Kłopoty w związku,

Proszę o weryfikację wróżb

Kłopoty w związku,

Postautor: Rdk » 04 kwie 2018, 15:34

Witaj Elie,

Wracam z prośbą o pomoc po dłuższej nieobecności.

Chciałbym zapytać kart co się dzieje, co dalej bo się gubie.

Dzisiaj mój związek definitywnie się rozpadł, ale moje serce chce walczyć. Wczoraj wieczorem jeszcze przytulaliśmy się do siebie a dzisiaj wróciłem do pustego mieszkania.

Pytanie brzmi czy jest sens? Czy Moja partnerka znalazła sobie kogoś innego czy to moje wady to spowodowały?

Ona 24/01/1992 Ja 28/01/1987

Pozdrawiam
Rdk

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Kłopoty w związku,

Postautor: Elie » 06 kwie 2018, 10:41

24.01.1992, Osoba pierwsza

DZ: 1/10/28-46

4PZ: 4/22 :4PZ
3PZ: 7/16/34/52/70 :3PZ
1PZ: 7/25 9/45-27 :2PZ
CF: 1 6/24 3/21 :CZ
1WW: 5|23 3-6|15|21 :2WW
WG: 2|20-1|8|10|16|17 :WG
WD: 2|20 :WD

Daty punktów zwrotnych
1PZ: 1992 - 2024 - 2027 - 2030
2PZ: 2030 - 2033 - 2036 - 2039
3PZ: 2039 - 2042 - 2045 - 2048
4PZ: 2048 - 2051 - 2054 - 2057

Daty cykli
CF: 24.01.1992 - 01.01.2019
CP: 24.05.2020 - 01.01.2046
CZ: 24.09.2048 - ...

Rok osobisty: 9/18
Rok numerologiczny: 3/12/39
Granica roku numerologicznego: 10.09.2018

Lata pustki: 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35,
2046-47, 2058-59, 2070-71, 2082-83
Miesiące pustki: Luty - Marzec
Godziny pustki: 03:00 - 07:00

28.01.1987, Osoba druga

DZ: 9/36-18/27/54

4PZ: 8/26 :4PZ
3PZ: 1/10/19/37/55/64/82-28/46 :3PZ
1PZ: 2/11/29 8/53-17/26/35 :2PZ
CF: 1 1/10/28 7/25 :CZ
1WW: 0|27-9 3|6-15|21|24 :2WW
WG: 3|6|21|24-12|15 :WG
WD: 6|24 :WD

Daty punktów zwrotnych
1PZ: 1987 - 2014 - 2017 - 2020
2PZ: 2020 - 2023 - 2026 - 2029
3PZ: 2029 - 2032 - 2035 - 2038
4PZ: 2038 - 2041 - 2044 - 2047

Daty cykli
CF: 28.01.1987 - 28.05.2015
CP: 01.01.2015 - 01.01.2042
CZ: 28.09.2043 - ...

Rok osobisty: 4/13/22
Rok numerologiczny: 2/11/47
Granica roku numerologicznego: 10.09.2018

Lata pustki: 1992-93, 2004-05, 2016-17, 2028-29,
2040-41, 2052-53, 2064-65, 2076-77
Miesiące pustki: Sierpień - Wrzesień
Godziny pustki: 15:00 - 19:00

Związek karmiczny: Tak

Osoba pierwsza
DZ: 1
Dzień urodzenia: 6
1PZ: 7

Osoba druga
DZ: 9
Dzień urodzenia: 1
1PZ: 7

Wspólna DZ: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

Podaj proszę Wasze imiona - NA PW.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1963 razy
Otrzymał podziękowań: 1659 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 06 kwie 2018, 13:49

Wieża...8 Denarów...4 Kielichy../..Kapłanka

1 - Królowa Mieczy
2 - 9 Denarów
3 - Królowa Kielichów
4 - As Buław
5 - 10 Kielichów
6 - As Kielichów
7 - 9 Kielichów
8 - As Mieczy
9 - 7 Denarów

Stan obecny; Rycerz Kielichów...3 Denary...Papież...9 Buław

TY / ONA
Co wnosi; 2 Miecze / 10 Mieczy
Co pokazuje; As Mieczy / Cesarz
Co ukrywa; Cesarzowa / Król Kielichów
Dlaczego ukrywa; Kochankowie / Umiarkowanie
Uczucia; Król Buław / Rydwan
Przyszłość; Walet Kielichów...Moc...Kapłanka...Walet Denarów...Wisielec...8 Denarów

hmm trochę mi tu karty nie współgrają z Twoim opisem sytuacji.Muszę przemyśleć.Coś ciężko to idzie.
Powyższe karty wyrzucają mi raczej jakieś problemy z pracą, materialne...

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 06 kwie 2018, 14:21

Czy jej na mnie jakkolwiek zalezy?

Koło Fortuny...7 Kielichów...4 Kielichy
Z jej strony jest miłość. Tylko z kart wynika jakby nieco wyidealizowana, wręcz platoniczna. A takie miłości zwykle odczuwają ludzie, którzy nie mają kontaktu z osobą którą rzekomo kochają. Jest też zazdrość z jej strony.
Z drugiej strony, może to z Twojej strony było tej miłości zbyt dużo i to mogło ją znudzić. Nastąpił przesyt i stąd jej odejście. Na obie opcje wskazuje karta 4 Kielichy - pokazuje sytuację w której ktoś już sam nie wie czego chce. Niby kocha, jest nawet zazdrosny, jednak nudzi go relacja.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 08 kwie 2018, 12:27

Stan obecny relacji; Rycerz Kielichów...3 Denary...Papież...9 Buław
Rycerz Kielichów jest osobą o której Crowley napisał; imię ich na wodzie jest pisane...Są to osoby uczuciowe i oczekujące uczuć. Zazwyczaj ich uczucia dotyczą wielu kobiet, które uwodzi i chce im zaimponować. Karta mówi o Twoim charakterze. W tym konkretnym przypadku karty wskazują na Twoją gotowość nawet na ustępstwa. I tylko po to, aby pokazać niby Twoją szlachetność, tego który niby jest mądrzejszy. Przeszliście już niejedną burzę, a obecną sytuację między wami traktujesz jako kolejną z którą, jak sam sądzisz, poradzisz sobie.

TY / ONA
Ty chcesz porozumienia, kompromisu. Ona jest załamana. Nieustannie rozpacza, chociaż może tego nie okazywać..

Z Twojej strony jest chęć porozumienia, ale również gotowość na definitywne zakończenie relacji.Ona pokazuje Ci swoją niewzruszoną postawę, zapewne konserwatywne poglądy na życie. Chce dać Ci do zrozumienia, że tak szybko nie uda Ci się Ją udobruchać. Ona potrzebuje stałego, tradycyjnego związku w którym czułaby się bezpiecznie i w którym miałaby decydujący głos, z którym Ty musiałbyś się liczyć. W skrócie - zapewne nie chce związku na tzw kocią łapę.

U Ciebie Cesarzowa ? hmm mamuśka ma wpływ na Twoje życie, czy masz na boku jakąś starszą bliską koleżankę ? Ona cię kocha, względnie kogoś innego, w co wątpię..

I tu powyższe karty potwierdzają - prawdopodobnie masz kogoś w ukryciu zaloty . Natomiast z Jej strony potwierdza się to, o czym wcześniej napisałam. Umiarkowanie wskazuje na relację w której wszystko jest w tzw normie. Czyli prawdopodobnie może oczekiwać legalizacji związku, względnie żadnych zdrad, obłudy i fałszu.

Król Buław w sercu 035 Nic mi nie wiadomo żebyś był gejem. Jeżeli nim nie jesteś, to kieruje Tobą pożądanie a nie uczucia. Na Nią bym uważała. Jest zdeterminowana i gotowa na zmianę obiektu uczuć.

Przyszłość; Walet Kielichów...Moc...Kapłanka...Walet Denarów...Wisielec...8 Denarów
Myślę, że po czasie jednak dojdziecie do porozumienia i wspólnie zaczniecie pracować nad polepszeniem Waszych relacji, ale jakby w oparciu o wspólną pracę, zainteresowania. Uczuć, miłości jakoś w tym układzie nie widzę.

Strasznie trudno mi było rozszyfrować Waszą relację i jej ewentualną przyszłość, jak rzadko.
Tak czy siak - życzę powodzenia. :hipnoza:

edit; Zastanawia mnie jeszcze ta sekwencja kart - Walet Kielichów...Moc...Kapłanka Wskazuje na kobietę w ukryciu, ważną i taką, którą się kocha zaloty

Będę wdzięczna za kilka słów z Twojej strony - co o tym sądzisz.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Rdk » 09 kwie 2018, 15:03

Stan obecny relacji; Rycerz Kielichów...3 Denary...Papież...9 Buław
Rycerz Kielichów jest osobą o której Crowley napisał; imię ich na wodzie jest pisane...Są to osoby uczuciowe i oczekujące uczuć. Zazwyczaj ich uczucia dotyczą wielu kobiet, które uwodzi i chce im zaimponować. Karta mówi o Twoim charakterze. W tym konkretnym przypadku karty wskazują na Twoją gotowość nawet na ustępstwa. I tylko po to, aby pokazać niby Twoją szlachetność, tego który niby jest mądrzejszy. Przeszliście już niejedną burzę, a obecną sytuację między wami traktujesz jako kolejną z którą, jak sam sądzisz, poradzisz sobie.

Jestem otwartą osobą więc może to wyglądać jakbym miał jakiekolwiek uczucia wobec wielu kobiet ale tak nie jest. Sympatia otwartość i gotowość do rozmowy o wszystkim jak najbardziej tak, ale nie po to żeby uwodzić. Przynajmniej ja tak tego nie widzę. Przeslismy razem burze i huragany i oby to byl najpowazniejszy i ostatni. Jestem dobrej mysli, ale to ona rozdaje karty.
Nie tylko żeby pokazać i z powrotem zmienić. Chcę konkretnie wiedzieć czego ode mnie oczekuje i zrobić to. Ciężko mi jest wymyślać czego oczekuje kiedy mi tego nie mówi...

TY / ONA
Ty chcesz porozumienia, kompromisu. Ona jest załamana. Nieustannie rozpacza, chociaż może tego nie okazywać..

To jest to czego nie umiem zmienić, nie umiem cofnąć czasu. Jakaś porada z kart co zrobić żeby pokonać ten stan?

Z Twojej strony jest chęć porozumienia, ale również gotowość na definitywne zakończenie relacji.Ona pokazuje Ci swoją niewzruszoną postawę, zapewne konserwatywne poglądy na życie. Chce dać Ci do zrozumienia, że tak szybko nie uda Ci się Ją udobruchać. Ona potrzebuje stałego, tradycyjnego związku w którym czułaby się bezpiecznie i w którym miałaby decydujący głos, z którym Ty musiałbyś się liczyć. W skrócie - zapewne nie chce związku na tzw kocią łapę.

Mi też zależy na stałym związku, ale przez ten stały chłodny stan wydawało mi się że jej na mnie nie zależy. Jej konserwatyne ale mądre życiowe podejście mi się podoba. Tylko czasem cięzko mi do niej dotrzeć

U Ciebie Cesarzowa ? hmm mamuśka ma wpływ na Twoje życie, czy masz na boku jakąś starszą bliską koleżankę ? Ona cię kocha, względnie kogoś innego, w co wątpię..

Partnerka mi w ogóle tego nie okazuje, to spowodowało dużo zamieszania.
Mam z mamą dobry kontakt, ale nie wpływa na moje życie poprzez porady czy wtrącanie się. Tak jak wspomniałem wspieram ich trochę.

I tu powyższe karty potwierdzają - prawdopodobnie masz kogoś w ukryciu zaloty . Natomiast z Jej strony potwierdza się to, o czym wcześniej napisałam. Umiarkowanie wskazuje na relację w której wszystko jest w tzw normie. Czyli prawdopodobnie może oczekiwać legalizacji związku, względnie żadnych zdrad, obłudy i fałszu.

Nie mam nikogo, przyznałbym bez problemu. Ona się tego obawia ale na prawdę nie ma nikogo z kim miałbym jakąkolwiek relację. Ja chciałbym żeby ona oczekiwała legalizacji zamiast separacji.

Król Buław w sercu 035 Nic mi nie wiadomo żebyś był gejem. Jeżeli nim nie jesteś, to kieruje Tobą pożądanie a nie uczucia. Na Nią bym uważała. Jest zdeterminowana i gotowa na zmianę obiektu uczuć.

Porządanie niestety nie uwzględniane przez moją partnerkę, ma mi za złe i odpycha jak kot łapką. Jesli jest gotowa na zmianę partnera to jak to się ma do oczekiwania legalizacji związku ze mną?

Myślę, że po czasie jednak dojdziecie do porozumienia i wspólnie zaczniecie pracować nad polepszeniem Waszych relacji, ale jakby w oparciu o wspólną pracę, zainteresowania. Uczuć, miłości jakoś w tym układzie nie widzę.

Uważam że ta wspólna praca to jest recepta na zbliżenie się do siebie. Bez zarzegnania starych problemów nie mamy szansę na powrót uczuć. Mi na niej zależy ale nie umiem pokonać przeszłości. Ona nie chce widzieć przyszłości pamietając o przeszłości.

Strasznie trudno mi było rozszyfrować Waszą relację i jej ewentualną przyszłość, jak rzadko.

Dziękuje bardzo za czas spędzony na naszym przypadku. Mam nadzieje że pokonamy przeszkody i wytrzymamy. Ja nie chcę wymieniać na nowy model bo nie gra jak w zegarku. Jeśli tylko Ona będzie przy mnie to myślę że damy sobie rady.

edit; Zastanawia mnie jeszcze ta sekwencja kart - Walet Kielichów...Moc...Kapłanka Wskazuje na kobietę w ukryciu, ważną i taką, którą się kocha zaloty

Ja jestem po kilkuletnim związku który dał mi bardzo popalić, nic mnie nie łączy z tamtą osobą choć długo cierpiałem. Przez ten błąd w moim życiu gdzieś tam ucierpiało moje dobre podejście do związków. Czasem w nerwach uważałem że lepiej jak jest źle jej nie mi. Przez to nie raz ucierpiała osoba na której mi zależało.
Zdedycowanie nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego z tamtą osobą.
Rdk

Postautor: Rdk » 09 kwie 2018, 16:20

Rdk pisze:Stan obecny relacji; Rycerz Kielichów...3 Denary...Papież...9 Buław

Jestem otwartą osobą więc może to wyglądać jakbym miał jakiekolwiek uczucia wobec wielu kobiet ale tak nie jest. Sympatia otwartość i gotowość do rozmowy o wszystkim jak najbardziej tak, ale nie po to żeby uwodzić. Przynajmniej ja tak tego nie widzę. Przeslismy razem burze i huragany i oby to byl najpowazniejszy i ostatni. Jestem dobrej mysli, ale to ona rozdaje karty.
Nie tylko żeby pokazać i z powrotem zmienić. Chcę konkretnie wiedzieć czego ode mnie oczekuje i zrobić to. Ciężko mi jest wymyślać czego oczekuje kiedy mi tego nie mówi...

TY / ONA

To jest to czego nie umiem zmienić, nie umiem cofnąć czasu. Jakaś porada z kart co zrobić żeby pokonać ten stan? Czy Ona mi jeszcze zaufa? Czy zobaczy że warto ze mną być?

Mi też zależy na stałym związku, ale przez ten stały chłodny stan wydawało mi się że jej na mnie nie zależy. Jej konserwatyne ale mądre życiowe podejście mi się podoba. Tylko czasem cięzko mi do niej dotrzeć

Partnerka mi w ogóle tego nie okazuje, to spowodowało dużo zamieszania.
Mam z mamą dobry kontakt, ale nie wpływa na moje życie poprzez porady czy wtrącanie się. Tak jak wspomniałem wspieram ich trochę.

Nie mam nikogo, przyznałbym bez problemu. Ona się tego obawia ale na prawdę nie ma nikogo z kim miałbym jakąkolwiek relację. Ja chciałbym żeby ona oczekiwała legalizacji zamiast separacji.

Porządanie niestety nie uwzględniane przez moją partnerkę, ma mi za złe i odpycha jak kot łapką. Jesli jest gotowa na zmianę partnera to jak to się ma do oczekiwania legalizacji związku ze mną?

Uważam że ta wspólna praca to jest recepta na zbliżenie się do siebie. Bez zarzegnania starych problemów nie mamy szansę na powrót uczuć. Mi na niej zależy ale nie umiem pokonać przeszłości. Ona nie chce widzieć przyszłości pamietając o przeszłości.

Dziękuje bardzo za czas spędzony na naszym przypadku. Mam nadzieje że pokonamy przeszkody i wytrzymamy. Ja nie chcę wymieniać na nowy model bo nie gra jak w zegarku. Jeśli tylko Ona będzie przy mnie to myślę że damy sobie rady.

Ja jestem po kilkuletnim związku który dał mi bardzo popalić, nic mnie nie łączy z tamtą osobą choć długo cierpiałem. Przez ten błąd w moim życiu gdzieś tam ucierpiało moje dobre podejście do związków. Czasem w nerwach uważałem że lepiej jak jest źle jej nie mi. Przez to nie raz ucierpiała osoba na której mi zależało.
Zdedycowanie nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego z tamtą osobą.
Rdk

Postautor: Elie » 14 kwie 2018, 18:16

Czy Moja partnerka znalazła sobie kogoś innego czy to moje wady to spowodowały?

No to ostatni raz;

Król Kielichów....Król Buław...8 Kielichów

Król Buław to ktoś, kto czeka tylko na nasze błędy, aby pokazać nam gdzie raki zimują, czyli despota. Kobieta powinna być Ci wierna i ufna. Nic nie poradzisz. Ona straciła do Ciebie zaufanie, zbrzydło traktowanie jej z góry i odeszła. Miała po prostu dosyć i tyle. W karcie 8 Kielichów jest jednak nadzieja na powrót, jeżeli tylko zmienisz swój stosunek do Niej.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota