KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Re: KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Postautor: myszka » 05 sty 2010, 20:51

PRZYWÓDZTWO

Obrazek

Archanioł Gabriel:

”Nadszedł czas, byś przyjął swoją pozycję oraz moc przywódcy i zmiłością prowadził innych.”

Dodatkowe znaczenie:
„Z miłością otocz się swoją siłą i użyj jej dla większego dobra. Będę Cię prowadził, by twoje czyny inspirowały i motywowały innych. Twoje wątpliwości odnośnie własnych kwalifikacji zastąpię zwiększonym pragnieniem służenia, pomagania i nauczania. Jeśli skupisz się bardziej na „Jak mogę służyć ?” - nie będziesz się martwił, co inni mogą pomyśleć na twój temat. Skieruj swoją uwagę na swoje silne strony, na to jak wielu lekcji się nauczyłeś i jak dobrze jest czuć, że jest się żyjącym przykładem podążania za Boskim przewodnictwem.”

Praca z Archanioł Gabriel:
Imię Gabriel oznacza „Bóg jest moją siłą” – a fraza ta dotyczy także Ciebie.
Niezależnie od tego jaka była twoja przeszłość, masz Boską siłę, która w każdej chwili Cię przenika.
Gabriel może pomóc Ci połączyć się z nią bez strachu. Zapewni Cię, że bycie pełnym siły jest bezpieczne dla Ciebie i ochroni Cię w każdy sposób.
Aura Gabriel jest miedziana niczym trąbka. Jeśli nosisz kryształ cytrynu albo miedż, łatwo połączysz się z jej energią.
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Postautor: myszka » 05 sty 2010, 20:53

ROZPOSTRZYJ SKRZYDŁA

Obrazek

Archanioł Ariel:

„Nie powstrzymuj się dlużej. To jest doskonały czas, a Ty jesteś gotowa, by poszybować.”

Dodatkowe znaczenie:

„Mimo ze możesz się czuć onieśmielony perspektywa zmiany i myślami o wyjsciu ze swojej strefy bezpieczeństwa, jestes gotów, by poszybować. Powitaj nowe możliwości i wiedz, że podążanie za głosem swojego serca i marzeniami jest dla Ciebie bezpieczne. Niech Twoja uwaga będzie skierowana na miłość, pomoc i duchowość, a unikaj sceptyków i osób wiecznie mówiących „nie”.
Pamiętaj, że twoja historia obrócenia wyzwań w zwycięstwo zainspiruje innych.”

Praca z Archanioł Ariel:

Ariel kocha wszystkie żywe istoty i chętnie im pomaga. Jest mistrzem manifestacji, a szczególne wsparcie daje ludziom którzy są uzdrowicielami, nauczycielami i niosą pomoc innym. Bardzo zajmuje ją wszystko, co dotyczy środowiska naturalnego, i by chronić a także leczyć zwierzęta – przede wszystkim ryby, ptaki i ssaki żyjące blisko wody albo w niej – pracuje bardzo blisko z aniołami natury.
Jednym ze sposobów kooperacji z Ariel jest branie udziału w działaniach dotyczących środowiska, włączając w to zbieranie smieci w pobliżu jezior, strumieni i oceanu, poświęcanie czasu lub pieniędzy na ochronę środowiska lub stosowanie przyjaznych dla środowiska srodków czyszczących.
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 15:28

SPOKÓJ

Obrazek

Archanioł Chamuel:

„Spokój ma swoje żródło w pamięci, że tylko miłość jest rzeczywista.”

Dodatkowe znaczenie:
„Spójrz pod powierzchnię tej sytuacji i zobacz leżącą tam prawdę mówiącą, że każdy zaangażowany w nią jest wypełnionym miłością dzieckiem Boga. Poprzez skupienie się na tej prawdzie, aktywizujesz zachowania i rozwiązania pełne miłości. Nawet jeśli pozory wskazują na coś innego, zaufaj temu, że wszystkim kieruje wyższa mądrość.

Praca z Archaniołem Chamuelem:
Jeśli chcesz poczuć się bardziej skoncentrowany, wyciszony i spokojny – zawołaj Chamuela. Jest on archaniołem osobistego i globalnego spokoju. Jest bardzo dobry, kochający i słodki – gdy pracuje z Tobą, przynosi miłe odczucie podekscytowania. Wiedz, że Chamuel dostrzega twoje prawdziwe cechy i kocha Cę bezwarunkowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 15:32

TROSZCZ SIĘ

Obrazek

Archanioł Gabriel:

„Gdy troszczysz się o dzieci, w istocie troszczysz się także o dziecko w Tobie. Obydwie aktywności są teraz dla Ciebie ważne.”

Dodatkowe znaczenie:
„Jednym z powodów, dla których ważne jest, byś pomagał dzieciom, jest to, że w ten sposób pomagasz także dziecku, które jest w Tobie. Uczysz tego, czego sam potrzebujesz się nauczyć. Zwróć więc szczególną uwagę na wiadomości, które przekazujesz dzieciom i ich rodzicom. Wiedz, że są one także skierowane do Ciebie. Znajdż czas na zabawę, śmiech, bycie nierozsądnym i beztroskim. Troszcz się o swoje wewnętrzne dziecko z taką ilością miłości i uwagi, jak to tylko możliwe.”

Gabriel pracuje z matkami i dziećmi na każdym etapie: poczęcia, narodzin, adopcji i rodzicielstwa. Pomaga także dzieciom, które już dorosły. Jeśli twoje serce tęskni za zabawą, przywołaj Gabriel, by wszystko zorganizowała. Będzie Cię prowadzić, gdy będziesz troszczyć się o swoje wewnętrzne dziecko. Jeśli ją poprosisz, będzie Cię wspierać jako rodzica w twoich własnych problemach i pragnieniach.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 15:54

TWÓRCZE PISANIE

Obrazek

Archanioł Gabriel:

Znajdż czas, by zapisywać swoje myśli w dzienniku albo napisać artykuł lub książkę.”

Dodatkowe znaczenie:
„Twoja dusza tęskni za twórczą ekspresją poprzez pisanie. Mogę pomóc Ci znależć na to czas. Szanuj każdy wewnętrzny impuls, który kieruje Cię w stronę pisania. Możesz robić to dla własnej przyjemności albo może być to oczyszczające doświadczenie wyrażnia samego siebie w osobistym dzienniku. Gdy pracujesz ze swoim połączeniem ze słowem pisanym, możesz otrzymać Boskie przewodnictwo, by pisać artykuły albo książki. Przywołaj mnie, bym poprowadził Cię przez ten proces.”

Jako anioł-posłaniec Gabriel kocha pomagać pisarzom i dziennikarzom przekazywać uzdrawiające wiadomości. Niczym pełen miłości trener będzie nalegać, byś przeznaczył swój czas i energię na pisanie.
Gabriel może także otwierać drzwi, które pozwolą Ci opublikować twoje artykuły i książki - jeśli tylko poprosisz ją o to. Ale przede wszystkim pomoże Ci czerpać radość z pisania.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 16:07

UKOCHANA OSOBA

Obrazek

Archanioł Chamuel:

„Pomagam Ci w związku z twoją duchową bratnią duszą.”

Dodatkowe znaczenie:
„Miłość jest teraz w Tobie i wokół Ciebie. Nie musisz jej szukać. Przyciągasz i urzeczywistniasz miłość w każdym aspekcie swojego życia, wypełniając nią swoje myśli i działając w jej imieniu. Przywołaj mnie bym poprowadził Cię w kierunku romantycznej miłości. Rozmawiaj ze mną regularnie o swoim życiu uczuciowym. Mogę pomóc Ci zakochać się w swoim życiu oraz uzdrowić związki i urzeczywistnić wspaniałe relacje.”

Praca z Archaniołem Chamuelem:
Aura Chamuela jest blado zielona niczym wiosenne liście w porannym świetle słonecznym. Możesz poczuć blisko pełną miłości energię Chamuela, nosząc zielony kryształ fluorytu.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 16:33

UKOJENIE

Obrazek

Archanioł Azrael:

”Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie, pomagając w uzdrowieniu twego serca.”

Dodatkowe znaczenie:
„Nawet najsilniejsza osoba doświadcza nerwowych sytuacji i nie ma niczego wstydliwego w tym, że aby uleczyć serce, potrzebny jest czas. To jest dobry moment na spokojną refleksję nad twoimi prawdziwymi uczuciami.
Zapisuj je w prywatnym dzienniku, a póżniej zawołaj mnie, bym przyniósł ukojenie twojemu sercu i umysłowi. Mogę pomóc Ci lepiej sypiać i wprowadzić twój umysł w stan spokoju.”

Praca z Archaniołem Azraelem:
Aura Azraela ma piękny kolor waniliowego kremu: bardzo jasny odcień żółtego. Właśnie to pełne miłości światło koi ból cierpiących i umierających osób. Gdy w pobliżu jest Azrael, możesz zobaczyć błyskające światła w kolorze skorupki jajek.
Energii Azraela odpowiada kremowo żółty kalcyt. Noszenie więc lub trzymanie go daje dodatkowe ukojenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 16:37

WIESZ CO ZROBIĆ

Obrazek

Archanioł Uriel:

„Zaufaj swojej wewnetrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez żadnej zwłoki.”

Dodatkowe znaczenie:
„Masz dalece szerszą wiedzę niż sądzisz, a twoja wewnętrzna mądrość przyniosła Ci już odpowiedź, której szukasz. Przyjmij te wiedzę i zaufaj jej. Jeśli jesteś pełna wątpliwości, poproś mnie , bym dał Ci wyrażne znaki potwierdzające twoje myśli i pomysły. Mogę Ci także pomóc we wprowadzeniu ich w życie i podjęciu decyzji odnośnie następnego kroku.
Wystarczy, że mnie poprosisz. A wtedy po prostu miej chęci by pracowac ze mną nad podjęciem odpowiednich działań.”

Praca z Archaniołem Urielem:
Uriel pomaga rozświetlić niejasną sytuację poprzez skierowanie światła na twoją ścieżkę. Zazwyczaj oswietla w danym momencie tylko jeden krok, tak więc możesz nie być w stanie jasno zobaczyć ostatecznego efektu twoich działań. Ale z pomocą Uriela będziesz wiedział, co robić w następnym etapie – i tak przez całą drogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 16:40

WRAZLIWOSC

WRAŻLIWOŚĆ

Obrazek

Archanioł Haniel:

”Jesteś teraz szczególnie uwrażliwiony na emocje i energie. Szanuj siebie i swoje odczucia”.

Dodatkowe znaczenie:
Wrażliwość jest pięknym i potężnym talentem i nie istnieje takie pojęcie, jak bycie zbyt wrażliwym.
To ona pomaga Ci dowiedzieć się prawdy na temat sytuacji oraz ludzi i ważne jest byś ufał i podążał za swoimi impulsami, intuicją i wrażeniami. By zwiększyć swoją wrażliwość, spędż trochę czasu samotnie wśród natury.
Unikaj agresywnych chemikaliów i sytuacji. W domu czy w pracy proś mnie, bym pomogła Ci wybrać jedzenie, napoje, kolegów i aktywności pozytywnie oddziałujące na Twoje życie. Wiedz że odczuwanie głębokich emocji jest dla Ciebie bezpieczne – są one częścią twojej wrażliwości. Wizualizuj sobie siebie i mnie otoczonych pięknym białym światłem z niebieskim odcieniem. To światło rozpuszcza wszystkie niskie energie i przekształca je w miłość. Pomaga Ci także rozróżnić odczuciaTwoje własne i te pochodzące od innych ludzi.”

Praca z Archanioł Haniel:
Haniel pomaga nam uszanować nasze naturalne cykle, nastroje i rytm. Wspiera nas w odnajdywaniu każdego aspektu samych siebie, włączając w to naszą siłę, upadki i cienie. Wezwij ją, gdy czujesz się niepewnie albo żle. Haniel pomoże Ci docenić samego siebie i właśnie teraz zobaczyć, jaki jesteś piękny.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 16:58

WSPÓŁCZUCIE

Obrazek

Archanioł Zadkiel:

”Przez wzgląd na tę sytuację oraz wszystkie zaangażowane osoby, wliczajac w to Ciebie samego, uczń swoje serce łagodniejszym.”

Dodatkowe znaczenie:
„Mogę pomóc Ci wybaczyć sobie samemu i innym oraz współczująco zobaczyć punkt widzenia każdej osoby. Nie musisz zmieniać swojego stanowiska albo zachowania. Oznacza to jedynie podejście do sytuacji z pełnym miłości sercem, co wzmocni Cię i pozwoli objawić się kreatywnym rozwiązaniom.”

Praca z Archaniołem Zadkielem:
Imię Zadkiela oznacza „Prawość Boga” a on sam pomaga nam uwolnić się od braku przebaczenia samym sobie i innym ludziom. Poproś go, by pojawił się w twoich snach i by zadziałał niczym kominiarz, oczyszczając twoje serce ze wszystkich toksyn.
Zadkiel gwarantuje, że potrzeby każdego zostają zaspokojone i że emocjonalne uzdrawianie objawi się w cudowny sposób.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Anielskich