Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 01 lut 2018, 14:05

vanilla pisze:Myszko prosze o aniolka na uczucia z B. w lutym dziekuje :buziak:


ANIOŁ EMISARIUSZ

Obrazek

Tak bardzo czekałeś na niego, chciałeś, by życie powiało wiatrem odnowy i wniosło jakiś nowy, świeży element. Teraz możesz mieć nadzieję, że Anioł Emisariusz zawita do twojego życia i wiele może się w nim zmienić. Być może już, gdzieś tam w odmętach kosmosu pisany jest dla ciebie lepszy, szczęśliwszy scenariusz i jeszcze chwila , jeszcze moment, a doświadczysz go w całości. Niemniej jednak stanąć możesz przed wyborami, jakich dokonasz, to już życie pokaże. Pamiętaj że coś się szykuje, nagłe niespodziewane wieści mogą zburzyć twój spokój, ale nie obawiaj się podejmowania decyzji. Anioły pokierują twoimi krokami, masz ich miłość i ochronę. Możesz liczyć na dobre sploty okoliczności, na pojawienie się dobrych pomocnych dłoni. Mądrzy ludzie mówią, że nigdy nie jest tak zle, by gorzej być nie mogło.. Poczekaj, podejdz do życia filozoficznie. Może łza w oku się kręci, ale uśmiechnij się i powiedz po cichutku: to tylko życie ....to teatr w


karta w pozycji odwroconej - mogą byc jakies fałszywe wiadomosci, trudności z podejmowaniem decyzji, strach, zwątpienie.


ANIOŁ STRÓŻ

Obrazek

znaczenie karty:

Twoi Aniołowie chcą teraz,abyś wiedział, jak bardzo Cię kochają. Miłość Aniołów Stróżów jest bezwarunkowa i całkowicie Cię otacza.
Nie jesteś sam. Wyciągnąłeś tę kartę jako list miłości od swoich Aniołów Stróżów, którzy chcą, byś wiedział ze: „Jesteśmy tu. Nigdy Cię nie opuściliśmy i nigdy nie opuścimy.”
Twoi Anielscy opiekunowie mówią, że jak najbardziej zasługujesz na ich pomoc i uwagę.
Nie ma takich myśli, słów lub Twoich uczynków, które mogłyby wykluczyć Ciebie z Niebieskiej pomocy.
Oni nigdy nie osądzają, ani nie nie opuszczają z powodu błędów, które uczyniłeś.
Aniołowie są tutaj, aby Cię wspierać, żebyś wzrastał duchowo i pomagał innym.
MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE NA CEL

Obrazek

Archanioł Michał będzie prowadził cię do celu po ścieżce życia. Czy czujesz podniecenie kiedy myślisz o swoim upragnionym zawodzie albo zajęciach? Jest to sygnał tego, że jesteś na właściwej drodze i karta ta, przypomina ci, abyś miał oczy szeroko otwarte na własne cele. Kontynuując, wyobraź sobie, że zrobiłeś karierę albo masz pracę w wolontariacie ze swoich snów. Zobacz siebie, jak pomagasz ludziom albo to, co jest bliskie twemu sercu. Wyobraź sobie, że zabezpieczyłeś się finansowo, dzięki poświęcaniu się ważnej pracy. Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich. Ścieżka do realizacji marzeń może różnić się od twoich oczekiwań, jednak rezultat jest podobny do tego ze snów. Wiedz, że anioły towarzyszą ci w podróży. Miej wiarę… i działaj!

Możliwe wybrane znaczenia:
- Wykonaj „tablicę marzeń”: użyj papieru, stwórz kolaż z powycinanymi zdjęciami i wyrażeniami z gazet, które są odbiciem twoich marzeń
- Codziennie stwierdzaj, że twoje marzenia stały się rzeczywistością

Modlitwa
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w skupieniu się na wewnętrznych wizjach i zamiarach. Proszę o Twoje wskazówki w uwalnianiu obaw lub wątpliwości i przekazanie pewności siebie i odwagi do podejmowania działań, w kierunku uświadamiania sobie własnych snów.


pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2532
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 02 lut 2018, 20:44

Smoczyca pisze:Witaj Myszko.
Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące rozwoju relacji z pewnym panem na najbliższe 2 miesiące?
Z góry dziękuję :0vishenka:


OCZYŚĆ SIĘ

Obrazek

Przesłanie karty:

Poproś Anioły o uwolnienie Cię od wszelkiej toksycznej energii, jaką wchłonąłeś.


Wyciągnąłeś ta kartę, ponieważ Anioły zauważyły, że nosisz w sobie jakąś negatywną energię. Ze względu na Twoją dużą wrażliwość i współczucie mogłeś wchłonąć tą negatywną energię z lęków innych osób. Zapoznaj się z kartą „Chroń siebie”,mówiącą o sposobach ochrony, przed takimi skłonnościami. Ta toksyczna energia może wypływać również z Twoich własnych dawnych lęków, Niezależnie od materialnego źródła ich pochodzenia, Aniołowie chcą Ci pomóc oczyścić Twoje pole energetyczne.

Dobrym sposobem jest prośba o anielskie oczyszczenie w momencie, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji związanej z kłótnią, zaciekłą rywalizacją, przemocą lub nadużyciem środków odurzających. Jako osoba wrażliwa i oświecona niekiedy nieświadomie dźwigasz bolesną energię innych osób z chęci niesienia im pomocy, ale poproś Anioły, aby wzięły teraz ten ciężar, na swe ramiona, ponieważ są one przygotowane do tego, aby radzić sobie z radioaktywną toksycznością bez szkody dla siebie.
Jesteś gotowy na oczyszczenie? Jeżeli tak, to podejmij działania opisane poniżej.


DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ:

Usiądź lub połóż się w wygodnej pozycji tak, aby Twoje plecy nie dotykały żadnej powierzchni np. połóż się na boku lub na brzuchu lub pochyl się do przodu na krześle.
Następnie oddychaj głęboko i powiedz cicho lub głośno:

Archaniele Michale, zwracam się do Ciebie. Proszę użyj swojej boskiej uzdrawiającej siły, aby usunąć energię strachu, gniewu lub zazdrości z moich pleców, karku i ramion.
Proszę, pomóż mi poczuć współczucie dla tych, którzy wysłali w moim kierunku gorszą energię, tak, aby mogli zostać uleczeni przez boską miłość.
Dziękuję Ci za oczyszczenie z toksycznych opartych na strachu energii moich i mojego otoczenia
Obrazek
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2532
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: Smoczyca » 02 lut 2018, 20:47

Bardzo bardzo Ci dziękuję :buziak:
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca
 
Posty: 71
Rejestracja: 10 lis 2017, 21:16
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: ania515515 » 05 lut 2018, 20:11

Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące rozwoju relacji z pewnym panem na najbliższe 3 miesiące? Bardzo proszę o pomoc :)
ania515515
zbanowana
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2015, 22:05
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 07 lut 2018, 12:52

ania515515 pisze:Czy mogę prosić o przesłanie dotyczące rozwoju relacji z pewnym panem na najbliższe 3 miesiące? Bardzo proszę o pomoc :)


Obrazek


IDŹ NAPRZÓD I NIE LĘKAJ SIĘ

Obrazek

Karta ta, jest znakiem tego, iż jesteś na dobrej drodze do realizacji planów. Tak długo, jak twoje pragnienia będą wypływały z serca, twoje kolejne kroki będą postępowały automatycznie, w odpowiednim kierunku. Na chwilę obecną istotne dla Ciebie jest podejmowanie działań – nieważne jak małych czy pozornie błahych – do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Poproś Archanioła Michała o przewodnictwo wypowiadając te słowa: „Proszę ujawnij przede mną następny krok”, a przyjdzie ze wsparciem. Będzie także ochraniał cię i wspierał w ciągu tych ważnych życiowych zmian.

Możliwe wybrane znaczenia:
- Otrzymujesz wsparcie, podczas poczynania życiowych zmian
- Uwolnij się od niezdrowej sytuacji
- Jest to dobry czas na rozpoczęcie biznesu lub innego przedsięwzięcia
- Wejdź w tę relację z otwartym sercem i umysłem
- Jest to dla ciebie właściwy wybór

Modlitwa
Dziękuję Ci za to, że dotrzymujesz mi kroku, trzymasz mnie za rękę, dajesz pewność siebie i odwagę, a także prowadzisz moje myśli i działania w kierunku miłości i osiągnięcia prawdziwego celu w życiu.


pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2532
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: vanilla » 28 lut 2018, 07:17

Myszko prosze o aniolka na uczucia w marcu dziekuje :buziak:
Awatar użytkownika
vanilla
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 352
Rejestracja: 04 lip 2009, 09:45
Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 7

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 06 mar 2018, 19:20

vanilla pisze:Myszko prosze o aniolka na uczucia w marcu dziekuje :buziak:


ODDANIE

Obrazek

Anioł Stróż

Chociaż mogłeś doświadczyć trudów i lęków, ta karta to wiadomość od Twojego Anioła Stróża, żebyś pozostał wierny. Spełnij swoje obietnice w stosunku do Twoich bliskich i dotrzymaj słowa danego samemu sobie i innym.
Jeśli czujesz, że nie masz wystarczająco czasu, by sprostać obowiązkom, poproś Anioły o pomoc.
Martwisz się, że musisz podjąć trudną decyzję. Ta karta przypomina Ci, że warto podążać za marzeniami , zamierzeniami i intencjami. Bądż wierny swoim priorytetom i poświęć im codziennie uwagę, na którą zasługują.
Pamiętaj, że to właśnie Ty zarządzasz swoim terminarzem. Masz prawo odmówić, jeśli dana prośba odciągnie Cię od obowiązków. Twoje Anioły mogą pomóc Ci, gdy czujesz się przytłoczony lub przeciążony obowiązkami. Aby uzyskać pomoc nieba w tej kwestii, powierz całą sytuację Bogu. Bądż szczery ze sobą i swoimi Aniołami, jeśli chodzi o Twoje uczucia,w tym poczucie winy lub obowiązku [te emocje mogą wyssać z Ciebie energię, co jeszcze bardziej utrudnia wypełnienie obowiązków]. Niebiosa kochają Cię i szanują Twoje potrzeby. Bóg chce dla Ciebie jak najlepiej i troszczy się o dobro Twoich najbliższych. Twoje Anioły otaczją Cię skrzydłami i pomagają Ci cieszyć się z realizacji wszystkich Twoich planów.
NOWY POCZĄTEK I ŚWIEŻY START

Obrazek

Kiedy jakiś rozdział twojego życia kończy się, kolejny zaczyna rozkwitać. W tym momencie masz jedynie pewne nadzieje i przesłanki zmian, nowych doświadczeń w życiu. Archanioł Michał zsyła tę kartę, aby uzbroić cię w odwagę do dalszej walki. Jest to łaska zachowana dla ciebie. Pozostań wypełniony nadzieją i kontynuuj pozytywny punkt widzenia.

Możliwe wybrane znaczenia:

- Przyznanie się jest uzdrowieniem
- Odkryjesz nowe możliwości w pracy lub zaczniesz nową
- Dawne błędy zostaną wybaczone lub zapomniane
- Niebawem nastąpi polepszenie relacji w związku
- Związek rozkwita
- W niedługim czasie może spotkać cię przeprowadzka do nowego domu
- Nowy, lepszy stan umysłu doda ci radości i pewności siebie
- Zapomnij o przeszłości!
- Wyczyść i posprzątaj dom lub biuro

Modlitwa
Dziękuję za dostarczanie nowych możliwości i oferowanie wsparcia oraz pomoc w uwalnianiu i uzdrawianiu przeszłości. Obdarz mnie zaufaniem, kiedy doświadczam życiowych zmian.[size=200] MEDYTACJA


Obrazek

znaczenie karty:

[i]Medytacja jest teraz dla Ciebie bardzo ważna.
Często ją praktykuj.
Wyciszony umysł łatwiej słyszy głos Aniołów. Ta karta jest anielską prośbą, abyś się wyciszył – wtedy komunikacja z Aniołami będzie wyrażna i czysta. Rano, po obudzeniu się, zamknij oczy na 5 minut i trzy lub cztery razy weż głęboki oddech.
Zadaj Aniołom pytanie i wsłuchuj się uważnie tak, jakbyś słuchał ukochanego przyjaciela. Ale nie wytężaj się – jeśli ściągasz odpowiedź ona ci ucieknie. Zamiast tego oddychaj głęboko i pozwól sobie na relaks. Powiedz sobie , że nawiązanie kontaktu z Aniołami jest czymś naturalnym i tak naprawdę dzieje się to codziennie. Im bardziej wyciszysz umysł, tym łatwiej usłyszysz odpowiedź.
WEWNETRZNE DZIECKO

Obrazek

Anioł twojego wewnętrznego dziecka pojawia się aby otoczyć cię opieką. Anioł ten mieszka w tobie, jest reprezentantem twojego wnętrza, opiekuje się twoja duszą. On zawsze jest przy tobie, w chwilach smutku i wielkiej radości. Być może gdzieś tam na rozdrożach życia, pędząc za zdobywaniem dóbr doczesnych zapomniałeś o sobie, pogubiłeś się i straciłeś spokój. Anioł pomoże ci znaleźć siebie, utulić w ramionach te małą dziewczynkę. Poczujesz jak gorąco jesteś kochany, jak mocno przytulasz do siebie wewnętrzne dziecko. Pamiętaj, to jesteś ty, kochaj siebie i szanuj, jeśli o tym zapomnisz inni pamiętać nie będą. Szacunek do siebie, do swojej osoby jest ważny. Bóg mówi nam abyśmy byli szczęśliwi, niestety my postępujemy często na przekór. Anioł mówi ci abyś sprawiła sobie małą niespodziankę. Bo jesteś przecież dzieckiem Boga i masz prawo do nagród, do zrobienia czegoś dla siebie. Zastanów się nad tym.

Karta w pozycji odwroconej: jakis smutek? samotność ?


pozdrawiam cieplutko heart
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2532
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: Scarlett » 08 mar 2018, 08:21

Myszko heart
pod koniec lutego straciłam pracę - szukam teraz nowej.
Bardzo proszę o przesłanie Aniołków w kwestii nowej pracy w marcu 2018.
Dziękuję pięknie :0vishenka:
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz
 
Posty: 717
Rejestracja: 19 lis 2011, 21:54
Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 310 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 08 mar 2018, 19:43

Scarlett pisze:Myszko heart
pod koniec lutego straciłam pracę - szukam teraz nowej.
Bardzo proszę o przesłanie Aniołków w kwestii nowej pracy w marcu 2018.
Dziękuję pięknie :0vishenka:


CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO

Obrazek

Przesłanie karty:

To bezpieczne dla Ciebie, aby być silnym i w pozytywny sposób przejąć kontrolę nad swoim życiem.


Wyciągnąłeś tą kartę, ponieważ Aniołowie chcą Ci pomóc w sprawach związanych z siłą i kontrolą. Na początku chcą Cię zapewnić, że jesteś silny. Ty, stworzony na obraz i podobieństwo Stwórcy, masz te same cechy, w tym również siłę. Nie ma znaczenia, czy czujesz, czy też boisz się swojej wewnętrznej siły – jedno jest pewne - jesteś silny.

Po drugie, bezpieczne jest dla Ciebie użycie Twojej siły w sposób pełen miłości. Aniołowie nie pozwolą Ci na jej nadużycie, a osoby, które prawdziwie Cię kochają, uszanują i będą podziwiać Twoje uduchowione słowa i działania. Pamiętaj, że siła nie oznacza agresji: oznacza po prostu bycie zupełnie szczerym wobec siebie i innych.

Aniołowie pragną Ci także przypomnieć, że nikt inny Ciebie nie kontroluje bez Twojej zgody. Zawsze masz możliwości i wybór, a Aniołowie pomogą Ci go dokonać, jeżeli o to poprosisz.
Wesprą Cię także w zyskaniu poczucia kontroli nad swoim życiem i darami duchowymi.DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ

Połóż się na plecach w spokojnym miejscu i skup się na swoim splocie słonecznym, który jest centrum energii. Powiedz cicho lub głośno:

"Archaniele Michale, zwracam się teraz do Ciebie. Proszę przetnij wszelkie więzy strachu łączące mój splot słoneczny z każdym, komu oddawałam swoją siłę”.

Następnie oddychaj głęboko, podczas gdy Michał uwalnia Cię od tych, których kontroli się obawiałeś. Następnie powiedz:

„Archaniele Michale, proszę daj mi odwagę abym wziął całą odpowiedzialność za każdy aspekt swojego życia”.DZIECKO

Obrazek

Anioł Stróż

Jest to złożona odpowiedż, która zależy od konkretnej sytuacji. Oto możliwe znaczenie tej karty [intuicja podpowie Ci, która odpowiedź dotyczy Ciebie]:

1. Bądż jak dziecko. Miej dziecięcą wiarę, że wszystko świetnie się ułoży i tak właśnie będzie.
heart
2. Wkrótce do Twojego życia wejdzie dziecko.
3. Zwróć uwagę na Twoje dziecko lub dziecko, które znajduje się pod Twoją opieką.
4. Pomagaj dzieciom poprzez edukację, wsparcie, leczenie i tym podobne.
5. Dziecko w niebie jest szczęśliwe, dobrze mu się wiedzie i pozdrawia Cię.

Czystość i niewinność dzieci nadaje im cechy anielskie i zapewnia specjalną opiekę nieba.
Twoje modlitwy w intencji maleństwa są najważniejsze i są zawsze wysłuchiwane.
Ta karta informuje Cię, że jesteś Aniołem na ziemi, który zadbać ma o dzieci. Anioły pomogą Ci osiągnąć ten cel, jeśli poprosisz je o pomoc i wskazówki.


pozdrawiam serdecznie :usmiech:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2532
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: Fenghuang » 28 mar 2018, 21:23

witaj Myszko

czy mogę Cię prosić o wskazania Aniołów na moją najbliższą, bezpośrednią relację z mężczyzną w pracy
i co Anioły chcą mi powiedzieć w kwestii uczuć ... może miłości

dziękuję i samego dobra dla Ciebie :)
Awatar użytkownika
Fenghuang
 
Posty: 62
Rejestracja: 06 sty 2010, 23:49
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 8

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gabinet Anielski Myszki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości