Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 29 mar 2018, 08:09

Fenghuang pisze:witaj Myszko

czy mogę Cię prosić o wskazania Aniołów na moją najbliższą, bezpośrednią relację z mężczyzną w pracy
i co Anioły chcą mi powiedzieć w kwestii uczuć ... może miłości

dziękuję i samego dobra dla Ciebie :)

Obrazek

HAAWIJA

Obrazek

Mocna energia ochronna, przynosząca poczucie bezpieczeństwa. Leczy chore dusze i uwalnia je od poczucia winy oraz pomaga w przezwyciężaniu barier emocjonalnych i mentalnych. Rozwija pokorę i naturalne, zdrowe podejście do życiowych problemów. Chroni przed popełnianiem błędów, a w przypadku zejścia na złą drogę podaje pomocną dłoń i pomaga uzyskać przebaczenie. Uczy podejmować prawidłowe decyzje poprzez kierowanie człowieka w nurt licznych działań, które wymagają szybkich rozwiązań. Pod jego opieką znajdują się osoby słabsze, upośledzone oraz małe dzieci, nie mogące decydować o sobie.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWA

Obrazek

znaczenie karty:

Bóg i Aniołowie pomagają Tobie właśnie teraz. Nadal proś ich o pomoc i zaakceptuj ją, gdy nadejdzie [ a zawsze nadchodzi ]. Aniołowie chcą żebyś wiedział, że otacza Cię teraz specjalne błogosławieństwo. Być może doświadczyłeś ostatnio jakiegoś wyzwania lub może prosiłeś o specjalną pomoc. Z jakiegoś powodu Aniołowie otaczają teraz Ciebie boską miłością bardziej niż kiedykolwiek. Nawet dodatkowi Aniołowie są z Tobą dając dodatkową ochronę miłości i światła. Czasem możesz się czuć jakby Bóg i Aniołowie Ciebie opuścili. Ta karta przypomina, że oni nigdzie nie odeszli i po prostu nie mogą Ciebie opuścić. To jest tylko nasz strach, który powoduje że jesteśmy ślepi i głusi na obecność Aniołów. Teraz Twoi Aniołowie , jeśli ich o to poprosisz i pozwolisz na to, mogą zabrać Twoje lęki. Jesteś naprawdę pobłogosławiony i bardzo, bardzo kochany przez Boga i Aniołów.

pozdrawiam cieplutko :usmiech:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 175 razy

Postautor: vanilla » 31 mar 2018, 19:13

Myszko prosze o aniolka na uczucia w kwietniu dzieki :buziak:
Awatar użytkownika
vanilla
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 7

Postautor: Fenghuang » 01 kwie 2018, 15:26

dziękuję Myszko :buziak:

ale nie umiem tego przesłania odczytać do tego o co pytałam, coś mnie przyblokowało :(
Awatar użytkownika
Fenghuang

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 8

Postautor: myszka » 02 kwie 2018, 06:22

Fenghuang pisze:dziękuję Myszko :buziak:

ale nie umiem tego przesłania odczytać do tego o co pytałam, coś mnie przyblokowało :(

"Hojnosc" – karta mowi o uczuciach - kiedy cieszysz się z pomyslnosci u innych nawet gdy sama nie masz czego swiętowac jest to stan umysłu, dzięki ktoremu dajesz cos, nie oczekujac niczego w zamian. Jest to zacheta do otwarcia sie, hojnosci, poniewaz wszystko co rozdajesz ze szczerego serca wraca do Ciebie zwielokrotnione.

"Haawija" – energia ochronna – chroni przed popełnianiem błedów, pomaga przezwyciezyc bariery emocjonalne i mentalne, rozwija pokorę. Uczy podejmowania prawidłowych decyzji poprzez kierowanie w nurt licznych sytuacji, ktore wymagaja szybkich rozwiazan.

"Błogosławienstwo" – masz pomoc i specjalne błogosławienstwo. Z jakiegoś powodu Aniołowie otaczają teraz Ciebie boską miłością bardziej niż kiedykolwiek. Jezeli poprosisz i pozwolisz działac aniołom to pomoga Ci przezwycięzyc wszelkie lęki.
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 02 kwie 2018, 06:34

vanilla pisze:Myszko prosze o aniolka na uczucia w kwietniu dzieki :buziak:

Obrazek

PODDANIE SIĘ I UWOLNIENIE

Obrazek

znaczenie karty:

Odpuść, pozwól Bogu i Aniołom pomóc sobie. Wszystko, od czego się uwolnisz zostanie zastąpione czymś lepszym lub powróci do Ciebie uzdrowione.
Gdy kurczowo trzymasz się tego, co nie działa zbyt dobrze, nie dajesz miejsca na uzdrowienie. Jeśli jesteś nieszczęśliwa z powodu życia uczuciowego, finansów, kariery, domu czy zdrowia, ta karta mówi, abyś sobie odpuściła. Jeśli uwieszasz się na tym aspekcie swojego zycia, ponieważ czujesz strach taki jak:
„Co będzie jeśli nie znajde niczego czy nikogo lepszego”, wtedy sytuacja tylko się pogarsza.
Jeśli masz wolę otwarcia się i pozwolenia na to , aby sytuacja się uwolniła, jedna lub dwie rzeczy się wydarzą: albo zostanie to od Ciebie zabrane i zastąpione czymś o wiele lepszym albo sytuacja uzdrowi się w cudowny sposób.
Przez tę kartę Aniołowie proszą Cię, abyś starała się nie kontrolować wyniku trudnej sytuacji.
Odpuść i pozwól Bogu pomóc sobie!.

Obrazek

pozdrawiam cieplutko :usmiech:
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Fenghuang » 02 kwie 2018, 07:11

dziękuję :usmiech:

:buziak: :buziak:
Awatar użytkownika
Fenghuang

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 8

Postautor: Piko » 02 kwie 2018, 12:05

Myszko mogę Cię prosić o rozkład anielski na uczucia w tym miesiącu...
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 2

Poprzednia

Wróć do Gabinet Anielski Myszki