Karty Tarota - 6 Monet

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Amadeo » 24 wrz 2011, 10:43

Obrazek Obrazek Obrazek
Amadeo
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Štilić » 24 wrz 2011, 11:52

Odpowiednik astrologiczny

Jowisz w Rybach jako gotowość niesienia pomocy, Jowiz w Lwie jako wspaniałomyślność, Jowisz w Wodniku jako tolerancja.

Źródłó: Tarot dla każdego - H. Banzhaf
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Skolai O'Shea » 24 wrz 2011, 20:28

ObrazekObrazek
Skolai O'Shea

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Tola » 25 wrz 2011, 08:28

6 Monet

Koniec problemów finansowych. Znaczna poprawa sytuacji materialnej dzięki dużemu potencjałowi, dobremu wykształceniu, profesjonalizmowi, doskonałemu przygotowaniu i przede wszystkim własnej pracy. Wzrost dochodów i bezpieczeństwo finansowe sprawia że zajmujemy się działalnością charytatywną. Karta ta symbolizuje również stypendia dla studentów, nieoczekiwaną pomoc, nagrody, spadek. Może oznaczać dobre zdrowie, zawarcie związku małżeńskiego, spokojne harmonijne życie w rodzinie, pomoc materialna krewnym.

W negatywie: Pogorszenie sytuacji finansowej, nierozsądne inwestycje, złe gospodarowanie, potrzeba zaciągnięcia kredytu, zbyt wiele wymagań materialnych. Duże wydatki na rodzinę, kłótnie o pieniądze, niechęć do pomagania innym. Fałsz w kontaktach i zazdrość o sukcesy innych, związki czysto interesowne, pożądanie cudzej żony.
Uwaga: Na PW, nie udzielam odpowiedzi, na temat Tarota i Numerologii.
Awatar użytkownika
Tola
Dopiero się rozkręcam

Otrzymał podziękowań: 4 razy

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Damix » 25 wrz 2011, 13:36

Znaczenie ogólne:Wielkoduszność,umiejętność dawania i przyjmowania prezentów,cierpliwość,gotowość do udzielania pomocy,pomysłowość,przyjaźń.
Relacje: Wzajemne zrozumienie i pomoc,cierpliwość.
Cel:Opanowanie kaprysów,pomoc udzielana innym.
źródło Klucze do Tarota Hajo Banzhaf
Damix
Pleciuga

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Skolai O'Shea » 30 wrz 2011, 13:16

Suliga:
Karta brama.
Szczodrość, hojność, filantropia. Wspomaganie innych, którzy znaj­dują się w gorszej sytuacji. Przekazywanie wiedzy, doświadczeń. Ofiara złożona za kogoś innego. Wprowadzanie innych na drogę wiodącą ku wyższym wartościom. Praca charytatywna. Niewdzięczna praca. Stypen­dium, fundacja. Spadek. Nagroda finansowa.

Odwrócona: Niezadowalająca sytuacja, kiedy ofiarowało się coś istot­nego i nie zostało to zauważone lub docenione. Nadmierna szczodrość powodem frustracji. Smutek spowodowany niemożnością zadowolenia wszystkich. Poczucie, iż ,,rzuciło się perły przed wieprze". Nagrodze­nie tych, którzy nie są godni nagrody.
Skolai O'Shea

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Elie » 08 paź 2011, 00:00

ObrazekObrazek
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Skolai O'Shea » 08 paź 2011, 16:52

+ Odwaga/śmiałość. Ryzykowne i kompromitujące zachowanie/postępowanie/czyn/działanie.
- Utrata wiarygodności. Skandal
Skolai O'Shea

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: Skolai O'Shea » 08 paź 2011, 16:52

Obrazek

Moja osobista uwaga o karcie 6 Monet - gdy pojawi się 6 Denarów to bardzo często oznacza, iż spotka cię okoliczność, która ułatwi ci podjęcie jakichś kroków w celu wyrównania z kimś rachunków w sensie finansowym, np. znajdziesz sposób na spłatę długów. Na karcie znajduje się sporo złota (środek płatności), ale ono nie należy ani do tych, co je w pocie czoła wytapiają, ani do tego, kto je skrupulatnie przelicza, dlatego w przypadku wróżby, w której ukazuje się ta karta nie należy liczyć na spektakularne zyski, tylko na korzystne sposobności, które umożliwią zachowanie finansowej równowagi (nic na plus i nic na minus).
Skolai O'Shea

Karty Tarota - 6 Monet

Postautor: teye » 17 paź 2011, 12:52

Obrazek
teye
Grafoman

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Następna

Wróć do Znaczenia kart tarota - AM