Karty Tarota - GIERMEK BUŁAW

Karty Tarota - GIERMEK BUŁAW

Postautor: Amadeo » 23 wrz 2011, 15:37

Obrazek Obrazek Obrazek
Amadeo
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: GIERMEK BUŁAW

Postautor: Štilić » 23 wrz 2011, 18:24

Odpowiednik astrologiczny:

Wenus w koniunkcji z Księżycem w Strzelcu jako szansa, która przyjęta będzie z zachwytem.

Źródło: Tarot dla każdego - H. Banzhaf
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postautor: Tola » 24 wrz 2011, 07:00

Giermek Buław

Dziecko lub młoda osoba dziewczyna lub chłopak spod znaku barana, lwa albo strzelca. Może to być też ktoś młodo wyglądający. Jasne włosy, niebieskie oczy, osoba atrakcyjna. Osoba o młodzieńczych cechach: żywotna i ruchliwa. Lojalny i wierny przyjaciel, możliwe że student. Nieoczekiwane, ważne i dobre nowiny, propozycja pomocy. albo pracy. Stały kontakt z bliskimi osobami będącymi w oddaleniu. Interesujące wydarzenia, nowa wiedza. Gwałtowny i namiętny romans. Niedojrzałe uczucia.

W negatywie - Denerwujące, złe lub opóźniające się nowiny, problem z podjęciem decyzji, przewrażliwienie na tle własnej osoby, brak samodzielności, zarozumialstwo, rozrzutność, brak tolerancji, wygodnictwo. Podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu, zła decyzja, utrata pracy. Stagnacja i marazm. Kłopoty w porozumieniu się z dziećmi. Zerwany związek lub przyjaźń, burzliwy romans, nieodwzajemniona miłość. Kłopoty ze zdrowiem, wątrobą i przemianą materii. Anoreksja, bulimia, otyłość.

źródło: Internet, Blog Haliny.
Uwaga: Na PW, nie udzielam odpowiedzi, na temat Tarota i Numerologii.
Awatar użytkownika
Tola
Dopiero się rozkręcam

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Damix » 24 wrz 2011, 17:45

Znaczenie ogólne : Ten giermek oznacza szansę,znak losu lub propozycję które będą natchnieniem.
Relacje: Dobry znak,wspólne zainteresowania lub razem spędzony urlop.
Cel : Żyć i cieszyć się życiem
źródło Klucze do Tarota Hajo Banzhaf
Damix
Pleciuga

Postautor: Skolai O'Shea » 24 wrz 2011, 19:54

Obrazek
Skolai O'Shea

Postautor: Serena » 03 paź 2011, 02:53

Obrazek Obrazek Obrazek

Znaczenie karty Giermek Buław:

Karta może oznaczać dziecko lub dziecięce cechy, takie jak żywotność, ciekawość, ruchliwość. Może wskazywać też na bardzo młodą osobę, posłańca. Symbolizować może także nowiny, informacje, listy, sms-y, zawiadomienie itp. Jest to także karta oznaczająca twórczość, nowe pomysły, nowe przedsięwzięcia, początek przygody. Karta ma raczej pozytywne znaczenie. Jeśli czekamy na pewne wieści, jej pojawienie się obiecuje, że wiadomość wkrótce nadejdzie. Nowiny te często odnoszą się do spraw zawodowych, mogą oznaczać wiadomość o przyjęciu do pracy.

Źródło
Znam wielu, ale jestem dla nielicznych, stawiam granice po to, by dla innych ich nie mieć, robię to co lubię, jestem kim chciałam być.
Awatar użytkownika
Serena
Gawędziarz

Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: Serena » 03 paź 2011, 02:56

Obrazek Obrazek

Jako karta dnia:
Dzisiaj naprawdę możesz przeżyć coś niezwykłego. Możliwe, że w pracy pojawi się jakaś pociągająca możliwość lub w życiu osobistym dojdzie do interesującego spotkania i z tej iskry wkrótce zapłonie ogień. Tak czy inaczej, nie przegap dziś tego rodzaju znaków, szczególnie jeśli zapowiadają przygody. Nawet jeśli ogień nie zapłonie, to i tak ten dzień będziesz wspominać z przyjemnością.

Jako dobra rada:
Otrzymując znak lub szansę, nie przegap jej, nawet jeśli wiąże się ona z ryzykiem.

Jako ostrzeżenie:
Nie wierz w propozycje lub obietnice, które mogą okazać się czyjąś chwilową zachcianką.

Źródło
Znam wielu, ale jestem dla nielicznych, stawiam granice po to, by dla innych ich nie mieć, robię to co lubię, jestem kim chciałam być.
Awatar użytkownika
Serena
Gawędziarz

Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: Skolai O'Shea » 08 paź 2011, 17:22

Staranność w detalach. Czas nauki.
- Absurdalne pomysły. Nadgorliwość.
Skolai O'Shea

Postautor: Paweł. » 11 paź 2011, 16:11

dyskretny plan, szukanie odpowiedniej chwili; aby się zemścić; ostrzejsza w tym znaczeniu, że nie normalna, tylko ostrzejsza, ale i tak lekka wymiana zdań, albo nie wymiana zdań tylko wymiana ciosów :P
Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację.
Henry F
Nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.
Platon
Awatar użytkownika
Paweł.
Forumowicz do entej

Postautor: teye » 17 paź 2011, 13:24

Obrazek
teye
Grafoman