KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Re: KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 17:44

ANIELSKA TERAPIA

Obrazek

Archanioł Rafael:

„Oddaj nam, aniołom, swoje troski i zmartwienia i pozwól, byśmy zabrały wszystki, co Cię obciąża”

Dodatkowe znaczenie:
„Czy prosiłeś nas, anioły, o pomoc w sytuacji, w której jesteś? Możemy Ci pomóc tylko wtedy, gdy nam na to pozwolisz.
Teraz zamknij oczy i weż głęboki, oczyszczający oddech. Następnie mentalnie przywołaj do pomocy swoje anioły stróże i archanioły. Nie określaj w jaki sposób chcesz by Ci pomogły – po prostu opisz sytuację odnośnie której potrzebujesz pomocy. A najważniejsze bądż otwarty na tę pomoc, która do Ciebie przyjdzie. Może ona przyjąć formę przeczucia, intuicyjnego pomysłu albo bezpośredniej interwencji. Jeśli otrzymasz jakiekolwiek powtarzające się wskazówki, ważne jest, byś za nimi podążył.”

Praca z Archaniołem Rafalem:
Poproś Rafaela by otoczył swoją szmaragdowozieloną aurą wszystko, co potrzebuje uzdrowienia. Kryształy związane z leczniczą energią Rafaela to szmaragd i malachit
.
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 17:45

BOSKI PORZĄDEK

Obrazek

Archanioł Raguel:

„Wszystko jest w tej chwili tak, jak powinno być. Spójrz poprzez iluzję i zobacz leżący pod nią porządek.”

Dodatkowe znaczenie:
„Razem z pojawiającymi się rozwiązaniami, które są dobre dla wszystkich zaangażowanych, tworzy się w tej chwili sytuacja wygrany – wygrany. A to wymaga, byś ślepo uwierzył, że niebiosa pracują w niewidzialny sposób nad uzyskaniem najwyższych korzyści dla wszystkich. Poproś mnie, bym wsparł Cię w twojej wierze, jeśli się chwieje. Użyj pozytywnych afirmacji modlitw, by utrzymać Twojego ducha wysoko. A przede wszystkim upewnij się, że mówiąc na temat tej sytuacji używasz pozytywnych i optymistycznych słów oraz zdań. Masz taką moc, która powoduje , że twoje pozytywne myśli mogą znacznie przyspieszyć pojawienie się rozwiązania.”

Praca z Archaniołem Raguelem:
Raguel ma piekną bladoniebieską energię – niczym niebo w idealny wiosenny poranek. Jest archaniołem, który prowadzi ludzi ku działaniu w sposób uczciwy i słuszny. Przynosi nam także wiarę w dobroć leżącą u podstaw ludzkości. Noszenie albo trzymanie akwamarynu przybliży Cię do mądrej osoby Raguela
.
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 17:48

CIERPLIWOŚĆ

Obrazek

Archanioł Jofiel:

„Twe marzenia rozkwitają szybciej niż sądzisz. Jednak ciągle potrzebują troski i cierpliwości.”

Dodatkowe znaczenie:
„Kiełkom potrzeba czasu , by przebiły się przez ziemię i stały się ukwieconą rośliną. Jednak każdy etap w jej rozwoju może dostarczyć radości tym, którzy dostrzega jej piękno. W ten sposób ciesz się procesem realizacji Twoich marzeń.
Zwolnij tempo i bądż wdzięczny, bo każdy krok przyobleka twoją manifestację w coraz bardziej namacalną formę. Dostrzeż lekcje i miłość tryskającą z każdej chwili, w której angażujesz się w działanie zgodne ze swoimi marzeniami.”

Praca z Archanioł Jofiel:
Jofiel pomaga nam doświadczyć więcej łaski i spokoju w życiu, poprzez wyhamowanie i dostrzeżenie otaczającego nas piękna. Prosi nas, byśmy nie upatrywali szczęścia w jakichś przyszłych celach, lecz delektowali się i cieszyli każdą chwilą. Zawołaj Jofiel, gdy tylko czujesz, że jesteś w pośpiechu, zestresowany bądż nieszczęśliwy. Ona zwiększy twoją świadomość i docenisz cuda codziennego życia.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 17:51

DARY OD BOGA

Obrazek

Archanioł Sandalfon:

„My anioły przynosimy Ci dary od Twojego Stwórcy. Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

Dodatkowe znaczenie:
„Niebiosa stale się rozwijają i rosną. Jednym ze sposobów w który to czynią jest ciągłe dawanie i wysyłanie miłości. Ta miłość dociera do Ciebie w różnych formach, a twoim zadaniem jest chcieć ją chłonąć. Właśnie teraz odpowiedź na twoje modlitwy czeka na twoją chęć otrzymywania jej. Otwórz swe ramiona na te dary!
Twój Stwórca chce, byś był szczęśliwy, zdrowy, bezpieczny i by Twoje potrzeby były zaspokojone. Oddaj mi wszystkie swoje lęki związane z przyjmowaniem.”

Praca z Archaniołem Sandalfonem:
Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda jest słyszana i wysłuchiwana [choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy ]. Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły
pomóc każdemu na Ziemi.
Zawołaj Sandolfona, jeżeli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 17:54

DELIKATNOŚĆ

Obrazek

Archanioł Sandolfon:

„Bądż teraz delikatny wobec siebie. Otaczaj się łagodnymi ludżmi, sytuacjami i środowiskiem.”

Dodatkowe znaczenia:
Sandolfon chce pomóc Ci poczuć się wyciszonym i skupionym – zdecydowanie doradza Ci słuchanie delikatnej muzyki. Odtwarzaj ją gdziekolwiek jesteś. Mów cicho i zajmij się powolnym, rytmicznym ruchem, takim jak kołysanie się w jej takt albo łagodnymi sesjami jogi. Nie angażuj się teraz w żadne batalie. Zamiast tego unikaj konfliktu, gdyż to odnowi twojego ducha i staniesz się silniejszy. Odłóż na póżniej podejmowanie decyzji. Będziesz dokładnie wiedział co robić, gdy opuścisz już swoje zacisze.”

Praca z Archaniołem Sandalfonem:
Aura Sandalfona jest koloru kojącego, chłodnego turkusu, podobnego do przezroczystego, tropikalnego oceanu. Medytuj z tym kolorem albo trzymaj kamień powiązany z jego energią – turkus. Poczuj jak uspokaja się bicie twojego serca i oddech. Sandalfon może pomóc Ci w tym, by twoje słowa i czyny były dobre i łagodne, a mimo to pełne mocy. Ponieważ jest archaniołem powiązanym z muzyką, możesz silnie odczuć jego obecność, gdy jej słuchasz, śpiewasz lub grasz na instrumencie muzycznym.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 18:40

DOBROBYT

Obrazek

Archanioł Ariel:

„Twoje potrzeby materialne są zaspokajane, gdy podążasz za głosem intuicji i manifestujesz swoje marzenia."

Dodatkowe znaczenie:
„Napełniam róg obfitości twojego życia i proszę byś otworzył swe ramiona na otrzymywanie. Niektóre dary przyjdą w formie wspaniałych pomysłów, a niektóre jako możliwości. Będziemy razem pracować, by realizować twoje największe marzenia i proszę powierz mi wszystkie swoje zmartwienia. Bóg i ja bardzo Cię kochamy i jesteśmy szczęśliwi że pomagamy Ci w ten sposób. Wiemy, że poprzez Ciebie ta dobroć trafi także do innych ludzi.”

Praca z Archanioł Ariel:
Domeną Ariel jest Boska magia, która oznacza ciągłą manifestacją najwyższej woli.
Pomaga Ci ona uzyskać każde wsparcie niezbędne do realizacji twojej życiowej misji. Wiedz że pojawianie się w tym obszarze cudów jest całkowicie normalne i dzieje się „w świetle”.
Aura Ariel ma odcień bladego różu i jeśli zakładasz albo trzymasz w ręku różowy kwarc, twoje serce otwiera się szerzej na wspaniałą miłość Ariel. Poproś ją o wszystko, czego potrzebujesz, a ona Cię odpowiednio poprowadzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 19:55

DORADCA

Obrazek

Archanioł Azrael:

"Jesteś naturalnym doradcą, a twoje przewodnictwo i wsparcie przynosi korzyści wielu ludziom.”

Dodatkowe znaczenie:
„Twój cel życiowy zawiera doradzanie ludziom w sposób który podnosi na duchu, motywuje, koi, uzdrawia i inspiruje. Jesteś prawdziwym duchowym doradcą, a ludzie uważają Cię za godnego zaufania powiernika. Rozszerz swoją pracę doradczą i wejdż na kolejny poziom, ponieważ pomożesz większej ilości osób.
Zawołaj mnie, bym był twoim przewodnikiem i wsparł Cię.”

Praca z Archaniołem Azraelem:
Imię Azrael oznacza „Ten, któremu pomaga Bóg”, a on sam pomaga tym , którzy pomagają innym. W szczególności niesie on pomoc doradcom, którzy pracują z cierpiącymi albo umierającymi. Poproś Azraela, by podczas takich sesji prowadził twoje słowa oraz czyny i by pomógł Ci być cierpliwym oraz współczującym.
Może to wesprzeć Cię także w rozpoczęciu zajmowania się tym zawodowo i poprowadzić w kierunku szkoleń, praktyk i wspaniałej praktyki doradczej.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 08 gru 2009, 20:26

DUCHOWE ZROZUMIENIE

Obrazek

Archanioł Raziel:

„Przynoszę Ci ezoteryczne informacje i symbole oraz pomagam w zrozumieniu duchowych prawd.”

Dodatkowe znaczenie:
"Twoje duchowe zrozumienie rośnie, gdy wchodzisz na kolejny poziom, ponieważ otwierasz się na nowe sposoby patrzenia na świat. Utrzymuj umysł otwarty i uwolnij się od ograniczeń myślowych i iluzji. Zwróć uwagę na znaki – informacje, które docierają do Ciebie trzy lub więcej razy. Zauważ w swoich mentalnych wizjach i fizycznym widzeniu geometryczne kształty i symbole. Wiedz, że twoja zwiększona świadomość może zmienić twoje zawodowe i osobiste cele. Poprowadzę Cię poprzez zmiany tak, by twoje życie odzwierciedlało twoje wewnętrzne doświadczenia.”

Praca z Archaniołem Razielem:
Jako czarodziej i alchemik świata aniołów, Raziel pomaga nam zrozumieć to, co zaprzecza zwykłej logice. Kwestionuje codzienny sposób myślenia i rozszerza go w sposób który ostatecznie przynosi uzdrowienie.
Jeżeli odczuwasz głód głębokiego duchowego zrozumienia, poproś Raziela by wkroczył w twoje sny.
Wspólnie odbędziecie duchową wyprawę do klas, w których Raziel pomoże Ci odkryć prawdy i tajemnice. Po przebudzeniu możesz nie w pełni pamiętać lub rozumieć jego nauki, ale ta wiedza jest już na stałe wdrukowana w twoją podświadomość i będzie Cię prowadzić każdego dnia.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 11 gru 2009, 16:17

DZIECI: INDYGO I KRYSZTAŁOWE

Obrazek

Archanioł Metatron:"Łączy Cię głęboka więż z dziećmi. Szczególnie możesz pomóc tym wrażliwym.”

Dodatkowe znaczenie:
"Twój życiowy cel zawiera wspieranie dzieci i ich nauczanie. Jesteś tu, by pomóc Indygo i Kryształowym Dzieciom zachować oraz wzmocnić swoje duchowe i ezoteryczne talenty. Edukuj dorosłych w zakresie naturalnych i wolnych od chemikaliów sposobów odżywiania i wychowywania tych szczególnych dzieci. Bardzo młode Kryształowe Dzieci i trochę starsze Dzieci Indygo są ważne dla przyszłości tej planety. Możesz współtworzyć jaśniejszą pszyszłość dla nich i ja Ci w tym pomogę.”

Praca z Archaniołem Metatronem:
Jeśli lubisz pomagać dzieciom [swoim dzieciom albo w ogóle] poproś Metatrona o wyznaczenie zadania, które będzie odpowiadać twoim naturalnym talentom i zainteresowaniom. Metatron blisko współpracuje z mediumicznymi i wrażliwymi dziećmi i kocha pomagać niosącym im pomoc dorosłym. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu, pieniędzy, pomysłów, kontaktów albo jakiegokolwiek innego wsparcia w tej misji – poproś Metatrona. On pomoże Ci zmaterializować twoje potrzeby tak, by twoja uwaga skierowana była w stronę jego ukochanych Dzieci: Kryształowych i Indygo.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 10:30

FAZY KSIĘŻYCA

Obrazek

Archanioł Haniel:

„Zwróć uwagę w jaki sposób księżyc oddziałuje na twoją energię oraz manifestacje. Korzystaj z jego faz.”

Dodatkowe znaczenie:
„Gdy księżyc jest w pełni to doskonały moment, by uwolnić się od wszystkiego, z czym już skończyłeś. Nów to czas skupienia się na manifestacji twoich pragnień i zamiarów. A wieczór przed pełnią jest idealną chwilą na uzdrawianie i napełnianie energią przedmiotów służących do leczenia, jak kryształy czy oleje. Spędż trochę czasu patrząc na księżyc i zwróć uwagę jakie jest twoje samopoczucie podczas poszczególnych jego faz. Gdy odkryjesz połączenie księżyca z twoją witalnościa i nastrojem, będziesz bliżej jego Boskiej magii.”

Praca z Archanioł Haniel:
Aura Haniel jest biała z odcieniem niebieskiego - podobnie jak blask księżyca w pełni. Powiązany z nią kryształ to kamień księżycowy, który ma podobnie do niej magiczną i opiekuńczą energię. Noś albo trzymaj kamień księżycowy, gdy chcesz poczuć bliskość Haniel. Jej opiekuńcza energia matki i miłość do Ciebie powoduje, że będzie troszczyć się o Ciebie i wywoływać cuda.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Następna

Wróć do Opisy Kart Anielskich