju. On naucza, prowadzi cię, kiedy śpisz, podsuwając odpowiedzi na twoje modlitwy i budując fundament życiowych celów. Jednocześnie możesz nie pamiętać tych snów, jednak wiedza ta, znajduje się w twojej podświadomości i pomaga ci na wiele sposobów. Możesz zachować i odczytać wiele wskazówek Michała, prowadząc dzienniczki snów. Każdy rodzaj notatnika będzie odpowiedni, przechowuj go tuż przy łóżku i dokładnie zapisuj wszystko, co uda ci się przypomnieć ze snów z poprzedniej nocy. Szybko naucz się rozpoznawać wzory w temacie snów oraz ich symbolikę, co po przebudzeniu da ci wskazówki.

Możliwe wybrane znaczenia:
- Powracające sny przemawiają do ciebie – bądź wrażliwy i czujny
- Respektuj i reaguj na potrzeby serca
- Skorzystaj z pomocy specjalisty marzeń sennych lub sennika
- Upewnij się, że masz wystarczająco dużo snu
- Zasypiaj spokojnie i trzeźwo, środki chemiczne mogą zakłócić fazę REM (snu głębokiego)

Modlitwa
Dziękuję Ci za otulenie w łóżku i pomoc w czerpaniu radości ze wspaniałego, relaksującego nocnego snu. Archaniele Michale, zaprosiłem Cię do moich snów jako nauczyciela, przewodnika i uzdrowiciela. Proszę, pozwól mi zrozumieć (opisz konkretną sytuację) duchowo i udziel mi porady.

Obrazek

pozdrawiam serdecznie :usmiech:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Postautor: kasienka13 » 15 sty 2018, 13:17

Witam,chciałabym wiedzieć co w najbliższych 3tyg.sprawy finansowe...mam trochę kłopotów prawnicy,sąd...
Awatar użytkownika
kasienka13
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 79 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: myszka » 16 sty 2018, 10:49

kasienka13 pisze:Witam,chciałabym wiedzieć co w najbliższych 3tyg.sprawy finansowe...mam trochę kłopotów prawnicy,sąd...

WYKORZYSTAJ SWOJĄ MAGIĘ

Obrazek

Saint-Germain

Masz w sobie moc aby rozwiązać sytuację o którą pytasz. Karta oznacza twoje niewykorzystane zdolności magiczne, które w przeszłości używałeś z powodzeniem. Wydobądź je z ukrycia i wykorzystaj w działaniu. Twoje czyste i skoncentrowane zamiary, konkretne oczekiwania, modlitwy, postanowienia i podejmowane działania doprowadzą do uzdrowienia i spełnienia twoich pragnień.

Dodatkowe znaczenie karty:

· Zdecyduj co w tej sytuacji zaakceptujesz a czego nie, ponieważ to warunkuje szybkie rezultaty
· Musisz wierzyć w pozytywny wynik
· Zgłębiaj alchemię i objawianie się zasad

**********************************************************************************************

Saint-Germain nie jest katolickim świętym, lecz hrabią z francuskiego regionu Saint-Germain. W początkach XVIII w. Był znany jako Cudowny Człowiek Europy. Zasłynął ze swoich magicznych zdolności, gdy obdarowywał swoich przyjaciół szlachetnymi kamieniami i ofiarował im źródło młodości w postaci eliksirów. Był wirtuozem i lingwistą, umiłowanym przez monarchę i zwykłych ludzi. Saint-Germain pomaga „Niosącym światło” (lightworkerom), którzy walczą o pokój na świecie, integrację oraz uczciwość w rządach i innych systemach władzy

IDEALNY TERMIN

Obrazek

"Właśnie nadszedł idealny moment, żeby zacząć działać, poddając się natchnieniu. Drzwi są otwarte, więc przejdz przez nie, a my będziemy ci towarzyszyć. Nie zwlekaj, bo masz już wszystko, czego potrzebujesz, żeby osiągnąć sukces. Wszystko i wszyscy są po twojej stronie, wspierając twój triumf.”

Karta ta oznacza, że musisz podjąć pewne kroki, zanim twoja modlitwa zostanie w pełni wysłuchana. Anioły mówią, że właśnie jest idealny moment do działania i że cię poprowadzą. Czasami nie tak ważne jest podejście do danej sytuacji ale to, że swoją energią, działaniem i intencją realizujemy swoje pragnienia. Kiedy zrobimy pierwszy krok w kierunku upragnionego celu, wszechświat udzieli nam potrzebnej pomocy.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Zacznij działać teraz.
· Wszystko dobrze się ułoży pod warunkiem, że nie będziesz dłużej zwlekał.
· Podejmij decyzję.
· Wszelkie przeszkody, które zaistniały w przeszłości, wynikały stąd, że nie nadszedł jeszcze odpowiedni czas.

pozdrawiam serdecznie :usmiech:
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: kasienka13 » 17 sty 2018, 21:25

Bardzo serdecznie dziękuje! Przeczytałam kilkanaście razy i za nic nie rozumiem tego przesłania.....może niepotrzebnie pytałam...może to nie był ten czas...mimo wszystko bardzo dziękuje.
Awatar użytkownika
kasienka13
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 79 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Postautor: myszka » 18 sty 2018, 13:16

kasienka13 pisze:Bardzo serdecznie dziękuje! Przeczytałam kilkanaście razy i za nic nie rozumiem tego przesłania.....może niepotrzebnie pytałam...może to nie był ten czas...mimo wszystko bardzo dziękuje.

Masz wyjscie z sytuacji ale moze nie uswiadamiasz sobie tego :) pomyśl moze jest sposób zeby poprawić swoją sytuację finanasową i zacznij działac :) ja myślę ze taki przekaz wyłania się z przesłań.

Cytuję: ....."Masz w sobie moc aby rozwiązać sytuację o którą pytasz......"

"Właśnie nadszedł idealny moment, żeby zacząć działać, poddając się natchnieniu. Drzwi są otwarte, więc przejdz przez nie, a my będziemy ci towarzyszyć. Nie zwlekaj, bo masz już wszystko, czego potrzebujesz, żeby osiągnąć sukces......
....Karta ta oznacza, że musisz podjąć pewne kroki, zanim twoja modlitwa zostanie w pełni wysłuchana. Anioły mówią, że właśnie jest idealny moment do działania i że cię poprowadzą. Czasami nie tak ważne jest podejście do danej sytuacji ale to, że swoją energią, działaniem i intencją realizujemy swoje pragnienia. Kiedy zrobimy pierwszy krok w kierunku upragnionego celu, wszechświat udzieli nam potrzebnej pomocy...."
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: runoutofbreath » 28 sty 2018, 02:35

Myszko poprosze o przeslanie anielskie odnosnie mojej obecnej sytuacji milosnej.. f542b21fe6a35

Anna
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: myszka » 28 sty 2018, 12:42

runoutofbreath pisze:Myszko poprosze o przeslanie anielskie odnosnie mojej obecnej sytuacji milosnej.. f542b21fe6a35

Anna

SKONCENTRUJ SIĘ NA SWOICH ATUTACH

Obrazek

Apollo

Karta przypomina abyś skoncentrował się na swoich silnych stronach, a nie na słabościach. Serce pełne miłości, czyste intencje, umiejętność nawiązywania kontaktów, hobby czy coś w czym się wyróżniasz mogą być twoimi atutami. Nawet jeśli twoje talenty wymagają jeszcze doszlifowania są z pewnością zaletami. Im bardziej zauważysz i docenisz swoje mocne strony, tym silniejszy się stajesz. A gdy będziesz koncentrował się na słabościach, one wzrosną. Ta karta to dla ciebie przypomnienie jak ważne jest patrzenie na siebie z miłosierdziem i miłością. Gdy tylko zauważysz że myślisz coś złego na swój temat, natychmiast skup się na swoich mocnych stronach.

Dodatkowe znaczenie karty:

· Stosuj codziennie pozytywną aprobatę, aby podnieść swoją energię i ufność
· Mów o sobie używając pochlebstw
· Zacznij program ćwiczeń, które podbudują i wzmocnią mięśnie
· To jest przesłanie miłości lub uzdrawiania dotyczące twojego brata lub kogoś kogo tak traktujesz

***************************************************************************************

Apollo to grecki bóg słońca, syn Zeusa i brat blizniak bogini Artemis, Apollo jest potężnym bóstwem, które potrafi – dosłownie i w przenośni – wnieść słońce do twojego życia. Sławny ze swojej fizycznej siły, może być twoim osobistym trenerem i zmotywować cię do cwiczeń. Udzieli ci również pomocy w wyrobieniu emocjonalnej i intelektualnej siły.

Obrazek

MIEJ WIARĘ

Obrazek

ŚW. Hildegarda z Bingen

Aby uzdrowić i naprawić sytuację musisz mieć w sobie wiarę. Uwierz w cuda, potęgę boskiego uzdrawiania, miłości i dobro tkwiące w każdym człowieku. Jest to niezwykle istotne przy ocenie sytuacji.
Sw. Hildegarda pokazała, że aby głosić słowo Boże na świecie należy uwierzyć w siebie. Masz ku temu warunki. Jesteś gotów. Potrafisz tego dokonać. Ta Świeta przezwyciężyła zwątpienie w siebie i stała się wszechstronną pisarką, muzykiem i uzdrowicielką. Było to niebagatelne dokonanie zważywszy, że od kobiet w jej czasach nie wymagano dokonywania wielkopomnych czynów.
Już jako mała dziewczynka miała wizje duchowe i w końcu poproszono ją by zawarła je w książkach. Musiała walczyć z brakiem wiary w siebie i swój talent pisarski.

Póżniej napisała: „ I choć widziałam i słyszałam te rzeczy, z powodu wątpliwości i złego zdania o sobie samej oraz ze względu na różne opinie ludzi, przez długi czas opierałam się temu powołaniu.”

Sw. Hildegarda była ponadto kompozytorką muzyki sakralnej i napisała dwie książki na temat uzdrawiania przy wsparciu natury.

pozdrawiam cieplutko :usmiech:
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: vanilla » 01 lut 2018, 01:27

Myszko prosze o aniolka na uczucia z B. w lutym dziekuje :buziak:
Awatar użytkownika
vanilla
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 7

Postautor: Smoczyca » 01 lut 2018, 09:42

Witaj Myszko.
Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące rozwoju relacji z pewnym panem na najbliższe 2 miesiące?
Z góry dziękuję :0vishenka:
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Znak zodiaku: Ryby

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gabinet Anielski Myszki