Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 01 lut 2018, 14:05

vanilla pisze:Myszko prosze o aniolka na uczucia z B. w lutym dziekuje :buziak:

ANIOŁ EMISARIUSZ

Obrazek

Tak bardzo czekałeś na niego, chciałeś, by życie powiało wiatrem odnowy i wniosło jakiś nowy, świeży element. Teraz możesz mieć nadzieję, że Anioł Emisariusz zawita do twojego życia i wiele może się w nim zmienić. Być może już, gdzieś tam w odmętach kosmosu pisany jest dla ciebie lepszy, szczęśliwszy scenariusz i jeszcze chwila , jeszcze moment, a doświadczysz go w całości. Niemniej jednak stanąć możesz przed wyborami, jakich dokonasz, to już życie pokaże. Pamiętaj że coś się szykuje, nagłe niespodziewane wieści mogą zburzyć twój spokój, ale nie obawiaj się podejmowania decyzji. Anioły pokierują twoimi krokami, masz ich miłość i ochronę. Możesz liczyć na dobre sploty okoliczności, na pojawienie się dobrych pomocnych dłoni. Mądrzy ludzie mówią, że nigdy nie jest tak zle, by gorzej być nie mogło.. Poczekaj, podejdz do życia filozoficznie. Może łza w oku się kręci, ale uśmiechnij się i powiedz po cichutku: to tylko życie ....to teatr w

karta w pozycji odwroconej - mogą byc jakies fałszywe wiadomosci, trudności z podejmowaniem decyzji, strach, zwątpienie.

ANIOŁ STRÓŻ

Obrazek

znaczenie karty:

Twoi Aniołowie chcą teraz,abyś wiedział, jak bardzo Cię kochają. Miłość Aniołów Stróżów jest bezwarunkowa i całkowicie Cię otacza.
Nie jesteś sam. Wyciągnąłeś tę kartę jako list miłości od swoich Aniołów Stróżów, którzy chcą, byś wiedział ze: „Jesteśmy tu. Nigdy Cię nie opuściliśmy i nigdy nie opuścimy.”
Twoi Anielscy opiekunowie mówią, że jak najbardziej zasługujesz na ich pomoc i uwagę.
Nie ma takich myśli, słów lub Twoich uczynków, które mogłyby wykluczyć Ciebie z Niebieskiej pomocy.
Oni nigdy nie osądzają, ani nie nie opuszczają z powodu błędów, które uczyniłeś.
Aniołowie są tutaj, aby Cię wspierać, żebyś wzrastał duchowo i pomagał innym.

MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE NA CEL

Obrazek

Archanioł Michał będzie prowadził cię do celu po ścieżce życia. Czy czujesz podniecenie kiedy myślisz o swoim upragnionym zawodzie albo zajęciach? Jest to sygnał tego, że jesteś na właściwej drodze i karta ta, przypomina ci, abyś miał oczy szeroko otwarte na własne cele. Kontynuując, wyobraź sobie, że zrobiłeś karierę albo masz pracę w wolontariacie ze swoich snów. Zobacz siebie, jak pomagasz ludziom albo to, co jest bliskie twemu sercu. Wyobraź sobie, że zabezpieczyłeś się finansowo, dzięki poświęcaniu się ważnej pracy. Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich. Ścieżka do realizacji marzeń może różnić się od twoich oczekiwań, jednak rezultat jest podobny do tego ze snów. Wiedz, że anioły towarzyszą ci w podróży. Miej wiarę… i działaj!

Możliwe wybrane znaczenia:
- Wykonaj „tablicę marzeń”: użyj papieru, stwórz kolaż z powycinanymi zdjęciami i wyrażeniami z gazet, które są odbiciem twoich marzeń
- Codziennie stwierdzaj, że twoje marzenia stały się rzeczywistością

Modlitwa
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w skupieniu się na wewnętrznych wizjach i zamiarach. Proszę o Twoje wskazówki w uwalnianiu obaw lub wątpliwości i przekazanie pewności siebie i odwagi do podejmowania działań, w kierunku uświadamiania sobie własnych snów.

pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 172 razy

Postautor: myszka » 02 lut 2018, 20:44

Smoczyca pisze:Witaj Myszko.
Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące rozwoju relacji z pewnym panem na najbliższe 2 miesiące?
Z góry dziękuję :0vishenka:

OCZYŚĆ SIĘ

Obrazek

Przesłanie karty:

Poproś Anioły o uwolnienie Cię od wszelkiej toksycznej energii, jaką wchłonąłeś.

Wyciągnąłeś ta kartę, ponieważ Anioły zauważyły, że nosisz w sobie jakąś negatywną energię. Ze względu na Twoją dużą wrażliwość i współczucie mogłeś wchłonąć tą negatywną energię z lęków innych osób. Zapoznaj się z kartą „Chroń siebie”,mówiącą o sposobach ochrony, przed takimi skłonnościami. Ta toksyczna energia może wypływać również z Twoich własnych dawnych lęków, Niezależnie od materialnego źródła ich pochodzenia, Aniołowie chcą Ci pomóc oczyścić Twoje pole energetyczne.

Dobrym sposobem jest prośba o anielskie oczyszczenie w momencie, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji związanej z kłótnią, zaciekłą rywalizacją, przemocą lub nadużyciem środków odurzających. Jako osoba wrażliwa i oświecona niekiedy nieświadomie dźwigasz bolesną energię innych osób z chęci niesienia im pomocy, ale poproś Anioły, aby wzięły teraz ten ciężar, na swe ramiona, ponieważ są one przygotowane do tego, aby radzić sobie z radioaktywną toksycznością bez szkody dla siebie.
Jesteś gotowy na oczyszczenie? Jeżeli tak, to podejmij działania opisane poniżej.

DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ:

Usiądź lub połóż się w wygodnej pozycji tak, aby Twoje plecy nie dotykały żadnej powierzchni np. połóż się na boku lub na brzuchu lub pochyl się do przodu na krześle.
Następnie oddychaj głęboko i powiedz cicho lub głośno:

Archaniele Michale, zwracam się do Ciebie. Proszę użyj swojej boskiej uzdrawiającej siły, aby usunąć energię strachu, gniewu lub zazdrości z moich pleców, karku i ramion.
Proszę, pomóż mi poczuć współczucie dla tych, którzy wysłali w moim kierunku gorszą energię, tak, aby mogli zostać uleczeni przez boską miłość.
Dziękuję Ci za oczyszczenie z toksycznych opartych na strachu energii moich i mojego otoczenia

Obrazek
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Smoczyca » 02 lut 2018, 20:47

Bardzo bardzo Ci dziękuję :buziak:
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: ania515515 » 05 lut 2018, 20:11

Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące rozwoju relacji z pewnym panem na najbliższe 3 miesiące? Bardzo proszę o pomoc :)
ania515515
zbanowana

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: myszka » 07 lut 2018, 12:52

ania515515 pisze:Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące rozwoju relacji z pewnym panem na najbliższe 3 miesiące? Bardzo proszę o pomoc :)

Obrazek

IDŹ NAPRZÓD I NIE LĘKAJ SIĘ

Obrazek

Karta ta, jest znakiem tego, iż jesteś na dobrej drodze do realizacji planów. Tak długo, jak twoje pragnienia będą wypływały z serca, twoje kolejne kroki będą postępowały automatycznie, w odpowiednim kierunku. Na chwilę obecną istotne dla Ciebie jest podejmowanie działań – nieważne jak małych czy pozornie błahych – do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Poproś Archanioła Michała o przewodnictwo wypowiadając te słowa: „Proszę ujawnij przede mną następny krok”, a przyjdzie ze wsparciem. Będzie także ochraniał cię i wspierał w ciągu tych ważnych życiowych zmian.

Możliwe wybrane znaczenia:
- Otrzymujesz wsparcie, podczas poczynania życiowych zmian
- Uwolnij się od niezdrowej sytuacji
- Jest to dobry czas na rozpoczęcie biznesu lub innego przedsięwzięcia
- Wejdź w tę relację z otwartym sercem i umysłem
- Jest to dla ciebie właściwy wybór

Modlitwa
Dziękuję Ci za to, że dotrzymujesz mi kroku, trzymasz mnie za rękę, dajesz pewność siebie i odwagę, a także prowadzisz moje myśli i działania w kierunku miłości i osiągnięcia prawdziwego celu w życiu.

pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka

Poprzednia

Wróć do Gabinet Anielski Myszki