KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Re: KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 15:50

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Obrazek

Archanioł Jofiel:

„Pozbądż się bałaganu, oczyść energię wokół siebie i użyj feng shui.”

Dodatkowe znaczenie:
"Twój dom i miejsce pracy wpływa na Ciebie na wielu poziomach. Bałagan może zmniejszać twoją energię, kreatywność i powodzenie. Pomogę Ci znależć motywację i czas na to by oczścić wpływy pochodzące z twojego fizycznego środowiska. Razem pozbedziemy się wszystkiego, co Ci nie służy. Oddamy w prezencie, znajdziemy nowe przeznaczenie albo wyrzucimy nieużywane przedmioty. Otworzymy okna, by wpuścić świeże powietrze do pomieszczeń. Oddalę od Ciebie niższe energie. Jako efekt tych działań zauważysz dużą poprawę we wszystkich obszarach twojego życia."

Praca z Archanioł Jofiel:
Aura Jofiel ma kolor głębokiego, różanego rózu, wyrażający jej piękną , pęłną miłości i troski naturę. Z jej energią powiązane są ciemnoróżowe kryształy, takie jak różowy rubelit. Kiedykolwiek zajmiesz się zmianami w wyglądzie mieszkania albo wiosennymi porządkami, poproś o pomoc Jofiel. To tak jakbyś miał swojego osobistego,duchowego dekoratora wnętrz i konsultanta Feng Shui!
Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 18:13 przez myszka, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 18:11

ODDYCHAJ

Obrazek

Archanioł Rafael:

"Weż kilka głębokich wdechów. Wydychaj powietrze powoli. To pobudzi twoją energię i uwolni Cię od starych wzorców.”

Dodatkowe znaczenie:
„Gdy jesteś zestresowana, często nieświadomie wstrzymujesz oddech. Jednak jak wiesz oddech jest kluczowy dla dostarczania tlenu do twojego umysłu, ciała i dla samego życia. Aby pamiętać o ważności głębokich, równomiernych oddechów wzmacniających twój organizm, napisz sobie karteczkę, by oddychać.
Rób sobie wycieczki do miejsc, gdzie jest pod dostatkiem świezego powietrza. Zauważ też lepszą jakość powietrza w pobliżu żródeł wody, takich jak jezioro czy plaża. Nawet wzięcie prysznica albo kąpieli powoduje kontakt z dobrymi jonami związanymi z wodą i powietrzem.”

Praca z Archaniołem Rafaelem:
Imię Rafael oznacza „Bóg uzdrawia”. Archanioł ten jest znany jako uzdrowiciel dolegliwości fizycznych wszystkich żywych istot. Rafael często udziela nam Boskiego przewodnictwa [intuicja, myśli, pomysły, marzenia itd.] na temat tego, w jaki sposób możemy przyczynić się do zdrowia naszych ciał. Gdy wzywasz Rafaela w intencji uzdrowienia, zwróć uwagę na pojawiające się odczucia i bądż pewien, że podążasz za wskazówkami, które każą Ci podjąć jakieś działania.
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 18:18

ODWAGA

Obrazek

Archanioł Ariel:

„Badż odważny i broń swoich przekonań.”

Dodatkowe znaczenie:
„ W tej sytuacji działaj zgodnie ze swoim przeświadczeniem, nawet jeśli inni nie zgadzają się z Tobą. Chronię Cię przed zranieniem i prowadzę, byś stał się pełnym miłości wojownikiem światła. Jeśli będziesz bronił swoich przekonań, staniesz się wzorem do naśladowania dla innych. To ważna forma duchowego nauczania – swoim przykładem dasz innym odwagę do obrony własnych zasad.”

Praca z Archanioł Ariel:

Imię Ariel oznacza „Lwicę Boga” i odzwierciedla jej cechy, takie jak waleczność, odwaga, skupienie i wytworne ruchy. Jeśli zauważysz postać lwa lub lwicy, to sygnał że Ariel jest z Tobą. Przywołaj ją, by dodała Ci pewności siebie i odwagi.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 18:28

OKREŚL HIERARCHIĘ

Obrazek

Archanioł Metatron:

„Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Zmotywuję Cię i pomogę Ci w zorganizowaniu się.”

Dodatkowe znaczenie:
„Co jest twoim powołaniem ? Co powoduje, że twoje serce śpiewa? Gdy skupisz się na tym, twoja pełna radości energia wzrośnie, a to będzie z korzyścią dla każdego. Przejmij kontrolę nad swoim rozkładem zajęć i spędzaj więcej czasu nad projektami i aktywnościami bliskimi twojemu sercu. Dokonuj wyborów, które szanują twoje priorytety i wspierają życiową misję.”

Praca z Archaniołem Metatronem:
Metatron jest jednym z dwóch archaniołów, którzy kiedyś stąpali po ziemi jako ludzie [ten drugi to Sandalfon].
Był prorokiem i uczonym w piśmie o imieniu Enoch, który po swoim przykładnym życiu na Ziemi doznał oświecenia. Kontynuuje teraz swą pracę w niebie jako kronikarz. Pomaga ludziom rozwinąć umiejętności organizacyjne oraz ewidencyjne. Gdy przywołasz Metatrona, zmotywuje Cię byś określił swoją hierarchię ważności.

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC!

Obrazek

Archanioł Raziel:

„Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu.”

Dodatkowe znaczenie:
„Jesteś znakomitością: mędrcem, wiedzącym, wysokiej rangi kapłanem, czarodziejem i doskonałym manifestatorem. Teraz jest czas na wezwanie twojej duchowej siły oraz mocy i przejście do czynów. Pełen miłości stanowczo przekształć swoje zamiary w rzeczywistość. Pomódl się w ich intencji i poproś o przewodnictwo oraz znaki, które pomogą Ci nadać manifestacjom najlepszy z możliwych kształt.”

Praca z Archaniołem Razielem:
Imię Archanioła Raziela znaczy „Tajemnice Boga” a on sam pomaga Ci zrozumieć ezoteryczne, duchowe pomysły i wykorzystać je w praktyce. Przywołaj Raziela, by asystował Ci w alchemicznych działaniach przemiany pomysłów w złoto.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 19:44 przez myszka, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 18:30

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ

Obrazek

Archanioł Michał:

„Jesteś dzieckiem Boga pełnym mocy, miłości i twórczej energii. Jesteś bardzo kochany.”

Dodatkowe znaczenie:

„Jesteś stworzona na obraz i podobieństwo swojego Stwórcy, ucieleśniasz więc przejawy wszystkich jego cech. Twoje wewnętrzne Boskie światło jest w rzeczywistości czyste i jasne – żadna pomyłka nie może zmienić prawdziwej doskonałości pracy Boskich rąk. Nie obawiaj się swojej mocy, swojej wspaniałości i swojej mądrości. Jeśli osiągniesz sukces, zainspirujesz innych. Gdy zmienisz swoje życie, by było bardziej związane z twoimi zainteresowaniami, natchniesz innych.
Bądż pełen mocy! Bądż wspaniały! Takim właśnie jesteś.”

Praca z Archaniołem Michałem:

Imię Michał oznacza „Ten, który jest jak Bóg”. Emanuje on niezwykłymi Boskimi właściwościami: miłością, mocą, siłą i niezachwianą wiarą. Gdy go wzywasz, zostają wzmocnione i spotęgowane takie same Twoje cechy. Poproś Michała by wszedł w twoje marzenia i usunął wszelkie lęki blokujące Cię w odczuwaniu pełnej radości oraz w wykorzystywaniu twoich duchowych talentów i właściwości. Archanioł ten szczególnie efektywnie pracuje z nami, gdy śpimy, ponieważ wtedy jesteśmy bardziej otwarci i chłonni.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 18:33

PASJA

Obrazek

Archanioł Haniel:

"Uwierz w swoją ponownie odkrytą pasję w życiu osobistym oraz zawodowym i podążaj za nią."

Dodatkowe znaczenie:
"Zachowawcze działanie może prowadzić do apatii i depresji. Prosiłaś o więcej szczęścia i określenie kierunku. Zapaliłam więc płomień pasji w twoim sercu, by Cię prowadzić. Jesteś bezpieczna podejmując ryzyko i podążając za pragnieniem swego serca. Poproś mnie, bym Ci towarzyszyła na ścieżce pasji, bym Cię prowadziła i troszczyła się o Ciebie. Jeżeli czujesz silne przeświadczenie
wsparte płonącą namiętnością, uważaj, bo to właśnie jest mój sposób na przekazywanie Ci informacji na temat twojego następnego kroku."

Praca z Archanioł Haniel:
Imię Haniel oznacza "Chwałę Boga." Haniel pomoże Ci dodać Bogu chwały poprzez to, że będziesz żyła z wykorzystaniem całego swojego potencjału. Zadba o twoje ukryte talenty i pomoże Ci rozwinąć twoje umiejętności.
I kiedy połączysz mistrzowskie rozwiązania z swą prawdziwą pasją, ujawni się Boska magia!.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 18:43

POKONANIE TRUDNOŚCI

Obrazek

Archanioł Jeremiel:

"Najgorsze jest już za Tobą - teraz pokonasz już wszystkie dotychczasowe przeciwności."

Dodatkowe znaczenia:
Wyzwania, z którymi się zmierzyłeś, uczyniły Cię silniejszym i były dla Ciebie nową lekcją. Zamiast zgorzknieć, ze wspólczuciem otworzyłeś swoje serce na innych ludzi, znajdujących się w podobnej sytuacji. Pozwoliłeś, by opuściło Cię poczucie winy i przeświadczenie o byciu ofiarą. To dlatego pokonujesz teraz wcześniejsze trudności. Twoje pozytywne nastawienie przyciąga pełne miłości rozwiązanie i nowe sytuacje na wyzszym poziomie duchowego zrozumienia. Taki pozostań.”

Praca z Archaniołem Jeremielem:

Imię Jeremiela oznacza „Miłosierdzie Boga”. Gdy go przywołasz, łaska spłynie na każdego, kto jest zaangażowany w daną sytuację. Jeremiel prowadzi Ciebie i innych ludzi w działaniu z miłością.
Pomaga Ci także uzyskać miłosierne spojrzenie, co w konsekwencji spowoduje , że będziesz traktował siebie z szacunkiem i czułą, pełną miłości troską
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 18:47

POZDROWIENIA Z NIEBIOS

Obrazek

Archanioł Azrael;

”Twoi najblizsi w Niebiosach czują się świetnie. Uwolnij się od zmartwień i poczuj ich pełne miłości błogosławieństwa.”

Dodatkowe znaczenie:
Twoi najbliżsi nie są daleko, w gruncie rzeczy są całkiem blisko. W momentach wyciszenia możesz poczuć ich obecność. To są prawdziwe odwiedziny i proszę Cię, byś zaufał swej intuicji. Twoi zmarli najbliżsi mogą pojawiać się także w twoich snach. Wiedz że są szczęśliwi, wolni od wszelkiego cierpienia i chcą tego samego dla Ciebie. Chcą pracować z twoimi aniołami stróżami, byś był spokojny. Wypatruj więc innych znaków z nieba.”

Praca z Archaniołem Azraelem:
Azrael jest znany jako „Anoł Smierci”, ponieważ jego główną rolą jest pomagać ludziom w przejsciu po śmierci z tego świata do Nieba. Daleki jest od tego, by sprowadzać na ludzi choroby. Każdą duszę, która właśnie przeszła na tamten świat, otacza pełnym miłości światłem, którego zadaniem jest przynieść jej ukojenie i podnieść ją na wyższy poziom. Azrael ułatwia bliskim zmarłym kontakty z żyjącymi członkami rodziny oraz przyjaciółmi. Możesz poprosić go, by przyniósł Ci wiadomość albo ułatwił odwiedziny twoich bliskich w Niebie podczas snu.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 05 sty 2010, 19:42

PRZEGLĄD ŻYCIA

Obrazek

Archanioł Jeremiel:

„Zrób remanent w swoim życiu i zmień albo ulecz wszystko, co nie pozostaje w równowadze.”

Dodatkowe znaczenie:
„Trzeba odwagi, by spojrzeć na swoje życie. Jeśli zrobisz to ze współczuciem i poczuciem humoru, wzbogaci Cię to i wiele nauczy. Pomogę Ci zrobić podsumowanie tego, co przeżyłeś. Popatrzymy na to, czego się nauczyłeś i zastanowimy się, czy lekcje te okażą się przydatne teraz i w przyszłości. Rozpoznamy także wzorce życiowe, które nie służą twojemu najwyższemu dobru i podejmiemy kroki , by się od nich uwolnić.”

Praca z Archaniołem Jeremielem”
Jednym z zadań Jeremiela jest pomagać duszom, które właśnie przeszły na tamten świat, w podsumowaniu swojego życia.
Dokładnie taką samą rolę pełni Jeremiel wobec żyjących.
Znajdż trochę czasu, by pobyć samemu i poproś Jeremiela, by pomógł Ci przyjrzeć się gdzie byłeś, czego się nauczyłeś, jakich wzorców jesteś gotów się pozbyć i za co w swoim życiu jestęś wdzięczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 05 sty 2010, 20:05

PRZEMIANA ZAWODOWA

Obrazek

Archanioł Chamuel:

„ Twój cel życiowy wyzwala błogosławioną zmianę zawodową.”

Dodatkowe znaczenie:
„Modliłaś się o pomoc w sferze zawodowej i ona właśnie teraz nadchodzi. Czasami zmiana jest postrzegana jako stresująca, mimo to pomagam Ci usunąć z twojego życia stare, by uczynić miejsce na nowe. Zwróć szczególną uwagę na powtarzające się pomysły, marzenia i wizje, ponieważ są one bosko inspirowanymi wskazówkami na mapie pokazującej wymarzoną drogę. Możesz nie widzieć całej trasy [albo dokąd ona prowadzi], ale każdy krok wzdłuż drogi będzie rozjaśniany.”

Praca z Archaniołem Chamuelem:
Imię Chamuel oznacza „Ten, który widzi Boga”. Jego zdolność do wyrażnego widzenia pomoże nam znależć przedmioty, sytuacje i ludzi. Jest znany z niesienia ludziom pomocy w szukaniu drogi rozwoju zawodowego najlepiej pasującej do ich celu i pasji.
Wezwij Chamuela, gdy potrzebujesz doradcy zawodowego!
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Anielskich