Kłopoty z zasypianiem u dzieci

Postautor: Eratoo » 11 paź 2016, 16:45

Witam Wszystkich Forumowiczow. Mam 36 lat, wierzę w zjawiska nadprzyrodzone, szczególnie interesuje mnie ludowosc gdyż sama mieszkam na wsi. Chciałabym uzyskać wiedzę i pomoc dla mojego malutkiego synka, który ma ostatnio kłopoty z zasypianiem-medycznie jest ok. Pozdrawiam wszystkich :)
Eratoo

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Nut » 11 paź 2016, 17:19

Witamy na forum.:)
Przeniosłam Twój post do odpowiedniejszego tematu. Uważam, że synka należy przebadać bardziej szczegółowo. Dobrym rozwiązaniem może być psycholog. Przyczyn tego stanu rzeczy może być tysiące.Poczynając od braku stałej godziny zasypiania, oglądania przed snem nieodpowiednich filmów, po robaczycę, owsiki, późne kolacje.
Wpływ faz księżyca należy brać pod uwagę po wykluczeniu wszystkich przyczyn zdrowotnych, psychologicznych, nieodpowiedniego trybu życia i odżywiania.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Postautor: Eratoo » 11 paź 2016, 19:52

Synek ma dwa miesiące :)
Eratoo

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 11 paź 2016, 19:58

To Twoje pierwsze dziecko ? Noworodki mają to do siebie, że nie dają nam spać po nocach, często płaczą bez konkretnego powodu i to jest raczej normalne.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Kłopoty z zasypianiem u dzieci

Postautor: Rea » 12 paź 2016, 01:45

Dzieci wyczuwają uczucia,niepokój, nerwowość matki i to przekłada się na niepokój i bezsenność dziecka.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Wróć do Stany naszego umysłu