Karta KSIĘŻYC z innej perspektywy

Karta KSIĘŻYC z innej perspektywy

Postautor: Elie » 08 wrz 2013, 18:42

http://www.taraka.pl/foto/inq_tarot/wa18.inq.jpg

XVIII-Księżyc. Potęga marzeń. Twoje marzenia mają wielką siłę: to, co sobie wyśniłeś, „czyni, co może”, żeby zostać wyrażone w realnym świecie. Twoje marzenia czy wizje mają moc przyciągania ludzi. Inni chętnie pójdą za twoimi marzeniami - jeśli tylko je im objawisz. Co więcej, twoje wizje są wręcz silniejsze od ciebie, od twojego „ja”. Czujesz się tak, jakbyś naprawdę nie ty je wymyślił, lecz jakby one - twoje marzenia, wizje, sny - wybrały sobie ciebie jako swojego wykonawcę, jako kogoś, kto je urzeczywistni. Pierwsza rzecz, którą powinieneś uczynić, to poznać to, co ci w duszy gra, zaprzyjaźnić się z własną wyobraźnią. Wprowadzenie wizji w życie wymaga odwagi: odważ się to zrobić. Marzenia są powiązane z namiętnościami, z silnymi emocjami. To nie jest chłodny rozumowy projekt, przeciwnie, może tobą poruszać pożądanie lub chęć zawładnięcia pewną osobą, lub poczucie żalu i krzywdy, zawiść czy chęć zemsty. Zachowaj więc jasność widzenia. Nie daj się uwieść ciemnej stronie własnych snów.

Opis z Taraki - wynika, że nasze marzenia w Księżycu jednak mają szanse spełnienia. Nie są beznadziejne.

Jakie jest Wasze zdanie ?Jakie macie doświadczenia, co Wam pokazała ?
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Karta KSIĘŻYC - z innej perspektywy

Postautor: xLena » 08 wrz 2013, 18:58

Elza. pisze:Jakie jest Wasze zdanie ?Jakie macie doświadczenia, co Wam pokazała ?

ano niestety mi nie pokazała spełnienia marzeń...niepowodzenie raczej w skrócie mówiąc odp na pyt które zadałam brzmiała NIE...NIE nie będzie z tego związku- nie ma to przyszłości, NIE nie dostaniesz tej pracy...ALE WAŻNE jeśli pyt jest czy zajdę w ciąże odp TAK księżyc pokaże mi ciąże; ogólnie w pytaniu o sen czy się zrealizuje np. może pokazywać że tak że jest jakby proroczy
xLena

Postautor: Elie » 08 wrz 2013, 19:29

Jeżeli o mnie chodzi, czasem pokazuje mi spełnienie marzenia ale na krótką metę. "Dobre" co przyszło, szybko
"uciekło" Czyli do końca nie było takim, jakbym chciała.Czar szybko prysł. :diablo:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Rossi » 08 wrz 2013, 21:36

no u mnie to samo co u Elzy bede sie cieszyc ale na krotko.. Takie nadzieje co szybko umra
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Re: Karta KSIĘŻYC z innej perspektywy

Postautor: Emma Cole » 09 wrz 2013, 18:00

U mnie z reguły mówi o czymś, co zostało zatajone lub przemilczane, rzadko mówi o szczęściu, a jeśli już to tak jak mówicie - jest ono ulotne. Powiedziałabym, że wskazuje na porywy serc, ale na nic trwałego... Był również okres czasu, że odwrócony Księżyc wskazywał na mnie, co nie da się ukryć - było dosyć dziwne :) Myślę, że to ze względu na to, że miałam ciężki czas wtedy i nie mogłam się odnaleźć... pozornie wszystko ok, a jednak zagubienie, ciągle ukazywane Księżycem. Takie trochę szukanie po omacku rozwiązania.
Awatar użytkownika
Emma Cole
Wróżka z TV

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Droga życia: 9

Postautor: xLena » 10 wrz 2013, 19:17

a tak poza tym czy mówi o szczęściu czy nie- mówi też o tyciu... niestety
xLena

Postautor: Emma Cole » 10 wrz 2013, 20:52

No tak... skąd się wzięło "wyglądanie jak księżyc w pełni" :D jak księżyca fazy się zmieniają, tak i waga. Nie patrzyłam w ten sposób na tą kartę, ale ciekawe :) Przyda się...
Awatar użytkownika
Emma Cole
Wróżka z TV

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Droga życia: 9

Postautor: xLena » 10 wrz 2013, 21:00

cieszę się,że się przyda ;)
xLena

Postautor: Avena » 25 sie 2015, 13:05

Księżyc jest kartą która bardzo często mi towarzyszy w rozkładach. Dla mnie oznacza ona niejasności, a często to, że coś ukrywamy przed samymi sobą - po części oszukujemy siebie, ale z premedytacją - tak jak gdybyśmy z premedytacją nie chcieli się przed sobą do czegoś przyznać. To też złudzenie i wyolbrzymienie oraz nad interpretowanie rzeczywistości (wyolbrzymianie faktów i nadawanie im negatywnego wydźwięku)...

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Wróć do Różne znaczenia kart tarota