Karta wieza

Karta wieza

Postautor: serpentyna » 09 sty 2016, 21:46

Witam was :-)

Co wieza oznacza w pytaniach o wyglad? (wiem glupie pytanie). Jestem na diecie i wyszla mi ta karta. Czy moze ona oznaczac transformacje, odnowe, schudniecie? Czy raczej jakies negatywne zmiany, ktore mnie zaskocza?

Dodam ze ta karta mnie przesladuje. W rozkladzie o prace tez mi ona wyszla (planuje zmienic dziedzine, chociaz mam obecnie stabilna prace)

Dziekuje za odpowiedz :-)
serpentyna

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 9

Re: Karta wieza

Postautor: Avena » 09 sty 2016, 21:51

Skarbie, porozgladaj się po forum. Jest kilka watków, w których ta karta została już opisana i nie ma potrzeby tworzenia nowego, i dublowania tego co już zostało tutaj napisane... choćby tutaj :

karty-tarota-wieza-xvi-t31692.html

... reszty poszukaj sama... skoro karty nie sa Tobie obce...

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Postautor: Elie » 09 sty 2016, 22:09

Wieża to nie transformacja... ja bym już w kolejce u lekarza siedziała :mrgreen:
Przy czmy po diecie odchudzającej, wskazuje na efekt jojo.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Droga życia: 1

Postautor: serpentyna » 09 mar 2016, 20:49

Ellie moja umowa w pracy nie zostanie przedluzona. Stad ta karta wieza......A przedtem mialam powazna grype..... :czeka: Czasami tarot nie dpowiada na pytania, a pokazuje wazne wydarzenia, jak w moim przypadku
serpentyna

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 9

Postautor: Elie » 09 mar 2016, 20:53

Ano właśnie. Ważne jest pytanie i równie ważne są karty obok.
W pracy może oznaczać zwolnienie, plajtę zakładu pracy, czy prozaiczne zalanie kawą ważnych dokumentów.
W pytaniu o odchudzanie czego dotyczyła ? Może w trakcie diety zjadłaś ciacho i dietę szlag trafił.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Droga życia: 1

Postautor: Soll » 09 mar 2016, 23:50

Co wieza oznacza w pytaniach o wyglad? (wiem glupie pytanie). Jestem na diecie i wyszla mi ta karta. Czy moze ona oznaczac transformacje, odnowe, schudniecie? Czy raczej jakies negatywne zmiany, ktore mnie zaskocza?

Sama sobie odpowiedziałaś. Wieża wskazuje na zmiany które zaskoczą Cię negatywnie, nawet bardzo. Wynika z tego, że odchudzanie nie zawsze przynosi spodziewane, pozytywne efekty. Mogą pojawić się zmarszczki, czy obwisła skóra. Tak bywa w przypadku kiedy ścisła dieta nie wiąże się z intensywną gimnastyką, rozciąganiem ciała. Główną odgrywa wiek.Im jesteśmy starsze, tym odchudzanie pozostawi po sobie obwisłość skóry i to pokazuje karta Wieża.
Awatar użytkownika
Soll

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Wróć do Różne znaczenia kart tarota