Kapłanka-żona, kochanka czy szamanka?

Re: Kapłanka-żona, kochanka czy szamanka?

Postautor: Bender » 20 cze 2012, 09:14

Ten Świat, to może być też relacja "na odległość" (jeśli już tak się mocno zagłębić), a moje karty potwierdziły, że lubi jej cechy, które standardowo kojarzą się z zaradnością zawodową (3 denka).
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: Elie » 20 cze 2012, 09:27

:idea: :arrow: +
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Bender » 20 cze 2012, 09:29

tylko, że tu miało być o Kapłance i jej cechach... :lol: Znów zrobiłyśmy manianę w temacie Obrazek
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: y_u_mad » 02 cze 2013, 14:32

Bender pisze: mydliny mi się z Kapłanką kojarzą.

Myślę, że to też może być bardzo dobre skojarzenie - gra pozorów, postać tak przedstawiona może miec "zamydlone oczy" lub "mydlić oczy" innym.
y_u_mad

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: Rossi » 04 cze 2013, 20:28

jak rozumiecie ja w tali Cosmic Tarot? Bo jak dla mnie to ona dziwna jest, nie potrafię jej zrozumieć. Jakąś tajemnicę skrywa? Marzenie?
Obrazek
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: Evell » 05 cze 2013, 06:08

Kapłanka to ogólnie tajemnica. A ta tu wyjątkowo patrzy na mnie, a jej oczy sa takie przenikliwe. Jakby wiedziała. Wszystko. Przenika spojrzeniem aż do głębi duszy i już wszystko wie ale nic Ci nie powie cwaniara. Mam wrażenie, że na jej usta lekko igra sprytny uśmieszek, kąciki są delikatnie do góry, ale jednocześnie nie są i nie wiadomo do końca. No wstrzymuję oddech gdy się jej przyglądam:) na książce ma A i Ω, jest alfą i omegą, musi wiedzieć wszystko.
Wśród wielkości rzeczy, które są wokoło nas, istnienie Nicości dzierży pierwsze miejsce, a władza jej obejmuje rzeczy, które nie mają bytu, a jej istota tkwi w czasie, między przeszłością i przyszłością, i nie posiada zgoła teraźniejszości.
Leonardo da Vinci
Awatar użytkownika
Evell
Grafoman

Otrzymał podziękowań: 2 razy
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 5

Postautor: Elie » 05 cze 2013, 09:07

Uśmiech niczym u Moni Lizy, a ta podobno miała popsute uzębienie i stąd tajemniczy uśmiech :lol:
A poważnie;faktycznie, nieco rozmarzone oczy - to pierwsze co się rzuca w oczy, czym bije karta.
Zwróćcie uwagę na cienie, kreski przypominające wodę, czyli przepełniona jest uczuciami.
Uśmiech faktycznie tajemniczy i imho z odrobiną ironii i politowaniem, jakby myślała- co wy tam wiecie.
Na karcie jest mnóstwo symboli....co też pozwala odczytać znaczenie karty.
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Rossi » 05 cze 2013, 13:39

bo jeśli pytam o jego uczucia do mnie to co ona może oznaczać? Probowałam interpretować ja książkowo z wielu stron znaczenie bralam ale wszędzie pisze inaczej. Ja tu widzę u niej coś tajemniczego, ukrytego, tak jak by dalekiego? Nie wiem nie mogę jej zrozumieć
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Postautor: Elie » 05 cze 2013, 14:00

Powinowactwo dusz, bliskość i zrozumienie. Poza tym, Kapłanka to intuicja i milcząca, bierna postawa. Nieco spolegliwa. Woda która jest widoczna na całej karcie, to nic innego jak uczucia.
W karcie Kapłanki najczęściej wychodzą kochanki. One muszą pokornie godzić się na swoją drugorzędną rolę. Poza tym, muszą być skryte i utrzymywać ewentualny związek w ukryciu.
Powinowactwo dusz to również karma, ktoś z przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Rossi » 05 cze 2013, 14:39

bo tak od dłuższego czasu nad nią myślę ponieważ jak już zauważyłyscię w moim temacie dość często lubi mi sie pojawiać
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne znaczenia kart tarota